Więc co tym razem przeszkadzało? Słońce za mocno świeciło? Za bardzo zielona trawa? Katastrofa jednym słowem widząc poziom gry i umiejętności... byle wywalić piłkę byle kopnąć przed siebie... to podobno 3 liga bedzie tak? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
17:48, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaaaaaaaa 17:48, 04.10.2025
40
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
17:48, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaaaa17:49, 04.10.2025
41
Co znowu przez sędziego??? Przegraliście?
17:49, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Krejzi19:45, 04.10.2025
22
Tym razem przez twoje niedo:::banie
19:45, 04.10.2025
Aaaa17:50, 04.10.2025
31
A Glinik co wy robicie o awans walczycie?🤣🤣
17:50, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa17:50, 04.10.2025
22
Tak ładnie grali
17:50, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Mig20:17, 04.10.2025
31
To, ze sezon jest juz stracony, wie kazdy. Pytanie tylko czy Glinik zdola sie utrzymac w IV lidze, bo poki co idzie na spadek... Przegrywa mecze z druzynami typowanymi do spadku. Tragedia.
20:17, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Ggggg21:08, 04.10.2025
11
Sądecki pies każdy to wie a kreatyn się pluje nadal. Prawdziwe mecze to nie w tym kierunku w sroncu czy jak to się tam nazywa jedyne co można to się...........
21:08, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Drab21:31, 04.10.2025
30
Grunt że Power Zone ruszył co trenerze? Liga to ch.j.
21:31, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Łona21:54, 04.10.2025
11
Co ten Brzezia..ki pier...i? Od 5 kolejki *%#)!& o awansie a tu dno! Niech go tam ktoś w potylice *%#)!&
21:54, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
1921 23:56, 04.10.2025
31
Powtórzę pytanie? Brakuje Świechowskiego w środku . Charakteru ta drużyna nie ma co byl w tamtym sezonie . Drąg Świechowski wychowankowie .. brakuje jaj *%#)!& panowie obudźcie sie wkoncu . Pozdrawiam kumatych.
23:56, 04.10.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Kumaty15:00, 05.10.2025
10
A może nie mogą z pewnych powodów
15:00, 05.10.2025
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
4 2
Więc co tym razem przeszkadzało? Słońce za mocno świeciło? Za bardzo zielona trawa? Katastrofa jednym słowem widząc poziom gry i umiejętności... byle wywalić piłkę byle kopnąć przed siebie... to podobno 3 liga bedzie tak? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
4 0
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
4 1
Co znowu przez sędziego??? Przegraliście?
2 2
Tym razem przez twoje niedo:::banie
3 1
A Glinik co wy robicie o awans walczycie?🤣🤣
2 2
Tak ładnie grali
3 1
To, ze sezon jest juz stracony, wie kazdy. Pytanie tylko czy Glinik zdola sie utrzymac w IV lidze, bo poki co idzie na spadek... Przegrywa mecze z druzynami typowanymi do spadku. Tragedia.
1 1
Sądecki pies każdy to wie a kreatyn się pluje nadal. Prawdziwe mecze to nie w tym kierunku w sroncu czy jak to się tam nazywa jedyne co można to się...........
3 0
Grunt że Power Zone ruszył co trenerze? Liga to ch.j.
1 1
Co ten Brzezia..ki pier...i? Od 5 kolejki *%#)!& o awansie a tu dno! Niech go tam ktoś w potylice *%#)!&
3 1
Powtórzę pytanie? Brakuje Świechowskiego w środku . Charakteru ta drużyna nie ma co byl w tamtym sezonie . Drąg Świechowski wychowankowie .. brakuje jaj *%#)!& panowie obudźcie sie wkoncu . Pozdrawiam kumatych.
1 0
A może nie mogą z pewnych powodów
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz