Sport

Zamknij
Zobacz!

Glinik Gorlice bez przełamania. Bochnia wywozi punkty z Gorlic [FOTO]

Kacper Drąg Kacper Drąg 17:57, 20.09.2025 Aktualizacja: 20:15, 26.10.2025
Skomentuj Glinik Gorlice bez przełamania. Bochnia wywozi punkty z Gorlic [FOTO] fot. Kacper Drąg / Gorlice24

W sobotę, 20 września, GKS Glinik Gorlice podejmował na własnym stadionie zespół BKS Bochnia.

Spotkanie rozpoczęło się wyrównanie – obie drużyny szukały swoich szans, ale brakowało klarownych sytuacji i większych emocji. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, a kibice obserwowali wymianę ataków bez wyraźnej przewagi żadnej ze stron.

Przełom nastąpił w 42. minucie. Kapitalnie dysponowany bramkarz Glinika, Mateusz Krawczyk, popisał się dwoma efektownymi interwencjami, ratując swój zespół przed utratą gola. Niestety, przy trzeciej próbie, po zamieszaniu w polu karnym, zawodnik Bochni trafił do pustej bramki, dając gościom prowadzenie do przerwy.

Na drugą połowę trenerzy gospodarzy wprowadzili świeże siły – boisko opuścili Koźma i Gambal, których zastąpili Dąbrowski oraz Rojek. Glinik od początku drugiej części spotkania ruszył do ofensywy i starał się zdominować rywali. Pomimo przewagi, brakowało skutecznego wykończenia akcji.

W 65. minucie pojawił się na boisku Świechowski, zmieniając Szafrana, a trzy minuty później Bochnia zadała drugi cios, podwyższając prowadzenie na 2:0. Chwilę później, w miejsce Gogoli, pojawił się Bryła, a w 72. minucie Olejnik zastąpił Kuligę. Glinik do końca próbował odrobić straty, ale mimo ambitnej walki i kilku sytuacji bramkowych, piłka nie znalazła drogi do siatki.

Na trybunach jednak nie brakowało wsparcia – przez całe spotkanie gorliccy kibice głośno dopingowali swoją drużynę, dając zawodnikom dodatkową motywację do walki.

Niestety, seria meczów bez zwycięstwa Glinika została podtrzymana. Kibice jednak wierzą, że przełamanie nadejdzie już w najbliższej kolejce w Brzesku, gdzie Glinik zmierzy się w środę z miejscowym Okocimskim.

GKS GLINIK GORLICE 0 : 2 BKS BOCHNIA

Skład Glinika: Krawczyk – Mikhnenko, Koźma (46’ Dąbrowski), Gambal (46’ Rojek), Andoni, Gogola (68’ Bryła), Szafran (65’ Świechowski), Supel, Zięba, Kuliga (72’ Olejnik), Stasik


 

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"6433"}

::news{"type":"see-also","item":"37184"}

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (14)

AaaaAaaa

2 3

🤣🤣🤣🤣

18:34, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

4 3

Walka o awans zamienia się w walkę o utrzymanie 🤣🤣🤣

18:35, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

2 3

Oby nie było tak jak z Biycym spadek

18:38, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

1 3

Glinik Gorlice nie ma kasy na 4 ligę będzie coraz gorzej

18:38, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaaAaaa

1 4

Jak chcecie oglądać mecze we wyższej klasie rozgrywkowej to trzeba przyjechać na Sandecje Nowy Sącz

18:39, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

0 3

N

18:40, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

4 3

No Glinik Gorlice pokazał jak się gra i przegrywa

18:40, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

JulianJulian

5 1

Kolejna porażka ! Czas na zmiany ! Im szybciej tym lepiej.

18:45, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

4 4

No cho cho cho ale Glinik Gorlice pokozoł chłopa jak się gro🤣

20:14, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

XD XD

3 2

Co jest brygada? Uśmiechnijcie się!!! Tak wesoło było na początku heeeej

22:04, 20.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

DarekDarek

0 1

No i "wszyscy!" "razem!" nie pomogło😂

14:07, 21.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

DarekDarek

0 1

wiara chłopaki 😂😂😂

14:31, 21.09.2025

BelzebubBelzebub

2 0

To kara za to że w 5 kolejce awans się marzył

14:08, 21.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

toomtoom

0 0

A Bicioki znowu wygrali i pewnie sie v spotkacie.

08:38, 22.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%