Fotorelacje

Zamknij
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Rozpoczęcie budowy ronda w Bieczu
zobacz fotorelację
Zjazd absolwentów gorlickiej Ochronki (23.06.)
zobacz fotorelację
Rondo w Gorlicach (23.06)
zobacz fotorelację
Rozbudowa cmentarza
zobacz fotorelację
Budowa mostu w Libuszy
zobacz fotorelację
Niewybuch przy ul. Łokietka w Gorlicach
zobacz fotorelację
Konferencja z cyklu „Razem dla Zdrowia”
zobacz fotorelację
Małopolskie Wianki 2026 w Szymbarku (21.06.)
zobacz fotorelację
XIII Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP Powiatu Gorlickiego
zobacz fotorelację
Wystawa „Axentowicz. Dziedzictwo artysty”
zobacz fotorelację

komentarze (14)

Xxxxxxxxxxxxxxxx Xxxxxxxxxxxxxxxx

4 2

Więc co tym razem przeszkadzało? Słońce za mocno świeciło? Za bardzo zielona trawa? Katastrofa jednym słowem widząc poziom gry i umiejętności... byle wywalić piłkę byle kopnąć przed siebie... to podobno 3 liga bedzie tak? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

17:48, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa

4 0

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

17:48, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaaaAaaaa

4 1

Co znowu przez sędziego??? Przegraliście?

17:49, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

KrejziKrejzi

2 2

Tym razem przez twoje niedo:::banie

19:45, 04.10.2025

AaaaAaaa

3 1

A Glinik co wy robicie o awans walczycie?🤣🤣

17:50, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

2 2

Tak ładnie grali

17:50, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MigMig

3 1

To, ze sezon jest juz stracony, wie kazdy. Pytanie tylko czy Glinik zdola sie utrzymac w IV lidze, bo poki co idzie na spadek... Przegrywa mecze z druzynami typowanymi do spadku. Tragedia.

20:17, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

GggggGgggg

1 1

Sądecki pies każdy to wie a kreatyn się pluje nadal. Prawdziwe mecze to nie w tym kierunku w sroncu czy jak to się tam nazywa jedyne co można to się...........

21:08, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

DrabDrab

3 0

Grunt że Power Zone ruszył co trenerze? Liga to ch.j.

21:31, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ŁonaŁona

1 1

Co ten Brzezia..ki pier...i? Od 5 kolejki *%#)!& o awansie a tu dno! Niech go tam ktoś w potylice *%#)!&

21:54, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

1921 1921

3 1

Powtórzę pytanie? Brakuje Świechowskiego w środku . Charakteru ta drużyna nie ma co byl w tamtym sezonie . Drąg Świechowski wychowankowie .. brakuje jaj *%#)!& panowie obudźcie sie wkoncu . Pozdrawiam kumatych.

23:56, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

KumatyKumaty

1 0

A może nie mogą z pewnych powodów

15:00, 05.10.2025


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz