Zamknij
REKLAMA

Statuetka 3D na Walentynki! TOP 5 romantycznych wzorów

15:36, 28.06.2021 | materiał partnera
Skomentuj Fot. Krysztaly3D.pl

Jak w oryginalny sposób wyznać ukochanej osobie miłość w Walentynki? Spraw jej personalizowaną statuetkę 3d, która wyrazi Twoje uczucia i stanie się niezwykłą pamiątką.

W Walentynki każdy stara się wyznać ukochanej osobie miłość w jak najbardziej oryginalny i zapadający w pamięć sposób. Jeśli chcesz stworzyć prezent, który będzie cieszył panią Twojego serca przez wiele lat, stworzy personalizowaną statuetkę 3d z romantycznym motywem i płynącą z serca dedykacją.

Oto pięć romantycznych wzorów statuetek 3D, idealnych na Walentynki:

Koronkowe serce

Statuetka w kształcie świecznika z misternie wykonanym grawerunkiem ozdobnego serca i dedykacją, wyznaniem bądź cytatem będzie bardzo niepowtarzalnym prezentem. Stanie się również wspaniałą ozdobą i stworzy romantyczny nastrój.

Fot. Krysztaly3D.pl

Kwiat miłości

Róża wygrawerowana wewnątrz statuetki 3D to kwiat, który nigdy nie zwiędnie i stanie się symbolem Waszej miłości na długie lata. W połączeniu z osobistą dedykacją ten motyw stworzy niezapomniany prezent walentynkowy.

Fot. Krysztaly3D.pl

Labirynt miłości

Labirynt z sercem w środku symbolizuje drogę, jaką niekiedy trzeba przejść, by trafić do serca ukochanej osoby. W połączeniu z dedykacją lub romantycznym cytatem taki grawerunek pozwoli stworzyć niebanalną walentynkową statuetkę 3D

Fot. Krysztaly3D.pl

Drzewko miłości

Drzewo z sercami zamiast liści i romantyczna dedykacja stworzą wspaniały prezent walentynkowy. Statuetka 3D z tym motywem będzie doskonałym prezentem dla każdej kobiety.

Fot. Krysztaly3D.pl

Różane serce

Statuetka 3D z Waszym zdjęciem otoczonym różanym sercem to bardzo romantyczny i wzruszający prezent. Taka walentynka stanie się ozdobą Waszego domu i będzie przypominać o szczęśliwych chwilach przez wiele lat.

Fot. Krysztaly3D.pl

Pomysłów na walentynkowe statuetki 3D szukaj na stronach: Krysztaly3D.pl i Statuetki 3D.pl.

Do niektórych statuetek można dobrać eleganckie, podświetlane podstawki. Wszystkie są natomiast pakowane w pudełka prezentowe.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%