Pierwszy w historii zjazd przedszkolaków. Pan J.G dopiął swego. Kolega zaśpiewał.🤣
05:17, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
I pomyśleć08:01, 24.06.2026
61
że na zdjęciach są przedszkolaki...
08:01, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
g24 komentarz boli12:04, 24.06.2026
31
Jeżeli widzicie swoje zdjęcie na tym portalu i nie jesteście częścią większej całości tylko np. na pikniku ktoś wam zrobił profilowe zdjęcie i zamieci samą Twoją posturę na tym portalu możecie zgłosić sprawę do sądu. Nie każe fotografie robione w miejscu publicznym można upubliczniać na internecie i na tym zarabiać. Jak na zdjęciu jesteś Ty żona i Twoje dziecko tylko to śmiało można iść do sądu.
12:04, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Iść14:33, 24.06.2026
21
zawsze możesz, ale jeszcze byś musiał wykazać osiągnięcie zysku z twojego wizerunku, albo zniesławienie. Samo wykorzystanie wizerunku bez twojej zgodny w przypadku publicznej imprezy to może być za mało. Zabawa po pachy.
14:33, 24.06.2026
Maniek17:11, 24.06.2026
40
Świetnie zorganizowane spotkanie. Masa wzruszeń i wspomnień. Bardzo ważny przy najmniej dla mnie zjazd koleżanek i kolegów. Nie myślałem, że tyle pamiętam z czasów ochronki. Wielki pokłon organizatorom!
17:11, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
3 3
Pierwszy w historii zjazd przedszkolaków. Pan J.G dopiął swego. Kolega zaśpiewał.🤣
6 1
że na zdjęciach są przedszkolaki...
3 1
Jeżeli widzicie swoje zdjęcie na tym portalu i nie jesteście częścią większej całości tylko np. na pikniku ktoś wam zrobił profilowe zdjęcie i zamieci samą Twoją posturę na tym portalu możecie zgłosić sprawę do sądu. Nie każe fotografie robione w miejscu publicznym można upubliczniać na internecie i na tym zarabiać. Jak na zdjęciu jesteś Ty żona i Twoje dziecko tylko to śmiało można iść do sądu.
2 1
zawsze możesz, ale jeszcze byś musiał wykazać osiągnięcie zysku z twojego wizerunku, albo zniesławienie. Samo wykorzystanie wizerunku bez twojej zgodny w przypadku publicznej imprezy to może być za mało. Zabawa po pachy.
4 0
Świetnie zorganizowane spotkanie. Masa wzruszeń i wspomnień. Bardzo ważny przy najmniej dla mnie zjazd koleżanek i kolegów. Nie myślałem, że tyle pamiętam z czasów ochronki. Wielki pokłon organizatorom!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz