Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
08:53, 24.05.2022
Wybierając się na wesele jako gość należy dobrać kreację w taki sposób, aby była ona elegancka i stonowana. Chcemy zrobić jak najlepsze wrażenie i wyróżnić się z tłumu gości. Jednak pragniemy, aby nasza kreacja w żadnym wypadku nie przyćmiła blasku panny młodej. Warto dobrze zastanowić się, w czym czujemy się najlepiej i jakimi atutami dysponujemy i kierując się tymi wytycznymi wybrać strój na tę wyjątkową uroczystość. Moda i trendy jest oczywiście ważna, ale nie możemy dopuścić, aby stały się najistotniejszymi wytycznymi.
08:10, 24.05.2022
Przesyłki kurierskie i Paczkomatowe® to od lat najpopularniejsze metody doręczenia przesyłki jeśli chodzi o wysyłanie paczek ze sklepów internetowych. Przy czym najtańsze przesyłki kurierskie to nie te, które kurier dostarcza do dowolnego miejsca na terenie Polski, ale te które wkłada do Paczkomatu®. Jednocześnie Paczkomat® jest równie wygodny jak usługi kurierskie: jest to równie szybka dostawa, zajmująca zwykle jeden dzień roboczy, a wprawdzie do Paczkomatu® trzeba wyjść z domu, ale można to zrobić o dowolnej porze dnia i nocy, siedem dni w tygodniu, a przy szesnastu tysiącach urządzeń ma terenie Polski (w Gorlicach jest ich osiemnaście) dla większości osób nie jest to wielka wyprawa. Nie powinno więc dziwić, że w badaniach Kantar Polska z wiosny ubiegłego roku wysyłka paczek do Paczkomatu® zajęła pierwsze miejsce w rankingu, wyprzedzając po raz kolejny przesyłki kurierskie. Wskazało na nią dziewięciu na dziesięciu ankietowanych. Badania Kantara wskazały jednak również na rewolucję jeśli chodzi o nadanie paczki. W badaniu na reprezentatywnej grupie aż siedemdziesiąt procent respondentów wybrało nadanie paczki w Paczkomacie®. Tym samym wysyłka paczek w urzędzie pocztowym po raz pierwszy spadła z pierwszego miejsca w rankingu, przy czym nadanie paczki w Paczkomacie przewyższyło ją o dwadzieścia pięć punktów procentowych. Trzecia pod względem liczebności grupa respondentów zdecydowała się zamówić kuriera do domu.
08:07, 24.05.2022
Lokaty bankowe to popularny sposób lokowania pieniędzy, z której korzysta wiele osób. Przed podjęciem ostatecznego wyboru, warto jednak przyjrzeć się kilku istotnym kwestiom. Co szczególnie warto mieć na uwadze, wybierając lokatę bankową?
08:37, 19.05.2022
Kochamy naszych ojców i chcemy dziękować im za odpowiedzialność, jaką codziennie biorą za całą rodzinę. Dlatego dla wielu Dzień Ojca jest okazją do obdarowania tej wyjątkowej osoby. Przedstawiamy najlepsze pomysły na niezapomniane prezenty dla ojców, które możesz wręczyć. Przekonaj się, jak wspaniałe chwile mogą Was czekać!
08:34, 19.05.2022
Stany to kierunek często wybierany przez Polaków. Dane statystyczne wskazują, że mieszka tam nawet 10 mln osób polskiego pochodzenia. Aby odnaleźć się w nowym miejscu, należy przede wszystkim doskonale poznać język, ale również kulturę Amerykanów. W ten sposób łatwiej bezie zrozumieć pewne różnice i szybciej zaaklimatyzować się w obcym miejscu. Wielu Polaków marzy o spełnieniu filmowego American dream. Jak jedna w rzeczywistości wygląda tam życie? Pierwszym zaskoczeniem mogą być płatne studia, o czym dowiesz się więcej we wpisie na blogu: https://estavisa.pl/blog/. Co jeszcze warto wiedzieć?
REKLAMA
08:31, 19.05.2022
Polski system edukacyjny finansowany jest z budżetu państwa, nie oznacza to jednak, że szkoły nie mogą ubiegać się o dodatkowe środki. Wręcz przeciwnie – takich możliwości jest całkiem sporo i warto je wykorzystywać, ponieważ różnego typu granty to dobry sposób na rozwój placówki, jej pracowników oraz uczniów. W tym artykule wyjaśniamy, jakie są opcje uzyskania dodatkowych pieniędzy, jak je pozyskać i na co przeznaczyć.
15:41, 18.05.2022
Kraków kojarzy nam się przede wszystkim z zabytkami natury architektonicznej i kulturalnej. Z pewnością większość z nas zwiedziła w tym mieście najważniejsze miejsca. Kraków jest pełen bardzo ciekawych miejsc, które warto zwiedzić, ale nie tylko Kościół Mariacki, Wawel czy Rynek Główny. Jakie zatem zwiedzić miejsca nietypowe, ale bardzo ciekawe i niepowtarzalne?
11:18, 17.05.2022
Ślub to szczególnie ważne wydarzenie w życiu każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że każda z nas w tym dniu pragnie wyglądać zjawiskowo. Olśniewającym wyglądem chcemy zachwycać nie tylko przyszłego męża, zaproszonych gości, ale również wszystkich tych, którzy nawet wiele lat po ślubie będą przeglądać zdjęcia wykonane tego szczególnego dnia. Choć wiele zabiegów pielęgnacyjnych możemy wykonać w domu, warto rozważyć również takie, które zostaną przeprowadzone pod okiem profesjonalisty. Sprawdź, dzięki jakim zabiegom, zachwycisz w dniu swojego ślubu?
09:18, 17.05.2022
Dużo się w dzisiejszych czasach mówi o relaksie - a co może być większym synonimem relaksu i odpoczynku, jak nie zapalone świeczki zapachowe, dzięki którym w powietrzu unoszą się piękne pachnące dymy? Dlatego właśnie warto zawsze mieć w pogotowiu najlepsze świece zapachowe, które będzie można zapalić za każdym razem, gdy nadejdzie cię taka ochota. Dlaczego jednak zamiast świec parafinowych warto używać świec sojowych? Na co zwrócić uwagę wybierając świeczki sojowe dla siebie? I gdzie można znaleźć dobrej jakości produkty, które będą się długo paliły?
13:09, 16.05.2022
Rossmann po raz kolejny zdobył dwa prestiżowe tytuły za działania na rzecz pracowników. Nasza firma otrzymała nagrodę „Friendly Workplace 2022” oraz „Solidny Pracodawca Roku 2022”.
REKLAMA
08:26, 16.05.2022
Odtruwanie alkoholowe musi być wykonywane przez lekarzy lub ratowników medycznych
08:23, 16.05.2022
Odtruwanie alkoholowe pozwala na podanie związków odżywczych bezpośrednio do krwiobiegu
08:20, 16.05.2022
Odtruwanie alkoholowe wybierają osoby wpadające w ciągi alkoholowe
08:17, 16.05.2022
Dokumentacja projektowa to podstawa i jednocześnie obowiązkowa składowa w przypadku ubiegania się o pozwolenie na budowę. Dobrze wykonana dokumentacja pozwoli na wybudowanie budynku, który będzie bezpieczny i zgodny z przepisami prawa. W przypadku projektu budowlanego jest to zbiór fundamentalnych rysunków i opisów dotyczących działki, jak i projektowanego budynku w zakresie podstawowych branż. Sprawdź podstawowy zakres wchodzący w skład dokumentacji projektowej projektu budowlanego. Zobacz także gdzie oraz jak poprawnie złożyć wszystkie materiały!
15:16, 12.05.2022
Uszak to typ fotela, który nigdy nie wyjdzie z mody. Uniwersalny, designerski, a do tego wygodny, stanowi idealne dopełnienie każdego salonu. Do czego pasuje fotel uszak?
REKLAMA
REKLAMA