W Gorlicach przez dwa dni odbywał się piłkarski turniej w ramach projektu Futbol Plus. Do piłkarskiej rywalizacji stawiło się trzynaście drużyn z całej Polski. W tej imprezie jednak nie chodziło o to kto będzie najlepszy - tutaj wygrali wszyscy uczestnicy!
::news{"type":"see-also","item":"44090"}
Wydarzenie, którego gospodarzem były Gorlickie Misie - akademia sportowa dla dzieci z różnymi niepełnosprawnościami przyciągnęła ponad setkę uczestników - od Gliwic aż po Ełk. Na kilku specjalnych boiskach przez dwa dni rozgrywane były mecze piłki nożnej.
Ta sportowa rozgrywka pokazała, że różne trudności nie są żadną przeszkodą, aby aktywnie uprawiać sport i świetnie się przy tym bawić. W tym turnieju nie było przegranych - nikt nie smucił się, że strzelił mniej goli od przeciwnika. Tutaj bowiem chodziło o świetną zabawę, radość i okazję do wspólnej inegracji.
Na zakończenie wydarzenia wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, puchary i upominki. Podczas wspólnych zdjęć nie brakowało głośnych drużynowych okrzyków.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7544"}
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Trwają poszukiwania 30-letniej mieszkanki Siołkowej
Kto dzis patrzy na 30 Latke to przekwitneta juz.
Kwiat
11:50, 2026-06-23
Trwają poszukiwania 30-letniej mieszkanki Siołkowej
OSP Siary to jednostka exterytorialna, jeździ tam gdzie ma ochotę.
gorliczanin
11:04, 2026-06-23
Trwają poszukiwania 30-letniej mieszkanki Siołkowej
Kazda Panna zginie, od ostrych pociskow ale na pierzynie.
Hm.
09:33, 2026-06-23
Trwają poszukiwania 30-letniej mieszkanki Siołkowej
Chwila chwila. Poszukiwania prowadzone są na terenie Gminy Grybów, i żadna jednostka z tej gminy nie została zadysponowana do tej akcji? Nie została zadysponowana grupa GOPR i GPR Nowy Sącz oraz jednostka JRG 2 Nowy Sącz która specjalizuje się w takich działaniach a na miejscu działa OSP Moszczenica i OSP Siary z powiatu Gorlickiego? O co tu chodzi?
Sąsiad
09:19, 2026-06-23
0 1
NAJLEPSZY TURNIEJ W GORLICACH!
1 0
20 km od gorlic policjant spowodował wypadek na motocyklu.gdzie wszystkie największe media ogólnopolskie o tym pisały!!! ale tutaj cisza, z czego to wynika???????? Jabłonica
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz