Zamknij
REKLAMA

Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

Laborant- Biolog

Promuj to ogłoszenie2020-03-19 15:24:39#5626

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

Laborant- Biolog

CONSORTIUM SILICON GROUP LTD SP Z O O ODDZIAŁ W POLSCE to firma, której branża została
w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Powstała w 2020 roku. Forma prawna firmy CONSORTIUM SILICON GROUP LTD SP Z O O ODDZIAŁ W POLSCE to Oddział przedsiębiorcy zagranicznego, mieszczący się w Gorlicach.

Kandydatom oferujemy pracę na pełen etat. na czas określony (trzymiesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia),atrakcyjne środowisko pracy i możliwość rozwoju zawodowego,miłą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy oraz wynagrodzenie miesięczne 2500-3500 zł netto.

Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało:robienie badań biologicznych produktów biobójczych, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, przeprowadzanie badań podstawowych parametrów oraz analiza wynikow,wykonywanie testow laboratoryjnych i produkcyjnych , przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowcow, połproduktow i wyrobow gotowych oraz opracowywanie wynikow przeprowadzonych badan i ewidencji.

CV wraz z listem motywacyjnym proszę aplikować w biurze pod adresem Consortium Silicon Group Ltd Sp.z o.o Oddział w Polsce, 38-300 Gorlice, ul. Wyszyńskiego 2 lub przesyłać na e-mail : a.marszalek1001@gmail.com.

Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym. Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". 

email. a.marszalek1001@gmail.com

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2020-03-19 15:24:39#5626

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO6 na numer 76068.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 7,38 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMSUsługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone