Fotorelacje

Zamknij
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Rozpoczęcie budowy ronda w Bieczu
zobacz fotorelację
Zjazd absolwentów gorlickiej Ochronki (23.06.)
zobacz fotorelację
Rondo w Gorlicach (23.06)
zobacz fotorelację
Rozbudowa cmentarza
zobacz fotorelację
Budowa mostu w Libuszy
zobacz fotorelację
Niewybuch przy ul. Łokietka w Gorlicach
zobacz fotorelację
Konferencja z cyklu „Razem dla Zdrowia”
zobacz fotorelację
Małopolskie Wianki 2026 w Szymbarku (21.06.)
zobacz fotorelację
XIII Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP Powiatu Gorlickiego
zobacz fotorelację
Wystawa „Axentowicz. Dziedzictwo artysty”
zobacz fotorelację

komentarze (9)

JPSJPS

9 0

Super mecz, brawo! Ale kiedy organizacja w tym klubie dorówna grze? Czy w tym mieście nikt nie potrafi odpowiednio podłączyć i ustawić nagłośnienia? Jak ma tak trzeszczeć i być niezrozumiałe to wyłączcie to całkiem! I nie puszczajcie tej smętnej muzyczki po meczach bo kibice zamiast cieszyć się z drużyną to mają ochotę wymiotować. Hymnu na wejście to nie pamiętacie żeby puścić!

19:07, 30.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa

1 7

Oby nie było tak jak z Biycym spadek

20:42, 30.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

1 7

No taka kopanina z przeglądu meczu więcej okazji miała Limanowa

20:43, 30.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

1 7

Zobaczymy co będzie dalej bo Glinik Gorlice nie ma kasy na 3 ligę

20:44, 30.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do kuzynDo kuzyn

2 2

Przychodzisz na mecz na stype? Mocny gebie jestes pajacu

21:09, 30.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

do kuzyndo kuzyn

2 1

na piknik to sobie idz nad rzeczke w ciszy posiedziec

09:00, 01.09.2025

19211921

5 2

Jbc hejterow, co robicie oprócz siedzenia ? Jeden portal robi transmisje drugi zdjecia z meczu, kibice kibicuja, a wam dalej zle. Cyrk zalewski dawno odjechal a wy klauny zostaliście

21:12, 30.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Glinik 104Glinik 104

7 0

Coraz fajniej to wygląda ⚪️🔵⚪️

21:18, 30.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZorientowanyZorientowany

4 1

Parę razy już pisałem ,że Red.Lulu należy odwołać Niech wytłumaczy kiedy jest mecz z Pcimianka i czy na pewno 6 września to jest środa.

12:03, 31.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz