Zamknij

Świetny mecz Glinika, Fundakowski z dwiema bramkami na starcie spotkania! [FOTO]

Piotr BoczońPiotr Boczoń 18:59, 04.05.2024 . Aktualizacja: 23:40, 04.05.2024
Skomentuj Foto Gorlice24/ Piotr Boczoń Foto Gorlice24/ Piotr Boczoń

Glinik potwierdza odbudowę swojej formy. Na własnym boisku pokonał w sobotę rywala z Oświęcimia. Świetnie zaprezentował się Fundakowski.

Mimo długiego weekendu piłkarze Glinika nie odpoczywają, w środę 1 maja zmierzyli się na wyjeździe z Limanovią Limanowa, którą pokonali w świetnym stylu.

[ZT]23490[/ZT]

Kilka dni wcześniej na własnym boisku również rozgromił rywala. Niwa Nowa Wieś straciła w Gorlicach wówczas 5 bramek samemu nie zdobywając ani jednego gola.

[ZT]23379[/ZT]

W sobotę 4 maja przyszedł czas na kolejną ligową rozgrywkę. Na sztucznym boisku w Gorlicach podopieczni Tomasza Wacka stanęli przeciwko Unii Oświęcim. Już przed spotkaniem to gospodarze byli faworytem, bowiem piłkarze z Miasta Pokoju w tabeli ligowej zajmują przedostatnie miejsce.

Swoją przewagę GKS pokazał już w pierwszych minutach spotkania, kiedy po dynamicznej akcji w 15. minucie Marek Fundakowski główką posłał piłkę prosto w światło bramki. Napastnik Glinika nie mógł obejść się smakiem na kolejną bramkę i ponownie pokonał golkipera przyjezdnej drużyny w 25 minucie. I w ten oto sposób gospodarze wyszli na prowadzenie 2:0, które zostało utrzymane do końca pierwszej połowy.

Druga część spotkania w rażącym słońcu przyniosła kolejne zdobycze dla gospodarzy. Wynik najpierw na 3:0 podwyższył Kacper Piotrowski, a później w doliczonym czasie gry na 4:0 Kacper Olejnik.

Do gry w dzisiejszym spotkaniu po kontuzji powrócił także kapitan drużyny Dawid Drąg.

GKS Glinik Gorlice - Unia Oświęcim 4:0 (2:0)