Fotorelacje

Zamknij
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Rozpoczęcie budowy ronda w Bieczu
zobacz fotorelację
Zjazd absolwentów gorlickiej Ochronki (23.06.)
zobacz fotorelację
Rondo w Gorlicach (23.06)
zobacz fotorelację
Rozbudowa cmentarza
zobacz fotorelację
Budowa mostu w Libuszy
zobacz fotorelację
Niewybuch przy ul. Łokietka w Gorlicach
zobacz fotorelację
Konferencja z cyklu „Razem dla Zdrowia”
zobacz fotorelację
Małopolskie Wianki 2026 w Szymbarku (21.06.)
zobacz fotorelację
XIII Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP Powiatu Gorlickiego
zobacz fotorelację
Wystawa „Axentowicz. Dziedzictwo artysty”
zobacz fotorelację

komentarze (14)

AaaaAaaa

2 3

🤣🤣🤣🤣

18:34, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

4 3

Walka o awans zamienia się w walkę o utrzymanie 🤣🤣🤣

18:35, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

2 3

Oby nie było tak jak z Biycym spadek

18:38, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

1 3

Glinik Gorlice nie ma kasy na 4 ligę będzie coraz gorzej

18:38, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaaAaaa

1 4

Jak chcecie oglądać mecze we wyższej klasie rozgrywkowej to trzeba przyjechać na Sandecje Nowy Sącz

18:39, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

0 3

N

18:40, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

4 3

No Glinik Gorlice pokazał jak się gra i przegrywa

18:40, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

JulianJulian

5 1

Kolejna porażka ! Czas na zmiany ! Im szybciej tym lepiej.

18:45, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

4 4

No cho cho cho ale Glinik Gorlice pokozoł chłopa jak się gro🤣

20:14, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

XD XD

3 2

Co jest brygada? Uśmiechnijcie się!!! Tak wesoło było na początku heeeej

22:04, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

DarekDarek

0 1

No i "wszyscy!" "razem!" nie pomogło😂

14:07, 21.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

DarekDarek

0 1

wiara chłopaki 😂😂😂

14:31, 21.09.2025

BelzebubBelzebub

2 0

To kara za to że w 5 kolejce awans się marzył

14:08, 21.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

toomtoom

0 0

A Bicioki znowu wygrali i pewnie sie v spotkacie.

08:38, 22.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz