Zamknij
REKLAMA

Jak wybrać dobre tabletki na nerwy, opinie o preparacie Grinday Relan

00:00, 29.04.2021 | materiały patnera

Nerwowe życie współczesne, przede wszystkim pośpiech, rywalizacja, ciągły nacisk, aby działać szybciej i więcej, sprawia, że jesteśmy często narażeni na stres. Nerwy są tak napięte, że nawet po pracy, nie jesteśmy w stanie się zrelaksować, wypocząć i zregenerować.

Długotrwały stres, nie tylko nie pozwala zregenerować sił witalnych, lecz także zwiększa stres oksydacyjny, a co za tym idzie przedwczesne starzenie się oraz niebezpieczeństwo chorób. Ważne jest nie tylko ruch i prawidłowa dieta, lecz także umiejętność relaksu i redukcji stresu.

Jak można uspokoić swoje nerwy? Kwestia jest bardzo indywidualna, gdyż jednemu pomoże relaksująca muzyka czy dobra lektura, inny zaś musi się wypocić na siłowni czy iść na mecz. Sposobów relaksacji jest wiele. Pomocna bywa także właściwa dieta oraz ruch, jak spacery, taniec czy ćwiczenia fitness. Warto postawić również na tabletki na nerwy zawierające naturalne składniki, szczególnie ashwagandhę, różeniec górski czy żeń szeń. Zioła te mają opinię jako te, które poprawiają pracę umysłu i neutralizują skutki działania stresu. Ich stosowanie zmniejsza stężenie kortyzolu. Opinie naukowców wskazują, że substancje te rozjaśniają umysł, polepszają pamięć oraz koncentrację, jak również ułatwiają zasypianie.

Jednak wybór tabletek na nerwy zawierających wyżej wymienione składniki to nie wszystko. Analiza oferty na rynku świadczy o tym, że nie wszystkie preparaty gwarantują skuteczność. Nierzadko ilość składników aktywnych jest zbyt mała, aby tabletki na nerwy były skuteczne. Mogą również pojawić się skutki uboczne. Aby wybrać skuteczne tabletki na nerwy warto kierować się takimi kryteriami jak czysty skład, standaryzacja oraz wybierać preparaty oferowane przez lokalnych producentów. Wskaźnikiem jakości są również składniki opatentowane, gdyż oznacza to, że zostały dodatkowo przebadane klinicznie.

Na szczególną uwagę zasługuje recenzja preparatu Grinday Relan. Preparat ten zawiera aż 4 opatentowane składniki Sensoril®, czyli ekstrak ashwagandhy, Saffr’Activ®, czyli ekstrakt z szafranu, Serenzo™, czyli ekstrakt ze skórki pomarańczy oraz SOD B Extramel®, czyli koncentrat soku z melona kantalupa. Są to składniki najwyższej jakości, zaś mieszanka tych składników to jedyny tego rodzaju zestaw w Polsce. Składniki Grinday Relan są standaryzowane, to znaczy podlegają ścisłym standardom co do ich ilości i jakości, dzięki czemu mamy pewność stałej ilości składników aktywnych w każdej dawce.

Preparat Grinday Relan posiada oznaczenie “clean label”, czysty skład, oznaczający zawartość tylko składników aktywnych. Preparat ten nie zawiera wypełniaczy i sztucznych barwników. Otoczka kapsułki nie zawiera żelatyny zwierzęcej, dzięki czemu jest odpowiednia dla wegan. Ze względu na wysoką jakość składników, stałą zawartość ekstraktów naturalnych w dawce, można powiedzieć, że cena preparatu jest przystępna.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%