Budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Bardiowskiej, Korczaka i 11 Listopada w Gorlicach bez wątpienia jest już na finiszu. Na jezdni widoczne jest kompletne oznakowanie poziome, a do zakończenia inwestycji pozostają już głównie prace porządkowe.
oooo widzę, że w rowerowym mieście jakim niewątpliwie są Gorlice, przybędzie kolejne 20 metrów ścieżki rowerowej.
12:57, 23.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Oko12:59, 23.06.2026
50
Czy Wy Naprawde chcecie wkurzac kierowcow i Pracodawcow ktorzy bez drogi tam juz zwalniaja swoja zaloge, z tego co wiem a wiem, ze do Wrzesnia sie tam nie wyrobia.
12:59, 23.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Prezes14:03, 23.06.2026
30
Otwierać bo wstyd na Małopolskie!
14:03, 23.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Pracownik 14:08, 23.06.2026
20
Raczej wyrobimy sie w tym roku, tylko Miasto Was pociesza i uspokaja by nie bylo afery.
14:08, 23.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Pracownik 2.14:11, 23.06.2026
30
Mogli dac umowe za cala prace a nie za prace na godziny, wiec nalezy pracowac tak by miec prace jak najdluzej i kazdy by tak pracowal by pracowac.
14:11, 23.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
5 0
oooo widzę, że w rowerowym mieście jakim niewątpliwie są Gorlice, przybędzie kolejne 20 metrów ścieżki rowerowej.
5 0
Czy Wy Naprawde chcecie wkurzac kierowcow i Pracodawcow ktorzy bez drogi tam juz zwalniaja swoja zaloge, z tego co wiem a wiem, ze do Wrzesnia sie tam nie wyrobia.
3 0
Otwierać bo wstyd na Małopolskie!
2 0
Raczej wyrobimy sie w tym roku, tylko Miasto Was pociesza i uspokaja by nie bylo afery.
3 0
Mogli dac umowe za cala prace a nie za prace na godziny, wiec nalezy pracowac tak by miec prace jak najdluzej i kazdy by tak pracowal by pracowac.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz