Dlaczego od 2 meczów nie jest puszczany hymn? Beznadziejnie wygląda to wychodzenia w ciszy, ogarnijcie się organizatorzy
20:14, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaaa21:13, 06.09.2025
17
Hymn aallleeellluuujjja
21:13, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa21:14, 06.09.2025
27
Dobry mecz ⚽ dużo okazji a nic nie chciało wpaść ale utrzymanie może będzie
21:14, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaaaaaaaa 21:14, 06.09.2025
29
Tylko Sandecja Nowy Sącz Pany Sandecja Nowy Sącz najlepsza
21:14, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaaaaaaaa 21:16, 06.09.2025
27
Oby nie było tak jak z Biycym spadek. Bo podobno Glinik nie ma kasy na 4 ligę a co dopiero na 3
21:16, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa21:18, 06.09.2025
25
A redakcja zapomniała dokończyć napisać o traktorzyście w Staszkówce czy się odnalazł i czy jest cały i zdrowy i czy był trzeźwy i jak to wszystko policja załatwiła
21:18, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Bezmozgowiec10:25, 07.09.2025
12
BBbb O co ci chodzi?? Nie pisz glupot..
10:25, 07.09.2025
Kibic 07:25, 07.09.2025
33
Spiker przed meczem,,Glinik pokazuje drużynom ich miejsce w szeregu"🙉🙉🙉, a gdzie tu szacunek dla przeciwnika. To nie budka z piwem, że się mówi co popadnie.
07:25, 07.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Mario09:45, 07.09.2025
51
Lepsze bylo jak spiker powiedzial ze do przerwy Glinik remisuje bezbramkowo zero zero. Barca wez sie ogarnij
09:45, 07.09.2025
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
7 1
Dlaczego od 2 meczów nie jest puszczany hymn? Beznadziejnie wygląda to wychodzenia w ciszy, ogarnijcie się organizatorzy
1 7
Hymn aallleeellluuujjja
2 7
Dobry mecz ⚽ dużo okazji a nic nie chciało wpaść ale utrzymanie może będzie
2 9
Tylko Sandecja Nowy Sącz Pany Sandecja Nowy Sącz najlepsza
2 7
Oby nie było tak jak z Biycym spadek. Bo podobno Glinik nie ma kasy na 4 ligę a co dopiero na 3
2 5
A redakcja zapomniała dokończyć napisać o traktorzyście w Staszkówce czy się odnalazł i czy jest cały i zdrowy i czy był trzeźwy i jak to wszystko policja załatwiła
1 2
BBbb O co ci chodzi?? Nie pisz glupot..
3 3
Spiker przed meczem,,Glinik pokazuje drużynom ich miejsce w szeregu"🙉🙉🙉, a gdzie tu szacunek dla przeciwnika. To nie budka z piwem, że się mówi co popadnie.
5 1
Lepsze bylo jak spiker powiedzial ze do przerwy Glinik remisuje bezbramkowo zero zero. Barca wez sie ogarnij
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz