Zamknij
REKLAMA

Gorlice. Dzikie zwierzęta zaglądają do centrum miasta! [ FOTO ]

23:36, 19.05.2022 | PB
Skomentuj Fot. Piotr Boczoń / Gorlice24
REKLAMA

Gorlice metropolią nie są i sporo osób mieszkających na obrzeżach miasta miewa okazję zobaczyć np. sarny. Ostatnio jednak dziką zwierzynę można spotkać dosłownie w centrum miasta, np. na terenie "Ekonomika"!

Czy to nowy uczeń wpadł na nauki? Nie! To koziołek, który zaglądnął do miasta i zapędził się na teren Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorlicach! Tam przez dobrą chwilę skubał roślinki. 

Osobiście trafiliśmy na niego 6 maja wychodząc z konferencji w szpitalu. Niestety zwierzę dość płochliwe i w chwili próby podejścia bliżej uciekło. 

Jednak to nie jedyny przypadek, kiedy sarny z koziołkami zaglądają do centrum miasta. Ostatnio kilkukrotnie otrzymaliśmy na skrzynkę redakcyjną zdjęcia dzikich zwierząt w mieście.

Kilka dni temu czytelnik przyłapał również koziołka na nieruchomości przy ul Sienkiewicza, gdzie mieści się radio LEM FM (naprzeciw stadionu).  Tam również koziołek w godzinach popołudniowych spokojnie objadał się gałązkami.

Całe stado saren można również spotkać spacerując po Parku Miejskim w Gorlicach. Tu otrzymaliśmy zdjęcia od naszej czytelniczki Anny, która podczas wieczornego biegania zobaczyła małe stadko pasące się na parkowym trawniku.

[FOTORELACJA]1667[/FOTORELACJA]

 

Jeżeli macie ciekawe informacje lub zdjęcia napiszcie do nas! Nasz skrzynka mailowa i telefon czekają na wiadomości od Was 24/7:

[email protected]

tel. 731 599 211

Zachęcamy również do kontaktu poprzez naszego FACEBOOKA

[ALERT]1652996011909[/ALERT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Sarna Sarna

1 0

Bo chce im się pić bo wody brakuje. 18:18, 01.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%