Zamknij
REKLAMA

Regeneracja wtryskiwaczy ‒ naprawa i czyszczenie wtrysków cz. 2.

12:57, 07.03.2023 ARTYKUŁ SPONSOROWANY Aktualizacja: 13:13, 07.03.2023
Materiały partnera Materiały partnera

Regeneracja wtryskiwaczy to usługa, której celem jest przedłużenie żywotności tych podzespołów. Polega ona przede wszystkim na dokładnym czyszczeniu części, wymianie zużytych elementów oraz testowaniu parametrów na stanowisku probierczym. Aby skorzystać z takiej usługi, warto wybrać serwis specjalizujący się w naprawie części układu paliwowego, np. Bosch Service Pawlik ze Stalowej Woli, który posiada profesjonalną pracownię regeneracji wyposażoną w najnowsze urządzenia diagnostyczne. Wtryskiwacze po pomyślnej regeneracji odzyskują swoje parametry, zgodne z zaleceniami producenta, dlatego działają jak nowe i są w pełni sprawne przez kolejne tysiące kilometrów.

Jeśli występują trudności z uruchomieniem silnika, dziwne szarpnięcia i gaszenie na niskich obrotach, nietypowe falowanie obrotów, spadek mocy lub wzmożone dymienie z wydechu, to może to wskazywać na konieczność naprawy wtryskiwaczy. Warto jednak udać się do warsztatu, zanim uszkodzenia uniemożliwią wykonanie usługi. Należy pamiętać, że jeśli wtryskiwacz jest uszkodzony mechanicznie, to niestety nie można go poddać regeneracji. W takim przypadku najlepiej jest zdecydować się na zakup kompletu nowych wtrysków, aby uzyskać równomierną dawkę paliwa oraz jednakowy okres użytkowy wtryskiwaczy.

W celu skorzystania z usługi regeneracji wtryskiwaczy można udać się do serwisu osobiście lub też przesłać wymontowane wtryski kurierem. Serwis przyjmuje zlecenia z całej Polski, więc odległość nie stanowi żadnego problemu. Po wykonaniu usługi wtryski są odpowiednio zabezpieczane na czas transportu i wysyłane pod wskazany przez klienta adres. W przesyłce znajduje się również indywidualna specyfikacja potwierdzająca pełną sprawność wtryskiwaczy oraz karta gwarancyjna na okres 2 lat bez limitu kilometrów.

Ważne jest to, że regeneracja wtryskiwaczy jest tańsza niż cena nowych wtrysków. Dlatego warto rozważyć tę opcję, aby przedłużyć żywotność podzespołów i poprawić osiągi silnika.

(ARTYKUŁ SPONSOROWANY)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%