Jeżeli nic się nie zmieni w grze drużyny to dajmy sobie spokój z awansem .Osobny temat to sędziowanie.Ciekaw jestem co na to obserwator.
20:12, 10.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
192120:16, 10.09.2025
50
dlaczego hymn na wejście kolejny już raz nie jest grany?
20:16, 10.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Glinik 10421:36, 10.09.2025
51
Remis dobry na wyjeździe u siebie tylko zwycięstwo GLINIK do BOJU.
21:36, 10.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaaaaaaaa 22:12, 10.09.2025
31
No słabo
22:12, 10.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa22:13, 10.09.2025
31
Jakiś awans się marzy ale nie będzie
22:13, 10.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa22:14, 10.09.2025
31
No chyba zadyszkę Glinik złapał
22:14, 10.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
1921 od dlugich lat.23:35, 10.09.2025
31
Ja tylko chciałbym zapytać dlaczego szansy nawet na 10min nie dostaje Świechowski , przeciez to najlepszy technicznie gosc w tej drużynie, pograł na szczeblach centralnych .Ja rozumiem że mial długa kontuzje i zaleglosci ale pamietam go z poprzedniego sezonu.. gdyby on był w barazach bylibyśmy w 3lidze .. gdyby wszedł chociaż na 5min zagrałby piłkę ktora zadecydowałaby o zwyciestwie wydaje mi się ma zmysł i spory jeszcze potencjał nawet w tym wieku pozdrawiam
23:35, 10.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dry11:47, 11.09.2025
10
Dajjcie spokuj z tym sędziowaniem, do każdego meczu w 4 lidze można się przywalić. Bramke więcej trzeba strzelić, poprostu
11:47, 11.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Kuzyn11:49, 11.09.2025
01
Derek zamknij się
11:49, 11.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
3 liga12:41, 11.09.2025
20
Za duzo tych remisow na wlasnym boisku. Trzeba wygrywac by byla 3 liga.
12:41, 11.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
8 0
Jeżeli nic się nie zmieni w grze drużyny to dajmy sobie spokój z awansem .Osobny temat to sędziowanie.Ciekaw jestem co na to obserwator.
5 0
dlaczego hymn na wejście kolejny już raz nie jest grany?
5 1
Remis dobry na wyjeździe u siebie tylko zwycięstwo GLINIK do BOJU.
3 1
No słabo
3 1
Jakiś awans się marzy ale nie będzie
3 1
No chyba zadyszkę Glinik złapał
3 1
Ja tylko chciałbym zapytać dlaczego szansy nawet na 10min nie dostaje Świechowski , przeciez to najlepszy technicznie gosc w tej drużynie, pograł na szczeblach centralnych .Ja rozumiem że mial długa kontuzje i zaleglosci ale pamietam go z poprzedniego sezonu.. gdyby on był w barazach bylibyśmy w 3lidze .. gdyby wszedł chociaż na 5min zagrałby piłkę ktora zadecydowałaby o zwyciestwie wydaje mi się ma zmysł i spory jeszcze potencjał nawet w tym wieku pozdrawiam
1 0
Dajjcie spokuj z tym sędziowaniem, do każdego meczu w 4 lidze można się przywalić. Bramke więcej trzeba strzelić, poprostu
0 1
Derek zamknij się
2 0
Za duzo tych remisow na wlasnym boisku. Trzeba wygrywac by byla 3 liga.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz