Zamknij
REKLAMA


 

"Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami nie wie, co robimy." - Stuart Henderson

 
Oferta dla lokalnych firm

Reklama w największym gorlickim Portalu Internetowym musi się opłacać. To Państwo decydują o wyglądzie i przebiegu kampanii reklamowej i - co najważniejsze - jej kosztach. Efekty reklamy w naszym portalu mogą być naprawdę zaskakujące i niesamowite. Potwierdzić może to kilkuset klientów, którzy w ciągu ostatnich kilkunastu lat zaufali naszej marce. 

Nasz serwis jest najstarszym portalem informacyjnym w Gorlicach (powstaliśmy w 2005 roku). Zdobywane przez te wszystkie lata doświadczenie pozwoliło nam stać się najnowocześniejszym i najdynamiczniej rozwijającym się medium internetowym w Gorlicach i regionie. Kilkanaście ciekawych działów tematycznych, nowoczesny i funkcjonalny wygląd, pełna responsywność, bezpłatne ogłoszenia, relacje LIVE, konkursy, fotorelacje. Wiele funkcjonalności oferowanych przez gorlice24.pl na lokalny rynek medialny wprowadzaliśmy pierwsi. Systematycznie unowocześniamy rozwiązania technologiczne. W marcu 2017 roku nastąpiła rewolucyjna zmiana w wyglądzie i funkcjonalności portalu. Od tego czasu dysponujemy najnowocześniejszą w Gorlicach technologią!
 
W naszym portalu oferujemy produkty reklamowe zgodnie z najnowszymi trendami w Internecie – zróżnicowane pod względem cen lokalizacje – od produktów PREMIUM po niskobudżetowe. Dzięki temu nasz portal nie staje się wyłącznie "reklamówką", której być może nikt nie czyta, lecz przejrzystym i szybkim serwisem informacyjno-rozrywkowym, w którym reklamy nie stanowią tylko dodatku, ale są zauważalnym i efektownym elementem interakcji z czytelnikiem. Reklama, aby mogła być skuteczna, musi być dobrze wykonana i zaskakująca. Dbamy więc o staranne przygotowanie banerów reklamowych zgodnie z sugestiami Klienta, choć przyjmujemy także reklamy zlecone, wykonane zgodnie z naszymi zaleceniami (m.in. rozmiar i waga).

Kontakt z nami:
 
Biuro Reklamy GORLICE24.pl
Gorlice, ul. Kościuszki 81 
 
zadzwoń: 731 599 211 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00)
napisz: [email protected]
 
Z pewnością dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb!
 
Zapraszamy do współpracy!

 

Dostępne moduły bannerowe: