Fotorelacje

Zamknij
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zjazd absolwentów gorlickiej Ochronki (23.06.)
zobacz fotorelację
Rondo w Gorlicach (23.06)
zobacz fotorelację
Rozbudowa cmentarza
zobacz fotorelację
Budowa mostu w Libuszy
zobacz fotorelację
Niewybuch przy ul. Łokietka w Gorlicach
zobacz fotorelację
Konferencja z cyklu „Razem dla Zdrowia”
zobacz fotorelację
Małopolskie Wianki 2026 w Szymbarku (21.06.)
zobacz fotorelację
XIII Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP Powiatu Gorlickiego
zobacz fotorelację
Wystawa „Axentowicz. Dziedzictwo artysty”
zobacz fotorelację
Gorlicka Potańcówka w Parku Miejskim (20.06.)
zobacz fotorelację

komentarze (11)

MojnickMojnick

13 0

Cyrk na kiju xD i to takim od łopaty. Co ma.na celu taka szopka? Nie można wziąć się normalnie za robotę beż takich cyrków i zwoływania wszystkich tych leśnych dziadów którzy muszą się przynajmniej w taki sposób czuć dowartościowani wbijając łopaty w wysypany piasek na jakimś skrzyżowaniu do remontu... Pycha i brak wstydu

15:29, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

Rozsypany piasekRozsypany piasek

2 0

Zamiast wbijać łopaty we mnie mogli zacząć kopac juz pod rondo, żeby faktycznie się do konca roku wyrobić, na wypadek problemów jak w Gorlicach lub innych znalezisk

17:25, 24.06.2026

z powiatuz powiatu

0 0

O ile się nie mylę, w Wilczyskach rozpoczęto budowę ronda bez szopki z wbijaniem łopat, a niedawno zakończono i oddano do użytku bez przecinania wstęg. Czyli można i tak!

18:10, 24.06.2026

eheh

5 0

Jedno kadencyjność w samorządach potrzebna na wczoraj

15:37, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaaAaaa

6 0

Widzę że wszyscy tam chcą się wylansować. Pani radna z przedmieścia taka dumna a jak prosić o wewnętrzne drogi do poprawy na przedmieściu to nie ma komu.

15:48, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mieszkaniec bieczaMieszkaniec biecza

3 0

Rondo w bieczu jest nie potrzebne tam niema ruchu żeby auta się blokowały.
Koło centrum niema znaku po jednej stronie informującego że jest przejście na pasach i niema kto tego załatwić przez parę lat jednego znaku a tam nie którzy jeżdżą ponat 100 .jak która samochód rozjeździe niema kto pozbierać .W nie których miejscach na chodnikach szkło zalega nawet przez miesiąc .hmm!!!

16:03, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BodzioBodzio

6 0

Łopaty po okolo 100zl x24sztuki plus 4/5 kubikow piasku po okolo 200zl za kubik to na samą szopkę juz +/- 3500zl ale w odniesieniu do 3.9mln to nic

16:37, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ANDREWANDREW

5 0

Super to teraz zapraszamy 24 osoby z łopatami ponaprawiać mieszkańcom gminy drogi gmine do domów...

17:00, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

EfkaEfka

1 0

Klękajcie narody rondo w Bieczu a samochody w większości jeżdżą obwodnicą ciekawe czy poczekalnia na stacji kolejowej otwarta czy dalej jest muzeum barwickiego zamknięte.

17:02, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Obiektywnie Obiektywnie

2 0

Jeśli to skrzyżowanie sprawia komuś problem to radzę przesiąść się na komunikację zbiorową.

17:16, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaJa

0 0

Jedno jest pewne niczego nie poprawi i niczego nie usprawni.

18:00, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz