Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
12:00, 12.08.2020
Nic nie zastąpi smaku domowych przetworów, które przygotowujemy ze świeżych i pysznych warzyw oraz owoców. Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze przepisy, dzięki którym zapełnisz spiżarnię smakołykami na całą zimę.
00:00, 12.08.2020
Współcześni rodzice dbają nie tylko o potrzeby i wygodę dla swoich dzieci ale przede wszystkim o ich bezpieczeństwo. Wprowadzając na rynek nowe foteliki samochodowe, projektanci Recaro zadbali o to, by sprostać w pełni wszystkim wymaganiom.
13:47, 10.08.2020
Latem każdą wolną chwilę spędzamy na świeżym powietrzu, ciesząc się urokami tej pory roku. Spacer, jazdę na rowerze czy chwilę z książką wieczorową porą skutecznie mogą zakłócić nam komary. W dzień za to we znaki dają się muchy. Latające i brzęczące koło ucha potrafią odebrać całą przyjemność ze spędzania czasu w ogrodzie, a przy okazji zafundować bezsenną noc. Jak pozbyć się owadów z domu i co zrobić, by nie atakowały nas, gdy spędzamy czas na zewnątrz? Podpowiadamy!
10:42, 10.08.2020
Każdy, kto czynnie uprawia turystykę, powinien posiadać dobrej jakości buty trekkingowe. W końcu jest to wyposażenie, które nie tylko zwiększa nasze możliwości podczas wykonywania różnych aktywności fizycznych, ale też sprawia, że borykamy się z mniejszą liczbą różnych kontuzji. Jednak kluczem do sukcesu jest przede wszystkim to, aby najpierw dokonać odpowiedniego zakupu i wiedzieć, czym powinno się kierować podczas wybierania butów trekkingowych.
14:35, 07.08.2020
Utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych przy użyciu wyłącznie mopa i uniwersalnych środków myjących jest obecnie niewystarczające. Aby zapewnić higieniczne warunki, odpowiednie dla miejsc, w których przebywają i pracują ludzie, konieczne jest wykorzystanie zarówno specjalistycznych środków chemicznych, jak i nowoczesnych urządzeń.
14:00, 07.08.2020
Współczesne zmiany klimatyczne oraz ogólna tendencja do odejścia od nieodnawialnych źródeł energii wymusiły na nas poszukiwania rozwiązań, które będą wydajne, ekonomiczne, ale przede wszystkim: przyjazne środowisku. Z pewnością właśnie te cechy charakteryzują pompy ciepła. Na czym polega ogrzewanie wody w domu tą metodą? Czy rzeczywiście jest to tak ekologiczne i opłacalne? Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu takiej instalacji?
13:54, 06.08.2020
Ci, którzy na początku roku 2020 odwiedzili Malediwy odetchnęli z ulgą, że zdążyli udać się na egzotyczne wakacje jeszcze przed pandemią. Od połowy marca 2020 roku koronawirus sprawił, że prawie wszystkie kraje na świecie zamknęły swoje granice, w tym również Malediwy. Na szczęście, dzięki temu, że hotele na Malediwach znajdują się maleńkich wysepkach, to rozprzestrzenianie się wirusa jest bardzo ograniczone i przypadków było niewiele. Z tego też względu Malediwy są jednym z pierwszych egzotycznych krajów, które otwierają swoje granice. Możesz się tam wybrać już teraz razem z DreamGo.pl !
13:47, 06.08.2020
Rozpoczynając temat zalet i wad, warto wspomnieć, czym jest rekuperacja. Jest procesem odzyskiwania energii. Przy użyciu urządzenia noszącego nazwę rekuperatora można ponownie wykorzystywać ciepło oraz energię elektryczną. Rekuperacja stanowi alternatywę dla ogrzewania i klimatyzacji, z tym, że rekuperator nie jest w stanie ani tak ochłodzić pomieszczenia jak klimatyzacja, ani tak ogrzać jak ogrzewanie.
12:45, 06.08.2020
Miłośnicy komiksów mogą ostatnimi czasy przebierać w ciekawych tytułach, bo coraz więcej popularnych serii wydawanych jest w języku polskim. Dotyczy to zarówno mangi, jak i komiksów francuskich, amerykańskich oraz europejskich.
00:01, 05.08.2020
Zdrowe, lśniące i gęste włosy to marzenie każdej kobiety. Codziennie jednak narażamy nasze kosmyki na działanie wielu czynników zewnętrznych, m.in. gorące powietrze suszarki, używanie prostownicy, lokówki, farbowanie, co przekłada się na ich gorszą kondycję. Jak więc należy zadbać o włosy? Będziecie zdziwieni, jak skuteczne są naturalne metody.
REKLAMA
13:48, 03.08.2020
Przedłużanie włosów to kilkugodzinny zabieg, który pozwala spektakularnie odmienić fryzurę — przedłużyć pasma nawet o kilkadziesiąt centrymetrów i w widoczny sposób je zagęścić. W zależności od metody, jakości dopinek, renomy stylisty i lokalizacji gabinetu, jego koszt wynosi od 1200 zł w górę. Jeśli zależy Ci na tym, aby zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, rozważ przedłużanie włosów własnymi dopinkami.
13:33, 03.08.2020
Koordynowanie wszelkimi procesami obsługi żłobka poprzez jedno urządzenie? To możliwe dzięki nowoczesnej aplikacji! Szybki dostęp do wszelkich danych finansowych, dziennika, czy kontaktu z rodzicami to jedynie kilka z wielu korzyści, jakie zapewnia taki program. Jak działa aplikacja do obsługi żłobków? 
13:23, 03.08.2020
Oosba, która zdobywa uprawnienia budowlane zyskuje możliwość pełnienia samodzielnych funkcji, takich jak kierownik budowy czy projektant. Obecnie, aby je uzyskać należy zdać specjalny egzamin, który sprawdza wiedzę kandydata na temat przepisów związanych z branżą budowniczą. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować.
13:17, 31.07.2020
Wraz z coraz większym postępem technologicznym wdrożenie możliwego do osiągnięcia planu optymalizacji procesów produkcyjnych jest dziś prostsze niż kiedykolwiek. Kluczem do sukcesu jest zastosowanie dostępnych obecnie zaawansowanych technologii przemysłu 4.0. Przyjrzyjmy się nieco dokładniej, co to oznacza, i omówmy niezbędne kroki, aby zrealizować ten cel.
10:39, 31.07.2020
Wśród dostępnych na rynku materiałów wykończeniowych, bez wątpienia płytki kupowane są najczęściej. Wynika to przede wszystkim z faktu ich uniwersalności, trwałości i oczywiście pięknego wyglądu. Wiele osób stawia na płytki, bo dają one możliwość uzyskania ciekawych efektów wizualnych, są łatwe w utrzymaniu czystości, a do tego jedna inwestycja jest rozwiązaniem na dziesiątki lat. Czy trzeba jednak za to dużo zapłacić? Czy płytki to drogi zakup? Gdzie szukać tańszych opcji?
REKLAMA