W niedzielę, 14 czerwca 2026 roku, Hala OSiR w Gorlicach zamieniła się w miejsce pełne muzyki, zabawy i kolorowych masek. Odbył się tam Wakacyjny Bal Maskowy „Witaj Lato i Wakacje”, który przyciągnął dzieci, młodzież oraz całe rodziny, wspólnie świętujące początek wakacyjnego sezonu.
Organizatorami wydarzenia były Gorlicka Agencja Estradowa Pogórze oraz OSiR Gorlice, przy wsparciu Miasta Gorlice. Impreza miała charakter taneczno-rozrywkowy i była całkowicie bezpłatna dla uczestników.
Na uczestników czekało wiele atrakcji. W programie znalazły się dmuchańce, zabawy prowadzone przez animatorki, konkursy z nagrodami, występ zespołu muzycznego ALTO oraz wspólne tańce z białym misiem. Nie zabrakło również słodkich przekąsek, takich jak wata cukrowa i popcorn, a dodatkową atrakcją było losowanie prezentów dla dzieci i rodziców.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się kolorowe maski przygotowane przez najmłodszych uczestników. Organizatorzy zachęcali do przebrania się i aktywnego udziału w zabawie, dzięki czemu hala wypełniła się wakacyjną atmosferą oraz uśmiechami dzieci.
Wakacyjny Bal Maskowy był doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, integracji mieszkańców oraz radosnego rozpoczęcia długo wyczekiwanych wakacji. Organizatorzy po raz kolejny pokazali, że rodzinne wydarzenia w Gorlicach potrafią przyciągnąć wielu uczestników i zapewnić rozrywkę dla osób w każdym wieku.
::news{"type":"see-also","item":"45512"}
::news{"type":"see-also","item":"45509"}
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Nowy hotel przy basenach w Sękowej! Decyzja już zapadła
Kupe zrobi zaros murzyn koło tego się wom tam zeznie zaros bo on gdzie stanie duzy jak 5 sekund to sro to dla nich robione wszystko i UA musza mieć wygody nie suchjcie ze przyjechali po miskę zupy oni przyjechali przejąć Polskę a z Gorlic ludzie bedA robić na nich a oni będą Baorani bed rządzić ahahahahaha
Talk
01:32, 2026-06-15
Miliony na inwestycje i miliony długu. Burmistrz mówi o
Nie samą kulturą się żyje i zabytkami, które bez przerwy co jakiś czas są tylko remontowane. To samo tyczy się zabytkowego szpitala, który także został odremontowany, zamknięty na klucz i ogrodzony, tylko po co, nie lepiej było ten obiekt zaadoptować np. na mieszkania, a tak to tylko będzie stał nie użytkowany dalej i za jakiś czas znów trzeba będzie remontować. Co prawda powstała biedronka, Pepco, Rossmann i stokrotka oraz w planach zatwierdzone już rondo, ale potrzebne są nowe inwestycje jak kanalizacja we wschodniej części biecza i gminy, a nie tylko zabytki i ciagłe remonty.
Xxxxx
00:19, 2026-06-15
Miliony na inwestycje i miliony długu. Burmistrz mówi o
Zwykli mieszkańcy Biecza chcieliby mieć choć raz w roku pokoszone pobocza dróg, bo miasto przeradza się pomału w dżunglę chyba, że to jakaś nowa strategia na promocję miasta. Ps. Czy na słoneczne wzgórze jest w planach jakaś konkretna droga dojazdowa czy tylko będzie się tam można dostać samolotem?
Ole
23:54, 2026-06-14
Kolizja w Ropicy Polskiej, na DK28 był ruch wahadłowy [
Patus a magury ma auto za 400000 do wyścigów a ty nie mooosz na portki
Tyn dzioooood
21:22, 2026-06-14
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz