Cyrk na kiju xD i to takim od łopaty. Co ma.na celu taka szopka? Nie można wziąć się normalnie za robotę beż takich cyrków i zwoływania wszystkich tych leśnych dziadów którzy muszą się przynajmniej w taki sposób czuć dowartościowani wbijając łopaty w wysypany piasek na jakimś skrzyżowaniu do remontu... Pycha i brak wstydu
15:29, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz
Rozsypany piasek17:25, 24.06.2026
20
Zamiast wbijać łopaty we mnie mogli zacząć kopac juz pod rondo, żeby faktycznie się do konca roku wyrobić, na wypadek problemów jak w Gorlicach lub innych znalezisk
17:25, 24.06.2026
z powiatu18:10, 24.06.2026
00
O ile się nie mylę, w Wilczyskach rozpoczęto budowę ronda bez szopki z wbijaniem łopat, a niedawno zakończono i oddano do użytku bez przecinania wstęg. Czyli można i tak!
18:10, 24.06.2026
eh15:37, 24.06.2026
50
Jedno kadencyjność w samorządach potrzebna na wczoraj
15:37, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaaa15:48, 24.06.2026
60
Widzę że wszyscy tam chcą się wylansować. Pani radna z przedmieścia taka dumna a jak prosić o wewnętrzne drogi do poprawy na przedmieściu to nie ma komu.
15:48, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Mieszkaniec biecza16:03, 24.06.2026
30
Rondo w bieczu jest nie potrzebne tam niema ruchu żeby auta się blokowały.
Koło centrum niema znaku po jednej stronie informującego że jest przejście na pasach i niema kto tego załatwić przez parę lat jednego znaku a tam nie którzy jeżdżą ponat 100 .jak która samochód rozjeździe niema kto pozbierać .W nie których miejscach na chodnikach szkło zalega nawet przez miesiąc .hmm!!!
16:03, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Bodzio16:37, 24.06.2026
60
Łopaty po okolo 100zl x24sztuki plus 4/5 kubikow piasku po okolo 200zl za kubik to na samą szopkę juz +/- 3500zl ale w odniesieniu do 3.9mln to nic
16:37, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
ANDREW17:00, 24.06.2026
50
Super to teraz zapraszamy 24 osoby z łopatami ponaprawiać mieszkańcom gminy drogi gmine do domów...
17:00, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Efka17:02, 24.06.2026
10
Klękajcie narody rondo w Bieczu a samochody w większości jeżdżą obwodnicą ciekawe czy poczekalnia na stacji kolejowej otwarta czy dalej jest muzeum barwickiego zamknięte.
17:02, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Obiektywnie 17:16, 24.06.2026
20
Jeśli to skrzyżowanie sprawia komuś problem to radzę przesiąść się na komunikację zbiorową.
17:16, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Ja18:00, 24.06.2026
00
Jedno jest pewne niczego nie poprawi i niczego nie usprawni.
18:00, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
13 0
Cyrk na kiju xD i to takim od łopaty. Co ma.na celu taka szopka? Nie można wziąć się normalnie za robotę beż takich cyrków i zwoływania wszystkich tych leśnych dziadów którzy muszą się przynajmniej w taki sposób czuć dowartościowani wbijając łopaty w wysypany piasek na jakimś skrzyżowaniu do remontu... Pycha i brak wstydu
2 0
Zamiast wbijać łopaty we mnie mogli zacząć kopac juz pod rondo, żeby faktycznie się do konca roku wyrobić, na wypadek problemów jak w Gorlicach lub innych znalezisk
0 0
O ile się nie mylę, w Wilczyskach rozpoczęto budowę ronda bez szopki z wbijaniem łopat, a niedawno zakończono i oddano do użytku bez przecinania wstęg. Czyli można i tak!
5 0
Jedno kadencyjność w samorządach potrzebna na wczoraj
6 0
Widzę że wszyscy tam chcą się wylansować. Pani radna z przedmieścia taka dumna a jak prosić o wewnętrzne drogi do poprawy na przedmieściu to nie ma komu.
3 0
Rondo w bieczu jest nie potrzebne tam niema ruchu żeby auta się blokowały.
Koło centrum niema znaku po jednej stronie informującego że jest przejście na pasach i niema kto tego załatwić przez parę lat jednego znaku a tam nie którzy jeżdżą ponat 100 .jak która samochód rozjeździe niema kto pozbierać .W nie których miejscach na chodnikach szkło zalega nawet przez miesiąc .hmm!!!
6 0
Łopaty po okolo 100zl x24sztuki plus 4/5 kubikow piasku po okolo 200zl za kubik to na samą szopkę juz +/- 3500zl ale w odniesieniu do 3.9mln to nic
5 0
Super to teraz zapraszamy 24 osoby z łopatami ponaprawiać mieszkańcom gminy drogi gmine do domów...
1 0
Klękajcie narody rondo w Bieczu a samochody w większości jeżdżą obwodnicą ciekawe czy poczekalnia na stacji kolejowej otwarta czy dalej jest muzeum barwickiego zamknięte.
2 0
Jeśli to skrzyżowanie sprawia komuś problem to radzę przesiąść się na komunikację zbiorową.
0 0
Jedno jest pewne niczego nie poprawi i niczego nie usprawni.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz