Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

Praca Informatyk

Promuj to ogłoszenie2021-10-11 08:07:26#8314

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

Praca w Jaśle
Obowiązki:
Rozbudowa i administracja istniejącego systemu informatycznego firmy.

Wymagania:
- znajomość PHP 7, MySQL, javascript/vue.js
- doświadczenie
- rzetelność i odpowiedzialność

Mile widziane:
- znajomość Docker, Laravel, angular, Grunt i Node.js, linux (Apache i NGINX), GIT
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym korespondencję mailową

Oferujemy:
- pracę na samodzielnym stanowisku
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w środowisku profesjonalistów, w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwości rozwoju zawodowego, zdobywania specjalistycznej wiedzy i doświadczenia

Zgłoszenia wyłącznie w postaci CV prosimy wysyłać na adres:
[email protected]

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Firma O.B.A. Sp. z o.o.

email. bartek@guardi-oba.pl

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-10-11 08:07:26#8314

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO6 na numer 76068.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 7,38 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMS

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie