Promuj to ogłoszenie

PECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Data dodania: 2018-02-08 10:21:28ID: 1182

18 Pokaż numerbarbara.janik@glinik.com.pl

Spółka Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze "GLINIK" obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Zadania:

aktywne pozyskiwanie oraz współpraca z dotychczasowymi klientami firmy
budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami na podległym rynku sprzedaży
wsparcie techniczne klienta
częste podróże służbowe
aktywne pozycjonowanie i budowanie wizerunku firmy
negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami
realizowanie założonych planów sprzedażowych
kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień

Nasze oczekiwania:

ukończone studia wyższe na kierunku technicznym
biegła znajomość języka angielskiego
wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
wysoka kultura osobista
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej
aktywny styl pracy, inicjatywa i determinacja w działaniu
gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

wiele ciekawych wyzwań,
dużą samodzielność,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
motywacyjny system wynagradzania
szkolenia i rozwój zawodowy na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej
i znaczącej pozycji na rynku
międzynarodowe środowisko pracy,
pracę w zmotywowanym i dynamicznym zespole
niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
możliwość udziału w międzynarodowych projektach

Zachęcamy do aplikowania osobiście w siedzibie Spółki (Gorlice,
ul. Michalusa 1) lub przesyłając CV na adres: barbara.janik@glinik.com.pl