Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach informuje o nagłej awarii sieci wodociągowej w rejonie ulicy Blich. W związku z prowadzonymi pracami naprawczymi 22 czerwca 2026 roku doszło do natychmiastowej przerwy w dostawie wody, która może potrwać do późnych godzin nocnych.
Do zdarzenia doszło w trakcie przygotowań do zaplanowanej na jutro akcji serwisowej na sieci wodociągowej. Jak informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, w trakcie prac przygotowawczych wystąpiła nieoczekiwana awaria, która wymusiła podjęcie natychmiastowych działań naprawczych.
::news{"type":"see-also","item":"45626"}
W związku z uszkodzeniem infrastruktury wodociągowej mieszkańcy miasta muszą liczyć się z przerwą w dostawie wody. Utrudnienia według aktualnych informacji potrwają do późnych godzin nocnych.
Służby techniczne prowadzą obecnie prace mające na celu jak najszybsze usunięcie awarii oraz przywrócenie pełnej sprawności sieci. Jutrzejsze prace zostaną wykonane dzisiaj, więc rano woda powinna już płynąć z kranów.
Źródło info: MPGK Gorlice
::addons{"type":"alert"}
::news{"type":"see-also","item":"45773"}
::news{"type":"see-also","item":"45764"}
::news{"type":"see-also","item":"45761"}
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Bilch 15:18, 22.06.2026
Dlaczego mi z kranu leci PIWO?
stanwien15:18, 22.06.2026
Odkad pamietam czyli kilkadziesiat lat, to zawsze w tzw. Miescie Swiatla byly awarie wodociagowe. A jeszcze jak Klimkowka wyschnie to bedzie ARMAGEDON !!
Wegierska15:19, 22.06.2026
W galerii Szubryt na Kosciuszki z kranu leci PIWO Grybowskie.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Pilny komunikat MPGK! Przerwa w dostawie wody dla miesz
W galerii Szubryt na Kosciuszki z kranu leci PIWO Grybowskie.
Wegierska
15:19, 2026-06-22
Pilny komunikat MPGK! Przerwa w dostawie wody dla miesz
Odkad pamietam czyli kilkadziesiat lat, to zawsze w tzw. Miescie Swiatla byly awarie wodociagowe. A jeszcze jak Klimkowka wyschnie to bedzie ARMAGEDON !!
stanwien
15:18, 2026-06-22
Pilny komunikat MPGK! Przerwa w dostawie wody dla miesz
Dlaczego mi z kranu leci PIWO?
Bilch
15:18, 2026-06-22
Gorlicki Zakątek: Czy Gorlice straciły kolej przez Hrab
Gorlice, dzięki aktywności gospodarzy miasta i powiatu, prą do przodu. Zamiast "śmierdzacych" lokomotyw mamy spalarnię smieci. Po co nam stacja kolejowa, po co dworzec autobusowy, po co nam jakiś OZE sroze ?
Wolnyinaczej
13:56, 2026-06-22