Zamknij

Porażka Glinika w Bochni. W meczu padły cztery gole

21:29, 20.04.2024 . Aktualizacja: 21:31, 20.04.2024
Skomentuj Zdj. ilustracyjne / Gorlice24 /  spotkanie z BKS Bochnia  w rundzie jesiennej Zdj. ilustracyjne / Gorlice24 / spotkanie z BKS Bochnia w rundzie jesiennej

Piłkarze GKS Glinika Gorlice wybrali się do Bochni na starcie z BKS. Gracze trenera Tomasza Wacka chcieli podtrzymać dobre nastroje po środowej wygranej u siebie nad Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska 3:0.

W piątej minucie gola zdobyli gospodarze – Tabor skorzystał z błędu gorlickiej defensywy i pokonał bramkarza. Trafienie ustawiło mecz, mimo że przyjezdni próbowali się odgryzać to BKS mógł grać na większym luzie. GKS miał swoje okazje w pierwszej połowie, ale w jednej z nich miejscowi po dośrodkowaniu zdołali wybić piłkę z linii bramkowej.

Po naszej grze w pierwszej części wydawało się, że zaczniemy sobie tworzyć szanse w drugiej połowie

– komentuje trener Wacek.

Niestety, ekipa z Bochni po kontrach podwyższyła prowadzenie – w 67. i 79. minucie. Gorliczanie po uderzeniu Koźmy zdobyli bramkę honorową, ale na nic więcej nie było ich już stać.

Jakość piłkarska, dojrzałość były po stronie BKS. Musimy wyciągnąć wnioski z tej porażki

– ocenił opiekun Glinika.

Tym samym bocheński 4-ligowiec zrewanżował się Glinikowi za jesienną przegraną 0:2.

BKS Bochnia – Glinik Gorlice 3:1 (1:0)

Gole: 1:0 Tabor 5 min., 2:0 Kołton 67 min., 3:0 Andruszko 79 min, 3:1 Koźma 86 min.