Zamknij
REKLAMA

Jakie są dostępne oferty pożyczek pozabankowych?

00:00, 29.04.2021 | materiały partnera

Najczęściej w ofercie firm specjalizujących się w udzielaniu pożyczek pozabankowych są tak zwane chwilówki. To obecnie najszybsza możliwość zdobycia niezbędnych pieniędzy, ponieważ udzielane są przez 7 dni w tygodniu i przez 24 godziny na dobę. Dodatkowo wypłacane są przelewem natychmiastowym, dzięki czemu gotówka od razu przelewana jest na nasze konto w ciągu zaledwie 15 minut.

Pozabankowe pożyczki online na raty do 120 miesięcy.

Pożyczki pozabankowe online udzielane są najczęściej na 30 lub 60 dni, ale również istnieją firmy, które oferują możliwość rozłożenia większej kwoty na wiele miesięcy. Oferta bardzo podobna jest do tych bankowych, ale różnica polega na tym, że pożyczkę pozabankową można znacznie łatwiej dostać niż ma to miejsce w przypadku produktów bankowych.

W większości przypadków, aby otrzymać pozabankową pożyczkę ratalną, wystarczy zweryfikować:

  • dowód osobisty,
  • konto bankowe,
  • numer telefonu.

W niektórych przypadkach trzeba również przedstawić umowy o pracę lub zaświadczenie od pracodawcy dotyczące osiąganych dochodów. Zdarza się to jednak niezwykle rzadko i dotyczy raczej wyższych kwot, gdzie firma pożyczkowa musi dokładnie sprawdzić interesanta, jego zdolność kredytową oraz uzyskiwany miesięczny dochód.

Pożyczki pozabankowe dla przedsiębiorców na rozwój firmy

Pozabankowe pożyczki online dla firm zdobywają również dużą popularność wśród osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Niestety, ale czasami sytuacja finansowa wymaga tego, aby szybko załatwić dodatkową gotówkę, która zostanie przeznaczona na zakup nowego sprzętu czy niezbędnego samochodu.

Wielu pożyczkodawców proponuje bardzo ciekawe oferty pożyczek pozabankowych z dość wysokimi kwotami oraz długim okresem spłat. W większości przypadków nie trzeba przedstawiać zaświadczenia o dochodach czy weryfikować szczegołowo swoją zdolność kredytową. Wystarczą tylko dokumenty dotyczące zarejestrowanej firmy oraz wypełnienie odpowiedniego wniosku na stronie firmy pożyczkowej.

W ofercie znajdują się pozabankowe pożyczki inwestycyjne i obrotowe. Pożyczka inwestycyjna udzielana jest przedsiębiorcom, którzy potrzebują zrealizować wszystkie zaplanowane inwestycje oraz usprawnić prowadzenie własnego biznesu. Natomiast obrotowy kredyt pozabankowy umożliwia załatanie dziury w firmowym budżecie oraz finansowanie wszystkich bieżących wydatków przedsiębiorstwa.

Pożyczka pozabankowa online z możliwością refinansowania.

Niektóre firmy udzielające pożyczek pozabankowych oferują także możliwość refinansowania zaciągniętego zobowiązania. Na czym to polega? W takiej sytuacji konsument zaciąga kolejną pożyczkę od nowej firmy, która skontaktuje się z poprzednim pożyczkodawcom i spłaca w imieniu klienta wcześniejsze zobowiązanie.

W ten sposób pożyczkobiorca otrzymuje dodatkowe środki pieniężne oraz wydłużony okres spłaty. W niektórych przypadkach raty stają się również znacznie mniejsze do spłaty.

Pomocne jest również to, że pracownicy takiej firmy przeprowadzają klienta przez cały proces refinansowania, udzielając mu wskazówek i będąc w stałym kontakcie na każdym etapie procesu. Udzielają pomocy także po uzyskaniu pożyczki, zwłaszcza w takich sytuacjach, gdy klient ma problemy ze spłatą, ponieważ może zdarzyć się, że zachoruje albo straci pracę. Znajdują oni wtedy odpowiednie rozwiązanie, aby pożyczkobiorca mógł normalnie funkcjonować i nie martwić się zaległymi ratami.

Rynek pożyczek pozabankowych w ostatnich latach bardzo urósł w Polsce. Wynika to z potrzeb polaków finansowych polaków i faktu, że zaciągnięcie pożyczki pozabankowej na korzystnych warunkach jest w chwili obecnej niezwykle proste. Posiadając przy sobie jedynie dowód osobisty, komputer oraz łącznie internetowe, bez problemu jesteśmy w stanie znaleźć wiele firm pozabankowych, udzielających szybkich pożyczek online, z wypłatą na konto bankowe nawet w przeciągu 15 minut.

Należy jednak pamiętać, że po pożyczkę online powinniśmy sięgać tylko wtedy, gdy mamy 100% pewności, że uda nam się zaciągnięte zobowiązanie spłacić w całości i terminowo - jednorazowo lub w systemie ratalnym. Pod żadnym pozorem nie należy zaciągać pożyczek, w momencie, gdy nasza sytuacja finansowa jest niepewna i nie mamy gwarancji, że uda nam się spłacić zobowiązanie względem firmy pożyczkowej. Tego typu zachowanie, jest najprostszą metodą popadnięcia w spiralę kredytową oraz długi. Zobowiązania finansowe należy zaciągać zawsze w sposób przemyślany i racjonalny.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%