Zamknij
Zobacz!

Kulturalny rozwój Gorlic: Wizyta Wiceministry i plany na przyszłość [FOTO]

10:17, 23.07.2024 Aktualizacja: 10:17, 23.07.2024
Skomentuj fot. UM Gorlice fot. UM Gorlice

W ostatni piątek (19 lipca) nasze miasto odwiedziła Wiceministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Marta Cienkowska, która spotkała się z Burmistrzem Miasta Gorlice Rafałem Kuklą, Łukaszem Bałajewiczem oraz Dyrektorem Gorlickiego Centrum Kultury Januszem Ziębą.

W trakcie wizyty w Mieście Światła zwiedziła Muzeum Regionalne PTTK, Sidur Przechodniów oraz Cmentarz Wojenny nr 91. Spotkanie było okazją do zaprezentowania historii Gorlic i rozmów o planach związanych z budową Europejskiego Muzeum I Wojny Światowej.

Wiceministra odwiedziła także obecnie remontowany gmach Gorlickiego Centrum Kultury. Dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, poprawiona zostanie także efektywność energetyczna nowo wyremontowanego budynku Gorlickiego Centrum Kultury.

Serdecznie dziękuję za miłą wizytę i udzielone Miastu wsparcie. Budynek Gorlickiego Centrum Kultury, po kompleksowym remoncie, zyska dodatkowe docieplenie, zmodernizowany węzeł ciepłowniczy, energooszczędne oświetlenie, instalację fotowoltaiczną i nowoczesną wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła!

Dziękuję za pomoc w pozyskaniu środków Ministrze Marcie Cienkowskiej oraz Łukaszowi Bałajewiczowi.

– mówi Burmistrz Rafał Kukla

Źródło info: UM Gorlice

[FOTORELACJA]4412[/FOTORELACJA]

[ZT]25765[/ZT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(11)

PLPL

24 1

Poprawność polityczna zaczyna zjadać własne dzieci.

10:34, 23.07.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bobbob

27 2

Czemu piszecie "mówi burmistrz". A może burmistrzyszcze jak już tacy "poprawni" jesteście.

10:45, 23.07.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

marysiamarysia

24 3

ALE ZE JAK ODWIEDZILA WICEMINISTRA ktorego wiceminista i jaka go odwiedzila to belkot jest

11:08, 23.07.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Iks deIks de

24 2

Wiceministra xDDD

12:13, 23.07.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TomTom

22 0

Ministerka raczej, skoro jest dyrektorka, lekarka, kelnerka..m

12:14, 23.07.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StaryuczenStaryuczen

25 2

I przez te wszystkie ministry, osoby poselskie, wyniki z j.polskiego na maturze - ok. 65%. Nic dziwnego, bo zapanował chaos i nowomowa. Niedługo trudno się będzie porozumieć w jezyku ojczystym. Dzban do dzbana.

18:01, 23.07.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ObserwatorObserwator

27 2

Jaka ''wiceministra''?, przeciez takie okreslenie nie zostalo wprowadzone do slownika polskiej pisowni wyrazow, jest to tylko niepoprawne okreslenie oszolomow lewackich.

18:15, 23.07.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Łukasz Łukasz

19 1

Jeszcze trochę i z Gorlic muzeum się samo zrobi bo tu się już nic nie dzieje.
Ministra hehe za pieniądze każdy jest w stanie wszystko przekręcić i napisać.
A wszystkie bałałała ogarną ciepłe posadki bo poprą takie ministry gówno znaczące.

18:21, 23.07.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FryzjerFryzjer

8 0

To na pewno ona?

23:03, 23.07.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BlablaBlabla

6 0

Najpierw lewaki sobie zdjęcia robią (ci od aborcji i tbl dzień po...) Dom kultury docieplony zgodnie z nowoczesnymi ojropejskimi standardami żeby tęczówki dobrze się tu czuli. A później w niedzielę do kościoła na sumę pokazać się z rodziną.

00:07, 24.07.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ellaaellaa

2 0

na tej lawce to tylko ten pierwszy wyglada jak panisko

09:20, 24.07.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%