Jako budowla, OK. Jako świadek ważnej dla Gorlic historii, kompletne dno. Brawo włodarze miasta, postawcie na nim jeszcze pomnik lenina, stalina, putina, bo to wam jest bliższe.
10:50, 26.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
0 0
Jako budowla, OK. Jako świadek ważnej dla Gorlic historii, kompletne dno. Brawo włodarze miasta, postawcie na nim jeszcze pomnik lenina, stalina, putina, bo to wam jest bliższe.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz