W poniedziałek przed godziną 17. doszło do groźnego zderzenia samochodu dostawczego firmy kurierskiej z samochodem osobowym. To już drugie podobne zdarzenie dziś niemal w tym samym miejscu.
Na chwilę obecną nie są znane przyczyny zdarzenia. Przód samochodu dostawczego jest mocno uszkodzony, natomiast osobówka ma rozbity cały tył, a przednia maska z kolei nabita została na bariery energochłonne. Do zderzenia pojazdów doszło w obrębie przejścia dla pieszych, co mogło spowodować duże zagrożenie na pieszych.
Na miejscu pracują policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy będą wyjaśniać przyczyny kolizji. Nikt na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń, pomimo tego, że oba pojazdy mocno ucierpiały.
Również dziś, około godziny 10. przed południem doszło niemal w tym samym miejscu do zderzenia dwóch innych samochodów osobowych. Wtedy jednak była to zdecydowanie "delikatniejsza" kolizja.
Wkrótce więcej info
::photoreport{"type":"see-button","item":"6021"}
::addons{"type":"alert"}
Artykuły związane z działaniem policji na terenie powiatu gorlickiego
2025-12-23
Kolizja w Ropicy Polskiej na DK28. Potężne korki na wyjeździe z Gorlic [FOTO]
2025-10-31
Mandaty i punkty karne sypały się jak z rękawa. Policjanci nie mieli litości
2025-10-06
Pijacki weekend na drogach naszego powiatu. Policjanci nie mieli litości
2025-10-06
Szok! Policjanci musieli obezwładnić kompletnie pijanego kierowcę
2025-10-03
Kronika drogowa. Mercedes w rowie – za brawurę słony rachunek i punkty karne
Mieszkańcy ocenią komunikację miejską w Gorlicach. Rusz
Niektórym rajcom miejskim nie udalo się W latach 90-tych zaorać MZK Dzisiaj to publiczny przewoźnik wykonujący usługi na terenie miasta i gmin na dobrym poziomie taborem nowoczesnym i bezpiecznym Tak trzymać!!
Observet
13:58, 2026-05-21
Miejcie oczy dookoła głowy. Google Street View wraca do
a co z Policjantem z Jabłonicy!!!
yyyy
13:36, 2026-05-21
Nie żyje Bronisława Szpotowicz, była radna i Sekretarz
miała na imię Bronisława... dbajcie o korektę, Grolice42.
Pani Szpotowicz
12:52, 2026-05-21
Miejcie oczy dookoła głowy. Google Street View wraca do
Na zdjeciach wszystko piekne nawet Gorlice, ale przyszlosci nie ma.
Tarnow
12:43, 2026-05-21
4 10
Trochę tak nie lanie pokazywać czyjeś nieszczęście i komentują takie pajace jak by. Oni to nie jechali diizlem albo bmka przyciśnie se komentarz taki niemak
4 0
w tej firmie kurierskiej to norma, i wydzwanianie. w końcu nawet znajomości z ITD nie pomogą kiedy kiedy busy przeładowane, a skazani byli milicjanci też mogą nie pomóc. P.S Każdy ma swojego przełożonego i wyżej i wyżej🙂
5 0
Albo zasłaniacie wszystkie tablice albo żadnych!! I tak to nie stanowi o danych osobowych, wrażliwych, ale jak się jest na bakier z pisownią to i z przepisami.
2 0
Podrzecze zagotowane do czerwoności!
2 0
a brzuska mówi że sztuczna inteligencja zawładnie światem, AI. chyba tenczowym światem. Koordynator w podrzeczu mówi mi że elektryki to padlina, tylko się ładują!
2 0
w masterze nawet poduszka wybuchła!!! kierownica pewnie z opla movano🤣
1 1
Są od tego Paczkomaty dlatego odbiorcy zostanie przestawiony akt oskarżenia.
1 1
Polska jazyk trudna jazyk
1 1
Kaj do mnie szedł listonosz z ryntom i biedok noge zwichnoł i zapłaciłam mandatu pinset złotych a było mi szkoda jak Hej.
0 1
Niech więcej ustawiają reklam by człowiek się zagapił
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz