Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
13:57, 20.10.2021
Stosunki handlowe z Chinami od lat rozwijają się bardzo dynamiczne. Przede wszystkim import z Chin, który kilkanaście razy przewyższa eksport do tego kraju. Z Chin sprowadzamy głównie elektronikę, metale i wyroby metalowe, maszyny rolnicze oraz w dużych ilościach odzież, obuwie i zabawki. Choć wyroby czasem uchodzą za niskiej jakości, to ich niska cena jest atrakcyjna zarówno dla przedsiębiorców, jak i indywidualnych klientów.
09:30, 19.10.2021
Ogród to swojego rodzaju oaza, zwłaszcza dla osób mieszkających w mieście. Można tu odpocząć, napić się kawy z bliskimi, pobawić się z pieskiem, czy po prostu nacieszyć się przyrodą, która nas otacza.
12:57, 18.10.2021
Sieć pełna jest „cudownych” ofert sprzedaży samochodów i motocykli, które już od pierwszej sekundy wyglądają podejrzanie. Jest je stosunkowo łatwo odsiać, ale nie zmienia to faktu, że ryzyko wtopy istnieje nadal i jest całkiem spore. Jak zatem powinno się chronić przed wpadką motoryzacyjną?
12:52, 18.10.2021
Czasami w internecie łatwo natknąć się wymyślne reklamy dziwnych sklepów online, które oferują całe jednolite zestawy odżywek dla sportowców. Istnieje ryzyko, że nabierając się na takie cudowne pakiety, ich użytkownik po prostu się zrazi na przyszłość. Zamiast tego powinno się więc przykładać ogromną uwagę do tego, w jakie suplementy się inwestuje, bo przy jakościowym doborze składników paczki, można wiele zyskać — również finansowo.
00:00, 18.10.2021
Odpowiednio zastosowana chemia przeznaczona do pielęgnacji podłóg z płytek ceramicznych oraz wszelkiego rodzaju kamienia to podstawa jej trwałości oraz estetycznego wyglądu. Często zadajemy sobie pytanie jakie produkty wybrać, aby w sposób skuteczny i przede wszystkim bezpieczny usunąć plamy i zabrudzenia. Zabiegi zabezpieczające podłogi ceramiczne oraz kamienne dzielą się na dwa sposoby. Po pierwsze impregnując okładzinę lub po drugie aplikując na jej powierzchnie specjalną powłokę przy pomocy dedykowanego preparatu. Bez względu na to czy zastosujemy pierwszy czy też drugi sposób należy wykonać ten proces z odpowiednią uwagą.
REKLAMA
11:10, 15.10.2021
Dyrektywy unijne zobowiązują poszczególne państwa członkowskie do wprowadzania szeregu nowych rozwiązań, których celem jest m.in. zmiana podejścia do dbania o środowisko naturalne. Czym jest Rozszerzona Odpowiedzialność Producentów (ROP)? Czy zmiany będą mieć pozytywny wpływ na gospodarowanie odpadami i ułatwią ich skuteczne przetwarzanie oraz ponowne wykorzystanie? Odpowiadamy!
10:30, 15.10.2021
Taniec to często wybierane forma aktywności, niezależnie od wieku i płci, pozwala na odstresowanie się po ciężkim dniu. Szkoły tańca prowadzą zajęcia dla wszystkich, zarówno tych bez doświadczenia, jak i znających kroki poszczególnych rodzajów. Bardzo często na naukę tańca wybierają się przyszłe pary młode, aby znaleźć odpowiedni dla siebie motyw przewodni pierwszego tańca.
15:39, 13.10.2021
Suszenie włosów wcale nie musi prowadzić do ich wyniszczenia i nadmiernego przesuszenia. Wystarczy, że sięgniesz po właściwy sprzęt, jak np. suszarkę BaByliss Pro Caruso hq. Przeraża Cię cena? Wykorzystaj kod rabatowy, dzięki któremu możesz profesjonalnie suszyć włosy, ale za niższą cenę. Jak?
15:20, 13.10.2021
Google to od lat najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa, która pozostawia konkurencję daleko w tyle. Szacuje się, że korzysta z niej aż 98% internautów w Polsce, a pozostałe 2% należy do Yahoo, Bing, DuckDuckGo, Interia Katalog oraz Yandex Ru. Nie dziwi więc fakt, że w Polsce domyślną wyszukiwarką w wielu przeglądarkach jest właśnie Google. Z tego też powodu agencje SEO zajmują się pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych właśnie pod wyszukiwarkę Google.
08:49, 13.10.2021
Co kreuje przestrzeń ogrodu i tarasu? Oczywiście roślinność, ale także w znacznej mierze wyposażenie. To, jaką wybierzemy podłogę na taras, jakie ścieżki i chodniki stworzymy w ogrodzie będzie budowało styl przestrzeni, ale to meble ogrodowe nadadzą jej ostateczny charakter. Zatem aranżując nowoczesny ogród i taras warto skupić się na meblach. Odpowiednio dobrane pozwolą nam zbudować klimat i styl, jakiego oczekujemy. Wyposażenie powinno być nowoczesne, a jednocześnie wygodne. Sprzyjać relaksowi, ale i stanowić rozwiązanie jak najbardziej funkcjonalne. Dlatego wybierając meble do nowoczesnego ogrodu i na taras, warto wziąć pod uwagę te 3 rozwiązania.
REKLAMA
15:20, 12.10.2021
Języki obce są nam dziś coraz bardziej potrzebne, zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym. Wielu dorosłych jeszcze pamięta, jak w szkole pierwszym językiem obcym był język rosyjski. Dziś jednak najbardziej pożądanym językiem na rynku pracy jest zdecydowanie język angielski, którego nie mieliśmy okazji się nauczyć tak dobrze jak młodsze pokolenie. Warto jednak pamiętać, że na naukę języka angielskiego nigdy nie jest za późno. Kursy języka angielskiego dla dorosłych odbywają się zarówno stacjonarnie w szkołach językowych, jak i online. Która opcja jest lepsza dla Ciebie?
14:34, 12.10.2021
Wszyscy znają powiedzenie „Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”. Nietypowe mieszkanie nie musi oznaczać kłopotów z jego sprzedażą. Potrzebna jest tylko właściwa strategia i wiedza komu możemy je sprzedać.
15:30, 11.10.2021
Tylko do 18 października możesz zgłosić organizację niosącą pomoc kobietom, która wspólnie będziemy mogli wesprzeć w przyszłorocznej edycji akcji Pomagamy jak umiemy kobietom.
14:48, 11.10.2021
Korepetycje i różnego rodzaju pozaszkolne zajęcia to praktykowany już od lat sposób na podniesienie szkolnych ocen. Jednak pandemia bardzo dużo zmieniła pod tym względem, przede wszystkim dlatego, że możliwości uczestnictwa w zajęciach poza domem zostały bardzo mocno ograniczone. Na szczęście w tej sytuacji pojawiło się wiele serwisów oferujących możliwość nauki przez internet. Należą do nich między innymi dyktanda.pl, mathematics.live i tutors.live. Warto dowiedzieć się nieco więcej na ich temat.
10:17, 11.10.2021
Jesienne i zimowe wieczory potrafią być bardzo chłodne, ale wiele osób nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim smartfonem. Co w takiej sytuacji, kiedy rękawiczki uniemożliwiają nam przeglądanie telefonu? Jeżeli nie chcecie marznąć rozwiązaniem są rękawiczki, które z jednej strony zapewnią ciepło, a z drugiej strony umożliwią nam obsługę smartfonów. To bardzo dobre i ciekawe rozwiązanie, wiele osób powinno mieć je w swojej garderobie.
REKLAMA
REKLAMA