Niestety miejsce Glinika jest w 4 lidze i tam pozostanie , są za słabi na trzecią ligę , przykre ale prawdziwe.
17:39, 07.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Mig18:20, 07.06.2025
73
Masakra.. na jesieni lider a na wiosne klapa. Nie udalo sie obronic nawet barazy, chyba ze jakims cudem zremisuja z Bochnia chociaz z taka gra jak ostatnie tygodnie to nie ma co szukac. Co sie stalo z ta druzyna na wiosne? Skad taki regres?
18:20, 07.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Julian20:07, 07.06.2025
52
Liczę na baraże i CUD. Wsparcie finansowe wskazane a sponsorow brak. Trzecia liga za silna na Glinik.
20:07, 07.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Emeryt.20:34, 07.06.2025
72
Do, trenera - wulgarne odzywki, przekleństwa, brak sposobu na uspokojenie drużyny, krzyki, to nie sposób na prowadzenie zespołu. Wstydu nie macie. Kibice mogą emocjonalnie reagować, trener nie.🙂
20:34, 07.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Romek20:50, 07.06.2025
52
Ale lipa.. najwazniejsze mecze przegrane. Nie zaslugujemy na te baraze.
20:50, 07.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa08:14, 08.06.2025
43
Haha i co będzie awansik?🤣🤣
08:14, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa08:15, 08.06.2025
43
Ale Glinik Gorlice pokazał marne granie.
08:15, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa08:15, 08.06.2025
42
Glinik Gorlice nie ma kasy na 3 ligę więc nie ma szans na awans
08:15, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa08:15, 08.06.2025
43
Awans wybijcie sobie z głowy
08:15, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
aaa08:15, 08.06.2025
32
Tylko Sandecja Nowy Sącz
08:15, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa08:16, 08.06.2025
24
Teraz jeszcze będzie porażka z Bochnią i po barażach 🤣🤣🤣
08:16, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Aaa08:21, 08.06.2025
33
I jak tam fanatycy Glinka Gorlice ale chłopaki grają jest wygrana jest awansik🤣
08:21, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx17:20, 08.06.2025
01
Nawet jak się cudem uda awansować do baraży to nie ma co liczyć na fajerwerki... niestety ale z taką grą nie ma co myśleć o III lidze... jeszcze dużo pracy przed wami i ciężkich treningów inaczej glinik na dlugo pozostanie w tej IV lidze...
17:20, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
5 4
Dzięki za artykuł napisany w punkt AVE GKS!
9 5
Niestety miejsce Glinika jest w 4 lidze i tam pozostanie , są za słabi na trzecią ligę , przykre ale prawdziwe.
7 3
Masakra.. na jesieni lider a na wiosne klapa. Nie udalo sie obronic nawet barazy, chyba ze jakims cudem zremisuja z Bochnia chociaz z taka gra jak ostatnie tygodnie to nie ma co szukac. Co sie stalo z ta druzyna na wiosne? Skad taki regres?
5 2
Liczę na baraże i CUD. Wsparcie finansowe wskazane a sponsorow brak. Trzecia liga za silna na Glinik.
7 2
Do, trenera - wulgarne odzywki, przekleństwa, brak sposobu na uspokojenie drużyny, krzyki, to nie sposób na prowadzenie zespołu. Wstydu nie macie. Kibice mogą emocjonalnie reagować, trener nie.🙂
5 2
Ale lipa.. najwazniejsze mecze przegrane. Nie zaslugujemy na te baraze.
4 3
Haha i co będzie awansik?🤣🤣
4 3
Ale Glinik Gorlice pokazał marne granie.
4 2
Glinik Gorlice nie ma kasy na 3 ligę więc nie ma szans na awans
4 3
Awans wybijcie sobie z głowy
3 2
Tylko Sandecja Nowy Sącz
2 4
Teraz jeszcze będzie porażka z Bochnią i po barażach 🤣🤣🤣
3 3
I jak tam fanatycy Glinka Gorlice ale chłopaki grają jest wygrana jest awansik🤣
0 1
Nawet jak się cudem uda awansować do baraży to nie ma co liczyć na fajerwerki... niestety ale z taką grą nie ma co myśleć o III lidze... jeszcze dużo pracy przed wami i ciężkich treningów inaczej glinik na dlugo pozostanie w tej IV lidze...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz