Fotorelacje

Zamknij
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Rozpoczęcie budowy ronda w Bieczu
zobacz fotorelację
Zjazd absolwentów gorlickiej Ochronki (23.06.)
zobacz fotorelację
Rondo w Gorlicach (23.06)
zobacz fotorelację
Rozbudowa cmentarza
zobacz fotorelację
Budowa mostu w Libuszy
zobacz fotorelację
Niewybuch przy ul. Łokietka w Gorlicach
zobacz fotorelację
Konferencja z cyklu „Razem dla Zdrowia”
zobacz fotorelację
Małopolskie Wianki 2026 w Szymbarku (21.06.)
zobacz fotorelację
XIII Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP Powiatu Gorlickiego
zobacz fotorelację
Wystawa „Axentowicz. Dziedzictwo artysty”
zobacz fotorelację

komentarze (9)

19211921

7 1

Dlaczego od 2 meczów nie jest puszczany hymn? Beznadziejnie wygląda to wychodzenia w ciszy, ogarnijcie się organizatorzy

20:14, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaaAaaa

1 7

Hymn aallleeellluuujjja

21:13, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

2 7

Dobry mecz ⚽ dużo okazji a nic nie chciało wpaść ale utrzymanie może będzie

21:14, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa

2 9

Tylko Sandecja Nowy Sącz Pany Sandecja Nowy Sącz najlepsza

21:14, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa

2 7

Oby nie było tak jak z Biycym spadek. Bo podobno Glinik nie ma kasy na 4 ligę a co dopiero na 3

21:16, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

2 5

A redakcja zapomniała dokończyć napisać o traktorzyście w Staszkówce czy się odnalazł i czy jest cały i zdrowy i czy był trzeźwy i jak to wszystko policja załatwiła

21:18, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

BezmozgowiecBezmozgowiec

1 2

BBbb O co ci chodzi?? Nie pisz glupot..

10:25, 07.09.2025

Kibic Kibic

3 3

Spiker przed meczem,,Glinik pokazuje drużynom ich miejsce w szeregu"🙉🙉🙉, a gdzie tu szacunek dla przeciwnika. To nie budka z piwem, że się mówi co popadnie.

07:25, 07.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

MarioMario

5 1

Lepsze bylo jak spiker powiedzial ze do przerwy Glinik remisuje bezbramkowo zero zero. Barca wez sie ogarnij

09:45, 07.09.2025


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz