Wypadkow bedzie coraz wiecej i wiecej do kiedy ktos nie pomysli by budowac droge Krajowa poza Miastem.
11:33, 25.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Szybki 11:42, 25.06.2026
23
A co ma droga poza miastem do wypadku gdzie wyprzedzanie było w miejscu nie dozwolonym
11:42, 25.06.2026
kpicie z ludzi12:22, 25.06.2026
11
Gorlice24 takie jest. Publikuje wasze zdjęcia z miejsc publicznych, a swojemu chłoptasiowi szparadze zamazują twarz, włosy nie zamazali to widać, że coś nie tak z chłopcem. Zerknijcie na zdjęcie 9 z 10. Swojemu kuskę zamazują ale innych upublicznia i zarobią jeszcze na czyimś nieszczęściu, że stłuczka.
12:22, 25.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
P13:29, 25.06.2026
10
Podobno po wprowadzeniu nowych przepisów mało być bezpiecznie właśnie widzę to samo jak 40 lat temu nic się nie zmieniło widać jaka władza kto wymyśla przepisy kto wymyśla takie przepisy musi być albo walnięty na głowę albo ćpać coś
13:29, 25.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
3 3
Wypadkow bedzie coraz wiecej i wiecej do kiedy ktos nie pomysli by budowac droge Krajowa poza Miastem.
2 3
A co ma droga poza miastem do wypadku gdzie wyprzedzanie było w miejscu nie dozwolonym
1 1
Gorlice24 takie jest. Publikuje wasze zdjęcia z miejsc publicznych, a swojemu chłoptasiowi szparadze zamazują twarz, włosy nie zamazali to widać, że coś nie tak z chłopcem. Zerknijcie na zdjęcie 9 z 10. Swojemu kuskę zamazują ale innych upublicznia i zarobią jeszcze na czyimś nieszczęściu, że stłuczka.
1 0
Podobno po wprowadzeniu nowych przepisów mało być bezpiecznie właśnie widzę to samo jak 40 lat temu nic się nie zmieniło widać jaka władza kto wymyśla przepisy kto wymyśla takie przepisy musi być albo walnięty na głowę albo ćpać coś
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz