Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. marketingu

Data dodania: 2018-12-06 12:09:58ID: 2838

rekrutacja@nowystylgroup.com

Miejsce pracy: Jasło
Nr ref: SM/11/18

Co warto o nas wiedzieć ? Jesteśmy europejskim liderem w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Aranżujemy biura dla największych światowych przedsiębiorstw i koncernów, a także wyposażamy m.in. stadiony (w tym wszystkie na Euro 2012 czy MŚ w Piłce Nożnej 2022 w Katarze), centra konferencyjne, kina, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne. Dostarczamy naszym Klientom kompleksową usługę wyposażania wnętrz w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki.

Będziesz odpowiedzialny za:
? aktywne kreowanie wsparcia marketingowego dla rynków zagranicznych,
? współpracę z zespołem sprzedażowym,
? kreowanie treści oraz nadzór nad tworzeniem formy graficznej materiałów (ulotek, prezentacji, newsletterów, materiałów POS),
? monitoring działań promocyjno-reklamowych konkurentów,
? administrowanie bazami zdjęć i danych.
Jeżeli charakteryzują Cie:
? pomysłowość, inicjatywa, ?lekkie pióro?,
? doskonałe umiejętności interpersonalne (otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole),

Jeżeli znasz?
? język angielski na poziomie B1/B2,
? MS Office ? w szczególności: Excel , Power Point.
Jeżeli masz?
? co najmniej 2- 3 letnie doświadczenie w marketingu kreatywnym,
? prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność.
Być może to właśnie Ciebie szukamy !
Zobacz?
Co możemy Ci zaoferować ?
? pracę w jednej z największych międzynarodowych firm z branży meblarskiej w Europie o największym potencjale rozwojowym w całej branży,
? pracę w zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowania na których pomoc i wsparcie zawsze można liczyć !
? czas na naukę - okres wdrożeniowy składający się ze szkoleń oraz wsparcia przełożonego,
? możliwość realizacji ciekawych Projektów z dużym stopniem samodzielności,
? pakiet benefity takie jak: karta multiactive, kolonie dla dzieci, imprezy integracyjne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń i świadczeń socjalnych,
? możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktury firmy (pionowo lub poziomo),
? możliwość uzupełniania i poszerzanie wiedzy poprzez szkolenia/warsztaty specjalistyczne oraz interpersonalne,
? stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
? wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
? profesjonalne narzędzia pracy.


Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą formularza:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ac019050fa9d4f819283acac4615397b

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.NowyStylGroup.com

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nowy Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

1) Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nowy Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Pużaka 49, 38-400 Krosno (?Nowy Styl? lub ?Administrator?). Z Administratorem można się skontaktować poprzez e-mail rodo@nowystylgroup.com lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
2) Pani/Pana dane osobowe zawarte w aplikacji o pracę będą przetwarzane:
a) w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy ? podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Nowy Styl (art. 6 ust. 1 lit c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 (Rozporządzenie 2016/679) w związku z przepisami Kodeksu pracy);
b) dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu ? podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679);
c) w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Nowy Styl ? podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Nowy Styl (art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia 2016/679),
3) Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Nowy Styl w związku z prowadzeniem procesów rekrutacji, takim jak agencje rekrutacyjne, a także dostawcom systemów informatycznych i usług IT.
4) W zakresie w jakim przetwarzanie danych odbywa się na podstawie udzielonej zgody (przyszłe procesy rekrutacyjne) ? dane osobowe będą przetwarzane do momentu jej wycofania. W przypadku przetwarzania danych dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji i wyboru kandydata lub kandydatów przez Nowy Styl, dane będą przetwarzane nie dłużej niż przez okres 3 lat od zakończenia rekrutacji. Okres przetwarzania może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Nowy Styl. Po tym okresie dane będą przetwarzane jedynie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa.
5) Każdą z wyrażonych zgód można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Nowy Styl prosi o wycofywanie zgód drogą pisemną lub elektroniczną.
6) Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych.
7) Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia 2016/679.
8) Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.
9) Podanie danych osobowych jest wymagane przez Kodeks pracy. Konsekwencją niepodania tych danych jest brak możliwości rozpatrzenia Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacyjnym. W zakresie danych niewymaganych Kodeksem pracy podanie danych jest dobrowolne.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone