Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
08:36, 02.07.2020
Sen jest jednym z najistotniejszych procesów zachodzących w naszym organizmie. Powinniśmy zrobić wszystko, by przebiegał on spokojnie, w wygodnych i relaksujących warunkach.
12:43, 01.07.2020
Alkoholizm jest chorobą, która wpływa w sposób bezpośredni na samopoczucie psychiczne i fizyczne uzależnionego. Nie jest możliwe pożegnanie się z nią jedynie przy wykorzystaniu „domowych” sposobów leczenia. Ponieważ choroba jest skomplikowana, jej terapia wymaga długotrwałych i kompleksowych działań. Z pomocą przychodzi dobrze znany od lat – Esperal.
12:29, 01.07.2020
Niedożywienie to problem, który dotyka wielu osób we współczesnym świecie. Powodowane jest niedoborem substancji odżywczych w diecie. Co ważne, osoba niedożywiona może być również otyła.
14:26, 29.06.2020
Towarzysząca Polakom od ponad trzech miesięcy epidemia odcisnęła swoje piętno na niemal każdym aspekcie życia. Zmianie uległy zarówno nasze codzienne nawyki, jak i długofalowe plany. Jedną z największych niewiadomych nowej rzeczywistości są aktualne tendencje naszego rynku pracy i związana z nim kondycja finansowa gospodarstw domowych.
14:16, 29.06.2020
Spieki kwarcowe to wszechstronne materiały aranżacyjne wytwarzane z naturalnych surowców — skał granitowych, kwarcu i pigmentów ceramicznych. Z powodu swoich właściwości są powszechnie wykorzystywane do produkcji blatów kuchennych. Dlaczego warto wybrać blat ze spieków?
10:19, 25.06.2020
Równo przystrzyżona trawa to marzenie każdego posiadacza trawnika. Niezbędnym narzędziem do właściwej pielęgnacji zieleni jest kosiarka ogrodowa. Tylko jaki sprzęt wybrać? Kosiarkę spalinową czy może elektryczną?
10:17, 25.06.2020
Na co dzień mało kto zastanawia się nad wyborem idealnej szafki na buty. To dość oczywisty element wyposażenia domu, do którego niewiele osób przykłada większą uwagę. Z drugiej strony z pewnością każdy pan i pani domu z pewnością zauważyli choć raz, że w przedpokoju dość szybko powstaje bałagan. Wystarczy odłożyć na podłogę kilka par butów, obok nich parasolkę i jeszcze przynieść taboret kuchenny, żeby mieć na czym usiąść i… nagle w przedpokoju brakuje wolnego miejsca. Rozsądnie wybrana szafka na buty, szczególnie taka, która zapewnia miejsce do siedzenia, wieszak, a nawet lustro, może okazać się złotym środkiem w walce z brakiem ładu.
11:45, 24.06.2020
  Garaż - dla kogo jest przeznaczona taka konstrukcja budowlana? Odpowiedź jest jasna. Dla wszystkich osób chcących zadbać o swoje pojazdy. Nie tylko o auta osobowe, ale również motocykle i inne pojazdy, jakimi na co dzień ludzie posługują się na drogach. Często w garażach na okres zimy swoje miejsce znajdują np. łodzie, które nie mogą pozostać bez "garażowania" przez całą jesień i zimę. Przyszli posiadacze domów jednorodzinnych staje przed jeszcze jednym dylematem - garaż pojedynczy czy podwójny?
11:44, 24.06.2020
Każdy posiadacz auta chce jak najlepiej chronić swój pojazd przed czynnikami atmosferycznymi. Najlepiej do tego celu nadają się garaże. Garaże mogą być wolnostojące, przylegające do budynku lub wbudowane. Mogą być jednostanowiskowe lub - coraz częściej - dwustanowiskowe. Ze względu na materiał konstrukcyjny wyróżnia się garaże drewniane, metalowe lub murowane.
11:36, 24.06.2020
Fotele są nieodłączną częścią wyposażenia praktycznie wszystkich salonów. Wygodne meble, w których spędza się wolny czas są nie tylko swietnym dodatkie aranżacyjnym, ale także idealnie sprawdzają się w domowych kącikach do czytania. Ich wybór co prawda nie jest najłatwiejszy, jednak producenci cały czas starają się oferować swoim klientom coraz to nowsze modele, które będą spełniać wszelkie wymagania praktyczne i będą przy tym niezwykle estetyczne. Jednym z najpopularniejszych rodzajów fotela w ostatnich latach jest fotel uszak z podnóżkiem lub bez, który idealnie sprawdza się właśnie w salonach i miejscach, gdzie można zrelaksować się, czytając lekturę. Jak wybrać fotel uszak i jakie są dostępne rodzaje?
REKLAMA
22:22, 18.06.2020
Utrata głosu, czyli afonia to zaburzenie wynikające z nieprawidłowości w przebiegu procesu fonacji, oddychania lub artykulacji, czego efektem jest brak możliwości wydobywania dźwięków. Często towarzyszy chorobom dróg oddechowych, w szczególności gardła i krtani, ale może mieć także podłoże anatomiczne lub psychiczne. Bez względu na przyczynę, utrata głosu uniemożliwia naturalną komunikację z otoczeniem. W jakich schorzeniach występuje bezgłos?
15:14, 18.06.2020
Znamy już wszystkie drużyny, które będą występować w grupie spadkowej. Nie na wszystkich drużynach ciąży widm spadku z Ekstraklasy. Przyjrzyjmy się tym ekipom, które stoją nad przepaścią do Fortuna 1.ligi.  
14:32, 18.06.2020
Własnoręcznie wydziergane ubrania i dodatki są powodem do dumy. Jednak oprócz ich podziwiania i szerokiego zastosowania, powinniśmy również umieć o nie dbać, ponieważ obchodzić się z nimi należy bardzo delikatnie. Jak zatem powinniśmy prać, konserwować i przechowywać własnoręcznie zrobione ubrania i dodatki? Wszystkiego dowiecie się z tego artykułu.
14:25, 18.06.2020
Gdy korzystamy z drukarek laserowych w biurach albo naszych domach, zwykle nie zastanawiamy się nad zastosowaną w nich technologią, pozwalającą przenosić obrazy i teksty na papier. Mało kto wie, jak działają te urządzenia i w jaki sposób wpływa to na wygodę użytkowania i koszty eksploatacji. Na szczęście łatwo można dołączyć do grona wtajemniczonych – poniżej prezentujemy opis całego procesu drukowania z wykorzystaniem lasera.
14:08, 18.06.2020
Przeglądając oferty pracy w Niemczech, można znaleźć wiele ogłoszeń skierowanych do opiekunek seniorów. Nasi zachodni sąsiedzi są starzejącym się społeczeństwem, wciąż przybywa w nim osób wymagających stałej opieki. Nie brakuje więc ofert dla opiekunek, a ich różnorodność pozwala na odszukanie tej najkorzystniejszej dla siebie. Wysokość zarobków zależy od kwalifikacji, które z kolei można podnieść, biorąc udział w kursach i szkoleniach. Organizowane są one między innymi przez agencje zatrudnienia. Sprawdź, jakie kursy warto zrobić przed wyjazdem do pracy, by podnieść swoje kwalifikacje i móc liczyć na wyższe zarobki.