Fotorelacje

Zamknij
08:15, 17.10.2024

Z okazji niedawno obchodzonego Dnia Edukacji Narodowej, wczoraj (16 października) w sali obrad Urzędu Miejskiego odbyło się uroczyste spotkanie z pracownikami oświaty. Podczas wydarzenia wyróżniono nauczycieli i pedagogów, nagradzając ich za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej, podkreślając ich wkład w rozwój lokalnej edukacji.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Młode talenty Gminy Gorlice
zobacz fotorelację
Zakończenie roku w Miejski Zespół Szkół nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego
zobacz fotorelację
Championy Powiatu Gorlickiego 2026
zobacz fotorelację
Miejskie zakończenie roku szkolnego 2025/2026
zobacz fotorelację
Kolizja przy Jarmarku Pogórzańskim (25.06)
zobacz fotorelację
Rozpoczęcie budowy ronda w Bieczu
zobacz fotorelację
Zjazd absolwentów gorlickiej Ochronki (23.06.)
zobacz fotorelację
Rondo w Gorlicach (23.06)
zobacz fotorelację
Mur cmentarny (23.06)
zobacz fotorelację
Rozbudowa cmentarza
zobacz fotorelację

komentarz (1)

MikiMiki

0 1

Gratulacje, szczególnie dla kadry pedagogicznej z MZS nr 3

14:00, 17.10.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz