Z okazji niedawno obchodzonego Dnia Edukacji Narodowej, wczoraj (16 października) w sali obrad Urzędu Miejskiego odbyło się uroczyste spotkanie z pracownikami oświaty. Podczas wydarzenia wyróżniono nauczycieli i pedagogów, nagradzając ich za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej, podkreślając ich wkład w rozwój lokalnej edukacji.
2024-10-17 08:15:52