Fotorelacje

Zamknij
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Rozpoczęcie budowy ronda w Bieczu
zobacz fotorelację
Zjazd absolwentów gorlickiej Ochronki (23.06.)
zobacz fotorelację
Rondo w Gorlicach (23.06)
zobacz fotorelację
Rozbudowa cmentarza
zobacz fotorelację
Budowa mostu w Libuszy
zobacz fotorelację
Niewybuch przy ul. Łokietka w Gorlicach
zobacz fotorelację
Konferencja z cyklu „Razem dla Zdrowia”
zobacz fotorelację
Małopolskie Wianki 2026 w Szymbarku (21.06.)
zobacz fotorelację
XIII Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP Powiatu Gorlickiego
zobacz fotorelację
Wystawa „Axentowicz. Dziedzictwo artysty”
zobacz fotorelację

komentarze (10)

ZnawcaZnawca

8 0

Jeżeli nic się nie zmieni w grze drużyny to dajmy sobie spokój z awansem .Osobny temat to sędziowanie.Ciekaw jestem co na to obserwator.

20:12, 10.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

19211921

5 0

dlaczego hymn na wejście kolejny już raz nie jest grany?

20:16, 10.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Glinik 104Glinik 104

5 1

Remis dobry na wyjeździe u siebie tylko zwycięstwo GLINIK do BOJU.

21:36, 10.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa

3 1

No słabo

22:12, 10.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

3 1

Jakiś awans się marzy ale nie będzie

22:13, 10.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

3 1

No chyba zadyszkę Glinik złapał

22:14, 10.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

1921 od dlugich lat.1921 od dlugich lat.

3 1

Ja tylko chciałbym zapytać dlaczego szansy nawet na 10min nie dostaje Świechowski , przeciez to najlepszy technicznie gosc w tej drużynie, pograł na szczeblach centralnych .Ja rozumiem że mial długa kontuzje i zaleglosci ale pamietam go z poprzedniego sezonu.. gdyby on był w barazach bylibyśmy w 3lidze .. gdyby wszedł chociaż na 5min zagrałby piłkę ktora zadecydowałaby o zwyciestwie wydaje mi się ma zmysł i spory jeszcze potencjał nawet w tym wieku pozdrawiam

23:35, 10.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

DryDry

1 0

Dajjcie spokuj z tym sędziowaniem, do każdego meczu w 4 lidze można się przywalić. Bramke więcej trzeba strzelić, poprostu

11:47, 11.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KuzynKuzyn

0 1

Derek zamknij się

11:49, 11.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

3 liga3 liga

2 0

Za duzo tych remisow na wlasnym boisku. Trzeba wygrywac by byla 3 liga.

12:41, 11.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz