Sport

Zamknij
Zobacz!

Gorliczanie tylko z punktem. Glinik remisuje z Pcimianką [FOTO]

Kacper Drąg Kacper Drąg 19:56, 06.09.2025 Aktualizacja: 07:04, 27.10.2025
Skomentuj Gorliczanie tylko z punktem. Glinik remisuje z Pcimianką [FOTO] fot. Kacper Drąg / Gorlice24

W sobotę, 6 września, kibice zgromadzeni na stadionie w Gorlicach byli świadkami zaciętego, choć bezbramkowego widowiska. GKS Glinik Gorlice podejmował na własnym boisku drużynę Pcimianki Pcim, a mecz zakończył się remisem 0:0.

Od pierwszych minut gospodarze starali się narzucić rywalom swój styl gry. Już w 12. minucie bliski zdobycia bramki był Vasil Andoni, który znalazł się w dobrej sytuacji strzeleckiej. Jego uderzenie sprawiło sporo problemów defensywie przyjezdnych.

Po tym groźnym ataku tempo gry spadło i pierwsza połowa upłynęła bez większej aktywności strzeleckiej z obu stron. Zawodnicy koncentrowali się głównie na walce w środku pola, nie dopuszczając do wielu klarownych sytuacji podbramkowych.

Po zmianie stron to Glinik próbował przejąć inicjatywę i mocniej nacisnąć na przeciwnika. Drużyna gospodarzy szukała swoich szans w ataku pozycyjnym i kilkukrotnie była bardzo blisko otwarcia wyniku.

Najlepsze okazje miały miejsce, gdy po strzałach graczy Glinika piłka dwukrotnie odbiła się od słupka, ratując w ten sposób Pcimiankę przed stratą bramki. 

Mimo braku goli emocji nie brakowało. Przez całe spotkanie słychać było aktywny doping kibiców Glinika, którzy głośno wspierali swoją drużynę. Atmosfera na trybunach była dodatkowym atutem gospodarzy, jednak tym razem nie przełożyła się na zwycięstwo.

Po remisie Glinik Gorlice zajmuje 2. miejsce w tabeli, tracąc jeden punkt do lidera – Beskidu Andrychów. Kolejna okazja do zdobycia kompletu punktów nadarzy się już w środę, 10 września. Tego dnia gorliczanie ponownie zagrają u siebie, a ich rywalem będzie Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska.

GKS Glinik Gorlice 0 : 0 Pcimianka Pcim 

GKS Glinik Gorlice: 

Krawczyk(BR), Mikhnenko, Koźma, Geci (86' Gambal), Andoni (74' Szafran), Gogola(C), Rojek ( 62' Olejnik), Supel, Dąbrowski, Kuliga, Stasik

Rezerwowi: Dziki, Bryła, Gambal, Świechowski, Szafran, Gazda, Drąg, Olejnik

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"6365"}

::news{"type":"see-also","item":"36959"}

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (9)

19211921

7 1

Dlaczego od 2 meczów nie jest puszczany hymn? Beznadziejnie wygląda to wychodzenia w ciszy, ogarnijcie się organizatorzy

20:14, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaaAaaa

1 7

Hymn aallleeellluuujjja

21:13, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

2 7

Dobry mecz ⚽ dużo okazji a nic nie chciało wpaść ale utrzymanie może będzie

21:14, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa

2 9

Tylko Sandecja Nowy Sącz Pany Sandecja Nowy Sącz najlepsza

21:14, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa

2 7

Oby nie było tak jak z Biycym spadek. Bo podobno Glinik nie ma kasy na 4 ligę a co dopiero na 3

21:16, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

2 5

A redakcja zapomniała dokończyć napisać o traktorzyście w Staszkówce czy się odnalazł i czy jest cały i zdrowy i czy był trzeźwy i jak to wszystko policja załatwiła

21:18, 06.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

BezmozgowiecBezmozgowiec

1 2

BBbb O co ci chodzi?? Nie pisz glupot..

10:25, 07.09.2025

Kibic Kibic

3 3

Spiker przed meczem,,Glinik pokazuje drużynom ich miejsce w szeregu"🙉🙉🙉, a gdzie tu szacunek dla przeciwnika. To nie budka z piwem, że się mówi co popadnie.

07:25, 07.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

MarioMario

5 1

Lepsze bylo jak spiker powiedzial ze do przerwy Glinik remisuje bezbramkowo zero zero. Barca wez sie ogarnij

09:45, 07.09.2025


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%