Wiadomości z regionu

Zamknij
Zobacz!

Pilny komunikat MPGK! Przerwa w dostawie wody dla mieszkańców miasta

. 13:45, 22.06.2026 Aktualizacja: 14:00, 22.06.2026
3 Pilny komunikat MPGK! Przerwa w dostawie wody dla mieszkańców miasta

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach informuje o nagłej awarii sieci wodociągowej w rejonie ulicy Blich. W związku z prowadzonymi pracami naprawczymi 22 czerwca 2026 roku doszło do natychmiastowej przerwy w dostawie wody, która może potrwać do późnych godzin nocnych.


Do zdarzenia doszło w trakcie przygotowań do zaplanowanej na jutro akcji serwisowej na sieci wodociągowej. Jak informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, w trakcie prac przygotowawczych wystąpiła nieoczekiwana awaria, która wymusiła podjęcie natychmiastowych działań naprawczych.


::news{"type":"see-also","item":"45626"}


W związku z uszkodzeniem infrastruktury wodociągowej mieszkańcy miasta muszą liczyć się z przerwą w dostawie wody. Utrudnienia według aktualnych informacji potrwają do późnych godzin nocnych.

Służby techniczne prowadzą obecnie prace mające na celu jak najszybsze usunięcie awarii oraz przywrócenie pełnej sprawności sieci. Jutrzejsze prace zostaną wykonane dzisiaj, więc rano woda powinna już płynąć z kranów.


Źródło info: MPGK Gorlice

 

::addons{"type":"alert"}

::news{"type":"see-also","item":"45773"}

::news{"type":"see-also","item":"45764"}

::news{"type":"see-also","item":"45761"}

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

 

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

Bilch Bilch

1 0

Dlaczego mi z kranu leci PIWO?

15:18, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

stanwienstanwien

1 0

Odkad pamietam czyli kilkadziesiat lat, to zawsze w tzw. Miescie Swiatla byly awarie wodociagowe. A jeszcze jak Klimkowka wyschnie to bedzie ARMAGEDON !!

15:18, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

WegierskaWegierska

0 0

W galerii Szubryt na Kosciuszki z kranu leci PIWO Grybowskie.

15:19, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%