Walka o awans zamienia się w walkę o utrzymanie 🤣🤣🤣
18:35, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa18:38, 20.09.2025
23
Oby nie było tak jak z Biycym spadek
18:38, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa18:38, 20.09.2025
13
Glinik Gorlice nie ma kasy na 4 ligę będzie coraz gorzej
18:38, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaaa18:39, 20.09.2025
14
Jak chcecie oglądać mecze we wyższej klasie rozgrywkowej to trzeba przyjechać na Sandecje Nowy Sącz
18:39, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa18:40, 20.09.2025
03
N
18:40, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa18:40, 20.09.2025
43
No Glinik Gorlice pokazał jak się gra i przegrywa
18:40, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Julian18:45, 20.09.2025
51
Kolejna porażka ! Czas na zmiany ! Im szybciej tym lepiej.
18:45, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa20:14, 20.09.2025
44
No cho cho cho ale Glinik Gorlice pokozoł chłopa jak się gro🤣
20:14, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
XD 22:04, 20.09.2025
32
Co jest brygada? Uśmiechnijcie się!!! Tak wesoło było na początku heeeej
22:04, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Darek14:07, 21.09.2025
01
No i "wszyscy!" "razem!" nie pomogło😂
14:07, 21.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Darek14:31, 21.09.2025
01
wiara chłopaki 😂😂😂
14:31, 21.09.2025
Belzebub14:08, 21.09.2025
20
To kara za to że w 5 kolejce awans się marzył
14:08, 21.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
toom08:38, 22.09.2025
00
A Bicioki znowu wygrali i pewnie sie v spotkacie.
08:38, 22.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
2 3
🤣🤣🤣🤣
4 3
Walka o awans zamienia się w walkę o utrzymanie 🤣🤣🤣
2 3
Oby nie było tak jak z Biycym spadek
1 3
Glinik Gorlice nie ma kasy na 4 ligę będzie coraz gorzej
1 4
Jak chcecie oglądać mecze we wyższej klasie rozgrywkowej to trzeba przyjechać na Sandecje Nowy Sącz
0 3
N
4 3
No Glinik Gorlice pokazał jak się gra i przegrywa
5 1
Kolejna porażka ! Czas na zmiany ! Im szybciej tym lepiej.
4 4
No cho cho cho ale Glinik Gorlice pokozoł chłopa jak się gro🤣
3 2
Co jest brygada? Uśmiechnijcie się!!! Tak wesoło było na początku heeeej
0 1
No i "wszyscy!" "razem!" nie pomogło😂
0 1
wiara chłopaki 😂😂😂
2 0
To kara za to że w 5 kolejce awans się marzył
0 0
A Bicioki znowu wygrali i pewnie sie v spotkacie.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz