14:51, 24.04.2017
Po półrocznych zmaganiach w rozgrywkach małopolskiej ligi piłki ręcznej nasi Młodzicy, prowadzeni przez trenera Fabiana Szarowicza, wywalczyli awans do Mistrzostw Polski. Ćwierćfinałowe mecze odbędą się w dniach 5-7 maja 2017 w Puławach.
16:00, 13.04.2017
Mecz z aspirująca do awansu Prądniczanką Kraków był bardzo trudną przeprawą dla młodych zawodniczek Glinika. Mecz od samego początku toczył się pod dyktando gospodyń. W 24 minucie Brzeszczyńska zdobyła jedyna bramkę, która dała Prądniczankom zwycięstwo.
11:14, 06.04.2017
Drużyna chłopców Liceum Ogólnokształcącego im St. Wyspiańskiego w Bieczu wywalczyła III miejsce w rozegranych w Łącku zawodach o Mistrzostwo Małopolski szkół ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej. Jako jedyna z powiatu gorlickiego w grach zespołowych awansowała do finałów wojewódzkich w roku szkolnym 2016/2017.
2
19:41, 04.04.2017
Po dwóch dniach emocjonujących rozgrywek w Krakowie poznaliśmy piłkarskich mistrzów województwa małopolskiego w kategoriach U-8, U-10 i U-12. W finałach wojewódzkich XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” najlepsze okazały się dziewczynki z UKS Trójka Staszkówka Jelna.
14:14, 03.04.2017
Tradycyjnie już ekipa mastersów z KN Magura Gorlice kończy sezon startami w ekstremalnie długich slalomach gigantach we włoskich Dolomitach. W tym roku program objął dwie imprezy-długi na 4,5 kilometra gigant w San Candido nazwany Helmissimo oraz najdłuższy na świecie w Val Gardena ,tzw. Gardenissimę o dł.6,2 kilometra.
20:09, 30.03.2017
Przemysław Kuruc, Wojciech Świgut, Dawid Zieliński i Aleksander Pająk z UKS Hańczowa wywalczyli III miejsce i brązowy medal w Mistrzostwach Polski Młodzików Polskiego Związku Narciarskiego w biegu sztafetowym mix 4x3,0 km w Tomaszowie Lubelskim. Ich sukces został uhonorowany przez Radę i Zarząd Powiatu Gorlickiego dyplomami i upominkami.
2
22:03, 23.02.2017
Gorliczanin Dariusz Oczkowicz grający w barwach Miasta Szkła Krosno mówi o swoim pierwszym – w wieku 35 lat! - sezonie w ekstraklasie, zaskakująco dobrej grze beniaminka w PLK i jego występie w Pucharze Polski.
8
19:34, 28.01.2017

Gorlice nie od dziś biegami stoją! W tym roku do takich imprez jak np. Bieg Sylwestrowy, czy biegi w ramach Weekendu Naftowego dołącza Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Gorlicka edycja będzie jedną z ponad 200, które tego samego dnia odbędą się na terenie całej Polski!

3
12:49, 31.12.2016

Za nami XXVI Gorlicki Bieg Sylwestrowy w którym wystartowało około 600 zawodników. Bezapelacyjny zwycięzcą został biegający policjant Szymon Kulka, który ustanowił nowy rekord trasy. Do pokonania dystansu 10 km potrzebował zaledwie 29 minut.

5
20:51, 05.11.2016

Grzegorz Brudziński został wybrany w sobotę w Warszawie na prezesa Polskiego Związku Zapaśniczego. Stosunkiem głosów 57:39 pokonał Andrzeja Suprona.

1
10:27, 22.10.2016

Już trzy rozegrane spotkania ma za sobą drużyna seniorów GKPSu. Inauguracja sezonu w  hali gorlickiego OSiRu wypadła znakomicie. W pierwszym spotkaniu rozgrywek III ligi małopolskiej gorliccy siatkarze podejmowali drużynę PKS Jaworze Ptaszkowa.

5
23:57, 16.10.2016

Zaczynała w Gorlicach, jako mała dziewczynka w tutejszym EKSTRIMIE, a dziś zagrała w barwach Impel-u Wrocław w OrlenLidze. Kto? Oczywiście siatkarka Barbara Cembrzyńska.

7
10:39, 26.09.2016

W dniach 23-25 września odbywała się kolejna edycja Arnold Classic Europe 2016 zawodów organizowanych przez Arnolda Schwarzeneggera w Europie. Impreza ponownie odbyła się w słonecznej Hiszpanii. Świetnie wypadł na niej gorliczanin Michał Grygowicz!

1
10:42, 09.09.2016

Ogromny sukces zanotowali zawodnicy UKS Wiertmet podczas międzynarodowego turnieju piłki ręcznej „Sarius Cup 2016”, który odbył się w słowackim Preszowie .

2
22:39, 04.09.2016

Dziś już po raz 26 w Pile odbył się półmaraton w ramach, którego wyłoniono Mistrza Polski w biegu na dystansie 21,097 km. Najlepszym zawodnikiem w stawce okazał się Szymon Kulka reprezentujący klub ULKS Lipinki.