Budowa restauracji McDonald's przy ul. Bieckiej w Gorlicach zbliża się do finału. Na terenie inwestycji pojawił się już jeden z najbardziej charakterystycznych elementów sieci – wysoki betonowy pylon z ogromnym żółtym „M”, który jest doskonale widoczny nawet z dużej odległości.
Jeszcze niedawno na działce trwały intensywne prace budowlane, a dziś obiekt prezentuje się niemal w pełnej okazałości. Uwagę kierowców i mieszkańców przyciąga przede wszystkim nowo zamontowany pylon reklamowy. Charakterystyczne złote łuki, będące symbolem marki McDonald's, górują nad okolicą i stanowią wyraźny sygnał, że otwarcie restauracji jest już bardzo blisko.
Wysoka konstrukcja została ustawiona przy głównej drodze i jest widoczna z daleka, co nie pozostawia wątpliwości, jaka marka już wkrótce rozpocznie działalność w tym miejscu. To jeden z ostatnich etapów przygotowań przed uruchomieniem pierwszej restauracji McDonald's w Gorlicach.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że otwarcie lokalu planowane jest jeszcze przed rozpoczęciem wakacji. Ostateczny termin będzie jednak uzależniony od zakończenia wszystkich prac oraz odbiorów technicznych.
Inwestycja od początku wzbudza duże zainteresowanie mieszkańców i należy do najbardziej wyczekiwanych przedsięwzięć usługowych ostatnich lat w regionie. Pojawienie się charakterystycznego pylonu z żółtym „M” jest kolejnym dowodem na to, że moment otwarcia zbliża się wielkimi krokami.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7781"}
::news{"type":"see-also","item":"45305"}
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Mandaty lecą jeden po drugim. Kierowcy ignorują podstaw
A rabusie z powiatu już złapani???.
Czy
14:02, 2026-06-12
Nie jedz tych herbatników! GIS ostrzega konsumentów
Jak to mozna kupowac do sklepow towary po nizej kosztow produkcji i ta metoda ida sklepy Jednosc.
Sklepowa
12:54, 2026-06-12
Ważny apel do mieszkańców. Gmina reaguje na nielegalny
woda prawem, nie towarem!
Polak
12:10, 2026-06-12
Nie jedz tych herbatników! GIS ostrzega konsumentów
Jeszcze dzieci chca Nam otruc ale przynajmniej nie daja w tym Prezentow Parafialnych, gdzie w srodku sa Pierscionki by dzieci sie tym udusili jak kiedys w Jadwidze Proboszcz potrafil robic.
Inspektor
12:00, 2026-06-12
1 1
Super
7 2
młodzieży Gorlicka rośnij wszerz! :) problem otyłości będzie duży ;)
1 2
Juz jest jaka matka taka corka
0 4
Ale będą UA jeść za kasę Polaków będzie srooooł taki władymyr o riiiis o prussss *%#)!& tris trisss pruu dej dej dej jo mam wojnę własna i dajcie No prezydent sztuczny musi mieć na dom za 80 mln euro
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz