Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Elektryk

Data dodania: 2020-09-14 09:09:07ID: 6671

rekrutacja.kuzniaglinik@pgosa.pl

Grupa PGO to największa w Polsce grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Rozwijamy się, pamiętając o równowadze i odpowiedzialności. Realizujemy coraz bardziej wymagające projekty do wielu sektorów przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk


Opis stanowiska:
* Utrzymywanie ciągłości ruchu zakładu od strony elektrycznej;
* Zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych;
* Bieżąca realizacja zlecanych czynności remontowych;
* Przeglądy i konserwacje maszyn i urządzeń.


Oczekujemy m.in.:
* Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
* Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
* Mile widziana wiedza z zakresu napraw i konserwacji rozdzielni elektrycznych, instalacji elektrycznych, szaf sterowniczych;
* Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi;
* Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
* Uprawnienia SEP;
* Dyspozycyjność - praca w systemie 3-zmianowym;
* Otwartość i umiejętność pracy w zespole;
* Bezkonfliktowość oraz odporność na stres.


Oferujemy:
* Pracę w oparciu o stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;
* Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.).


Aplikacje prosimy składać wyłącznie poprzez poniży link (kopiując go do wyszukiwarki www):
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=cfcf8fdc093743fb978e3ab640af5ff7


.......................................................................................................................................................
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGO S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Tysiąclecia 101, dla potrzeb procesu rekrutacji w celu i w zakresie niezbędnym do jego realizacji.
Informujemy, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PGO S.A. z siedzibą w Katowicach 40-875, Tysiąclecia 101, KRS 305 - pokaż numer telefonu - 5, REGON: 590 - pokaż numer telefonu - , NIP: 771 - pokaż numer telefonu - 9.
PGO S.A. jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pana/Pani dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane.
W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy raz pisemnie na adres naszej siedziby.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres mailowy. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być podmioty świadczące usługi IT, podmioty dostarczające testy psychologiczne, oraz inne podmioty upoważnione na podstawie odrębnych przepisów prawa.
Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22? Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pania/Pana innych danych jest dobrowolne.
Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres mailowy. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA