Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach poinformowało o czasowej przerwie w dostawie wody. Utrudnienia wynikają z awarii sieci wodociągowej i obejmą część miasta oraz gminy.
We wtorek, 23 czerwca 2026 roku, w godzinach od 13 do 19 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulic Krakowskiej, Lipowej oraz Zamkowej w Gorlicach.
Dodatkowo w tym czasie możliwy będzie zauważalny spadek ciśnienia wody u odbiorców na terenie Gminy Gorlice. Jak informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, jest to efekt awarii sieci wodociągowej.
Służby techniczne prowadzą działania mające na celu jak najszybsze przywrócenie pełnej sprawności systemu.
Źródło info: UM Gorlice
::news{"type":"see-also","item":"45806"}
::news{"type":"see-also","item":"45803"}
::news{"type":"see-also","item":"45800"}
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
OJ.13:40, 23.06.2026
Zasranawia mnie to, skoro Czarno skorzy nie przeszczegaja zasad higieny, to jak moga prowadzic Kebaby i gdzie jest Sanepid i Inspekcja Handlowa?!
Betti 13:54, 23.06.2026
Ake ktoś sie udział na kebaby a nowy zaraz sie otworzy w miejsce dawnej Stokrotki Zaś jeśli chodzi o sanepid to pewnie maja zniżki promocje układy tam same grube baby z kartą dużej rodziny pracują
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolejna awaria sieci wodociągowej! Przerwa w dostawie w
Ake ktoś sie udział na kebaby a nowy zaraz sie otworzy w miejsce dawnej Stokrotki Zaś jeśli chodzi o sanepid to pewnie maja zniżki promocje układy tam same grube baby z kartą dużej rodziny pracują
Betti
13:54, 2026-06-23
Kolejna awaria sieci wodociągowej! Przerwa w dostawie w
Zasranawia mnie to, skoro Czarno skorzy nie przeszczegaja zasad higieny, to jak moga prowadzic Kebaby i gdzie jest Sanepid i Inspekcja Handlowa?!
OJ.
13:40, 2026-06-23
Kupujesz te napoje? Wkrótce możesz zapłacić więcej
A kto kupuje cukrzyce, lepiej wypic wode ze sokiem, no energetyki inna sprawa.
Eskpert
13:31, 2026-06-23
Trwają poszukiwania 30-letniej mieszkanki Siołkowej [AK
Kto dzis patrzy na 30 Latke to przekwitneta juz.
Kwiat
11:50, 2026-06-23