A KIEDY POWSTANIE CMENTARZ W SOKOLE , NIGDY BOTA POD WARSZTWA 1,5M ZIEMI SA SKALY ,ALE MIASTO OTYM MILCZY ,BO WYPLYNIE NA SWIATLO DZIENNE KOLEJNA AFERA
17:53, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Tru17:59, 24.06.2026
10
No właśnie , jak tam nowy cmentarz.
Ile to , 10 lat się już buduje ???
I porozrzucajcie groby byle jak , zróbcie szerokie aleje i za parę lat znowu płacz że mało miejsca
17:59, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Protest!!18:13, 24.06.2026
10
A dlaczego mamy byc chowani w Sokole a nie w gorliach??
18:13, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
1 0
A KIEDY POWSTANIE CMENTARZ W SOKOLE , NIGDY BOTA POD WARSZTWA 1,5M ZIEMI SA SKALY ,ALE MIASTO OTYM MILCZY ,BO WYPLYNIE NA SWIATLO DZIENNE KOLEJNA AFERA
1 0
No właśnie , jak tam nowy cmentarz.
Ile to , 10 lat się już buduje ???
I porozrzucajcie groby byle jak , zróbcie szerokie aleje i za parę lat znowu płacz że mało miejsca
1 0
A dlaczego mamy byc chowani w Sokole a nie w gorliach??
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz