Fotorelacje

Zamknij
13:59, 07.06.2025

IV Liga: GKS Glinik - Orzeł Ryczów (07.06.) - wynik spotkania 0:2

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zjazd absolwentów gorlickiej Ochronki (23.06.)
zobacz fotorelację
Rondo w Gorlicach (23.06)
zobacz fotorelację
Budowa mostu w Libuszy
zobacz fotorelację
Niewybuch przy ul. Łokietka w Gorlicach
zobacz fotorelację
Konferencja z cyklu „Razem dla Zdrowia”
zobacz fotorelację
Małopolskie Wianki 2026 w Szymbarku (21.06.)
zobacz fotorelację
XIII Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP Powiatu Gorlickiego
zobacz fotorelację
Wystawa „Axentowicz. Dziedzictwo artysty”
zobacz fotorelację
Gorlicka Potańcówka w Parku Miejskim (20.06.)
zobacz fotorelację
Biesiada na Powitanie Lata w Wysowej Zdroju
zobacz fotorelację

komentarze (14)

CrazyCrazy

5 4

Dzięki za artykuł napisany w punkt AVE GKS!

16:57, 07.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

obiektywnyobiektywny

9 5

Niestety miejsce Glinika jest w 4 lidze i tam pozostanie , są za słabi na trzecią ligę , przykre ale prawdziwe.

17:39, 07.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MigMig

7 3

Masakra.. na jesieni lider a na wiosne klapa. Nie udalo sie obronic nawet barazy, chyba ze jakims cudem zremisuja z Bochnia chociaz z taka gra jak ostatnie tygodnie to nie ma co szukac. Co sie stalo z ta druzyna na wiosne? Skad taki regres?

18:20, 07.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

JulianJulian

5 2

Liczę na baraże i CUD. Wsparcie finansowe wskazane a sponsorow brak. Trzecia liga za silna na Glinik.

20:07, 07.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Emeryt.Emeryt.

7 2

Do, trenera - wulgarne odzywki, przekleństwa, brak sposobu na uspokojenie drużyny, krzyki, to nie sposób na prowadzenie zespołu. Wstydu nie macie. Kibice mogą emocjonalnie reagować, trener nie.🙂

20:34, 07.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

RomekRomek

5 2

Ale lipa.. najwazniejsze mecze przegrane. Nie zaslugujemy na te baraze.

20:50, 07.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

4 3

Haha i co będzie awansik?🤣🤣

08:14, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

4 3

Ale Glinik Gorlice pokazał marne granie.

08:15, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

4 2

Glinik Gorlice nie ma kasy na 3 ligę więc nie ma szans na awans

08:15, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

4 3

Awans wybijcie sobie z głowy

08:15, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

aaaaaa

3 2

Tylko Sandecja Nowy Sącz

08:15, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

2 4

Teraz jeszcze będzie porażka z Bochnią i po barażach 🤣🤣🤣

08:16, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

3 3

I jak tam fanatycy Glinka Gorlice ale chłopaki grają jest wygrana jest awansik🤣

08:21, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

0 1

Nawet jak się cudem uda awansować do baraży to nie ma co liczyć na fajerwerki... niestety ale z taką grą nie ma co myśleć o III lidze... jeszcze dużo pracy przed wami i ciężkich treningów inaczej glinik na dlugo pozostanie w tej IV lidze...

17:20, 08.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz