Super mecz, brawo! Ale kiedy organizacja w tym klubie dorówna grze? Czy w tym mieście nikt nie potrafi odpowiednio podłączyć i ustawić nagłośnienia? Jak ma tak trzeszczeć i być niezrozumiałe to wyłączcie to całkiem! I nie puszczajcie tej smętnej muzyczki po meczach bo kibice zamiast cieszyć się z drużyną to mają ochotę wymiotować. Hymnu na wejście to nie pamiętacie żeby puścić!
19:07, 30.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaaaaaaaa 20:42, 30.08.2025
17
Oby nie było tak jak z Biycym spadek
20:42, 30.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa20:43, 30.08.2025
17
No taka kopanina z przeglądu meczu więcej okazji miała Limanowa
20:43, 30.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa20:44, 30.08.2025
17
Zobaczymy co będzie dalej bo Glinik Gorlice nie ma kasy na 3 ligę
20:44, 30.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Do kuzyn21:09, 30.08.2025
22
Przychodzisz na mecz na stype? Mocny gebie jestes pajacu
21:09, 30.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
do kuzyn09:00, 01.09.2025
21
na piknik to sobie idz nad rzeczke w ciszy posiedziec
09:00, 01.09.2025
192121:12, 30.08.2025
52
Jbc hejterow, co robicie oprócz siedzenia ? Jeden portal robi transmisje drugi zdjecia z meczu, kibice kibicuja, a wam dalej zle. Cyrk zalewski dawno odjechal a wy klauny zostaliście
21:12, 30.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Glinik 10421:18, 30.08.2025
70
Coraz fajniej to wygląda ⚪️🔵⚪️
21:18, 30.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Zorientowany12:03, 31.08.2025
41
Parę razy już pisałem ,że Red.Lulu należy odwołać Niech wytłumaczy kiedy jest mecz z Pcimianka i czy na pewno 6 września to jest środa.
12:03, 31.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
9 0
Super mecz, brawo! Ale kiedy organizacja w tym klubie dorówna grze? Czy w tym mieście nikt nie potrafi odpowiednio podłączyć i ustawić nagłośnienia? Jak ma tak trzeszczeć i być niezrozumiałe to wyłączcie to całkiem! I nie puszczajcie tej smętnej muzyczki po meczach bo kibice zamiast cieszyć się z drużyną to mają ochotę wymiotować. Hymnu na wejście to nie pamiętacie żeby puścić!
1 7
Oby nie było tak jak z Biycym spadek
1 7
No taka kopanina z przeglądu meczu więcej okazji miała Limanowa
1 7
Zobaczymy co będzie dalej bo Glinik Gorlice nie ma kasy na 3 ligę
2 2
Przychodzisz na mecz na stype? Mocny gebie jestes pajacu
2 1
na piknik to sobie idz nad rzeczke w ciszy posiedziec
5 2
Jbc hejterow, co robicie oprócz siedzenia ? Jeden portal robi transmisje drugi zdjecia z meczu, kibice kibicuja, a wam dalej zle. Cyrk zalewski dawno odjechal a wy klauny zostaliście
7 0
Coraz fajniej to wygląda ⚪️🔵⚪️
4 1
Parę razy już pisałem ,że Red.Lulu należy odwołać Niech wytłumaczy kiedy jest mecz z Pcimianka i czy na pewno 6 września to jest środa.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz