W środę kilka minut po godzinie 15. na ulicy Michalusa doszło do groźnie wyglądającego zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.
Na chwilę obecną nie ma informacji, czy ktoś odniósł obrażenia.
Na miejscu obecne są służby ratunkowe.
Kierowcy do czasu usunięcia pojazdów z jezdni muszą liczyć się z utrudnieniami.
::addons{"type":"alert"}
KGR15:59, 06.05.2026
A panowie policjanci nie widzieli brązowego Nissana Quashquaia parkującego na miejscu niedozwolonym ograniczającego CAŁKOWICIE widoczność dla pojazdów wyjeżdżających z parkingu naprzeciwko GCK? Fakt ten zgłaszany był wielokrotnie i zawsze bezskutecznie. Musi ktoś stracić życie aby układy gorlickich koleżków przestały działać?
Pl 22:31, 06.05.2026
Na tej ulicy to nie jedyne "kwiatki" z parkowaniem. Również bez reakcji odpowiednich służb.
Aaaa16:07, 06.05.2026
Bo jeździć to trzeba umieć przewidywać sytuację na drodze i nie tylko komórka i makijaż i fryzura i gaz do dechy tylko trzeba trochę rozsądku i myśleć głową
Aaaa16:07, 06.05.2026
A co na to wszystko Szeryf Maro Jaro jakie ma zdanie i spostrzeżenia i co o tym wszystkim sądzi?
Aaaaaa 16:08, 06.05.2026
A Gang Olsena już złapany? Bo boje się o swoje zdrowie i mienie
Aaaa16:08, 06.05.2026
A jak w Staszkówce kucyk wbiegł pod auto samochód rozbity kucyk padł policja była notatka była i redakcja tekstu nie napiszę bo pewnie brat policjanta ma kucyki i jest cisza i spokój i nic nie wiadomo jak to wszystko Szeryf zakończył
Yozii05:39, 07.05.2026
*%#)!& jestes
Aaaa16:09, 06.05.2026
Kiedy Gang zostanie złapany?
Jakoś nikt nie sypnie gangu włamywaczy restauracja dawała pieniądze za informację i nic z tego
Ormo16:53, 06.05.2026
Podobno jakiś git z trawka w kieszeni już jest na tropie a mieszka w 13 i ma głowę duża z niemiłym uśmiechem kryminalistycznym i tropi ich za 2 ziuuu i 4 topsy mopsy sprdzeda nawet zemby swoje
Aaaaa16:10, 06.05.2026
Jakby jechał z przepisami to by nie było wypadku proste
Aaaa16:11, 06.05.2026
Gubała będzie zadowolony
Aaaaa16:11, 06.05.2026
Najlepiej stać na wsi pod sklepami lub pod kościołem
Aaaa16:12, 06.05.2026
W Gorlicach to nic nie ma tylko apteki i sklepy spożywcze i Orange Play i T-Mobile i pomieszczenia do wynajęcia i lumpy pod sklepami i proszą o 2 złote lub w centrum miasta i dej dwa złote
Aaaaaaaaa 16:13, 06.05.2026
Dobrze że Karol Nawrocki wygrał wybory na Prezydenta Rzeczpospolitej Polski chwała wyborcom za to wszystko i oby tylko teraz PiS zwyciężył i Jarosław Kaczyński i Karol Nawrocki uratują Polskę i będzie wspaniale i dobrze nam się będzie żyło
Tak.16:38, 06.05.2026
Po to istnieja Portale Spolecznosciowe, by pisac o problemach i zagrozeniach.
Aaa ale z Ciebie mat16:41, 06.05.2026
Zablokować tego pajaca z kompleksami bo się irytujący zrobił, pajac, mam nie kochała czy tata bił?
wystarczy10:54, 07.05.2026
nie blokować, tylko opublikować dane osobowe...
~do Aaa16:54, 06.05.2026
Aaa, nie zwodzi ;) XD
~~doAaa16:55, 06.05.2026
*zawodzi
Wyjechooł16:56, 06.05.2026
Wyjechał taki beznadziejny człowiek audi może słońce świeciło może myślał ze sprzeda dziś butelki i nie widział motora będzie na motor a jechał może 40km/h😐
XYZ17:33, 06.05.2026
Byłeś przy tym? Widziałeś ?
Xyz01:42, 07.05.2026
To masz yz 250 mize czy xtz 660 tenerre
Tak. 17:14, 06.05.2026
Centrum Miasta i Zawodzie zrobili sie Najbezpieczniejszymi dzielnicami Miasta w Gorliach.
xxx17:43, 06.05.2026
W Gorliach wystarczy Znaczaco ograniczyc sprzedasz Alkoholi, tak samo jak zrobili to w Centrum i na Zawodziu co znaczaco wplynelo na Bezpieczenstwo Publiczne.
Miejscowy 18:05, 06.05.2026
Byłem nie daleko .wyjechał wprost pod koła motocykla kierowca audi .a motocykl ni jechał nie wiadomo ile
wiki20:30, 06.05.2026
Czytając komentarze , z całą pewnością można stwierdzić, że większość komentujących ma problemy psychiczne.
yyyy22:37, 06.05.2026
Lecz się!!
Hmm07:30, 07.05.2026
Może to po inhalacjach z Empolu?
ja14:43, 07.05.2026
Ten KASZKAJ CODZIENNIE STOI NA WJEŹDZIE żeby nie płacić za parkowanie! Kierowco audi ciągnij ten wątek! Kaszkaja możesz codziennie fotografować w tym samym miejscu!
Użytkownik11:55, 12.05.2026
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
qw19:54, 12.05.2026
Kgr 2rw1 blachy kaszkaja. Moderacja jednak istnieje, szkoda że zamiast pilnować porządku blokuje informacje, które NIE SĄ DANĄ OSOBOWA.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Gorlicki Zakątek: Czy Gorlice straciły kolej przez Hrab
Gorlice, dzięki aktywności gospodarzy miasta i powiatu, prą do przodu. Zamiast "śmierdzacych" lokomotyw mamy spalarnię smieci. Po co nam stacja kolejowa, po co dworzec autobusowy, po co nam jakiś OZE sroze ?
Wolnyinaczej
13:56, 2026-06-22
Maciej Serafin: bez Was nie dokonałbym tego!
O którym za dwa dni nikt nie będzie pamiętał. Ale co spalił paliwo i dotruł atmosferę to jego.
Historyczny
12:12, 2026-06-22
Pracownicy ZUS odchodzą od biurek. W całym kraju będą u
tak się zbunkrowały, że nie ma z nimi kontaktu ani telefonicznego ani podanego adresu email danego oddziału regionalnego a tym samym w najwyższym stopniu ograniczają kontakt z obywatelami i jeszcze twierdzą, że im żle
ja ja
11:27, 2026-06-22
Pożar budynku w Wysowej-Zdroju. Na miejscu pracowało ki
Policja do roboty a nie tylko pikniki festyny, mecze , turnieje, sympozja , wykłady po szkołach, i seniorach
Ony
11:03, 2026-06-22