Na sygnale Gorlice24

Zamknij
Zobacz!

Gorlice: zderzenie motocykla i osobówki pod Gorlickim Centrum Kultury

. 15:48, 06.05.2026 Aktualizacja: 16:02, 06.05.2026
31 Gorlice: zderzenie motocykla i osobówki pod Gorlickim Centrum Kultury fot. Czytelnik Kacper

W środę kilka minut po godzinie 15. na ulicy Michalusa doszło do groźnie wyglądającego zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.

Na chwilę obecną nie ma informacji, czy ktoś odniósł obrażenia.

Na miejscu obecne są służby ratunkowe.

Kierowcy do czasu usunięcia pojazdów z jezdni muszą liczyć się z utrudnieniami.

::addons{"type":"alert"}

 

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (31)

KGRKGR

26 4

A panowie policjanci nie widzieli brązowego Nissana Quashquaia parkującego na miejscu niedozwolonym ograniczającego CAŁKOWICIE widoczność dla pojazdów wyjeżdżających z parkingu naprzeciwko GCK? Fakt ten zgłaszany był wielokrotnie i zawsze bezskutecznie. Musi ktoś stracić życie aby układy gorlickich koleżków przestały działać?

15:59, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Pl Pl

8 1

Na tej ulicy to nie jedyne "kwiatki" z parkowaniem. Również bez reakcji odpowiednich służb.

22:31, 06.05.2026

AaaaAaaa

7 23

Bo jeździć to trzeba umieć przewidywać sytuację na drodze i nie tylko komórka i makijaż i fryzura i gaz do dechy tylko trzeba trochę rozsądku i myśleć głową

16:07, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaaAaaa

6 17

A co na to wszystko Szeryf Maro Jaro jakie ma zdanie i spostrzeżenia i co o tym wszystkim sądzi?

16:07, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aaaaaa Aaaaaa

8 14

A Gang Olsena już złapany? Bo boje się o swoje zdrowie i mienie

16:08, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaaAaaa

8 18

A jak w Staszkówce kucyk wbiegł pod auto samochód rozbity kucyk padł policja była notatka była i redakcja tekstu nie napiszę bo pewnie brat policjanta ma kucyki i jest cisza i spokój i nic nie wiadomo jak to wszystko Szeryf zakończył

16:08, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

YoziiYozii

0 3

*%#)!& jestes

05:39, 07.05.2026

AaaaAaaa

4 14

Kiedy Gang zostanie złapany?
Jakoś nikt nie sypnie gangu włamywaczy restauracja dawała pieniądze za informację i nic z tego

16:09, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

OrmoOrmo

2 3

Podobno jakiś git z trawka w kieszeni już jest na tropie a mieszka w 13 i ma głowę duża z niemiłym uśmiechem kryminalistycznym i tropi ich za 2 ziuuu i 4 topsy mopsy sprdzeda nawet zemby swoje

16:53, 06.05.2026

AaaaaAaaaa

5 13

Jakby jechał z przepisami to by nie było wypadku proste

16:10, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaaAaaa

6 12

Gubała będzie zadowolony

16:11, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaaaAaaaa

7 13

Najlepiej stać na wsi pod sklepami lub pod kościołem

16:11, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaaAaaa

6 14

W Gorlicach to nic nie ma tylko apteki i sklepy spożywcze i Orange Play i T-Mobile i pomieszczenia do wynajęcia i lumpy pod sklepami i proszą o 2 złote lub w centrum miasta i dej dwa złote

16:12, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa

12 19

Dobrze że Karol Nawrocki wygrał wybory na Prezydenta Rzeczpospolitej Polski chwała wyborcom za to wszystko i oby tylko teraz PiS zwyciężył i Jarosław Kaczyński i Karol Nawrocki uratują Polskę i będzie wspaniale i dobrze nam się będzie żyło

16:13, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tak.Tak.

5 5

Po to istnieja Portale Spolecznosciowe, by pisac o problemach i zagrozeniach.

16:38, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aaa ale z Ciebie matAaa ale z Ciebie mat

16 6

Zablokować tego pajaca z kompleksami bo się irytujący zrobił, pajac, mam nie kochała czy tata bił?

16:41, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

wystarczywystarczy

1 1

nie blokować, tylko opublikować dane osobowe...

10:54, 07.05.2026

~do Aaa~do Aaa

3 6

Aaa, nie zwodzi ;) XD

16:54, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

~~doAaa~~doAaa

1 6

*zawodzi

16:55, 06.05.2026

WyjechoołWyjechooł

5 11

Wyjechał taki beznadziejny człowiek audi może słońce świeciło może myślał ze sprzeda dziś butelki i nie widział motora będzie na motor a jechał może 40km/h😐

16:56, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

XYZXYZ

7 4

Byłeś przy tym? Widziałeś ?

17:33, 06.05.2026

XyzXyz

0 2

To masz yz 250 mize czy xtz 660 tenerre

01:42, 07.05.2026

Tak. Tak.

4 0

Centrum Miasta i Zawodzie zrobili sie Najbezpieczniejszymi dzielnicami Miasta w Gorliach.

17:14, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

xxxxxx

5 7

W Gorliach wystarczy Znaczaco ograniczyc sprzedasz Alkoholi, tak samo jak zrobili to w Centrum i na Zawodziu co znaczaco wplynelo na Bezpieczenstwo Publiczne.

17:43, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Miejscowy Miejscowy

3 7

Byłem nie daleko .wyjechał wprost pod koła motocykla kierowca audi .a motocykl ni jechał nie wiadomo ile

18:05, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

wikiwiki

20 6

Czytając komentarze , z całą pewnością można stwierdzić, że większość komentujących ma problemy psychiczne.

20:30, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

yyyyyyyy

5 4

Lecz się!!

22:37, 06.05.2026

HmmHmm

7 1

Może to po inhalacjach z Empolu?

07:30, 07.05.2026

jaja

5 1

Ten KASZKAJ CODZIENNIE STOI NA WJEŹDZIE żeby nie płacić za parkowanie! Kierowco audi ciągnij ten wątek! Kaszkaja możesz codziennie fotografować w tym samym miejscu!

14:43, 07.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


qwqw

1 0

Kgr 2rw1 blachy kaszkaja. Moderacja jednak istnieje, szkoda że zamiast pilnować porządku blokuje informacje, które NIE SĄ DANĄ OSOBOWA.

19:54, 12.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%