Zamknij
REKLAMA

Ubezpiecz się na każdą okazję

10:59, 15.04.2021 | materiały patnera

Choć to być może zaskakujące, ale jeszcze wielu Polaków nie docenia pozytywnych aspektów ubezpieczeń. Polisy często są w pewien sposób wymuszane przez firmy leasingowe czy banki jako zabezpieczenie kredytów. Poza tym są tym elementem, na którym staramy się oszczędzać, choć przecież w przypadku jakiegokolwiek nieszczęścia to właśnie te pieniądze mogą pomóc poradzić sobie z sytuacją. Dobre ubezpieczenia są zawsze szyte na miarę i zabezpieczają interes klienta, ale warto pamiętać o tym, by znaleźć odpowiednią ofertę.

  1. Jak się ubezpieczyć?
  2. Polisa szyta na miarę

Jak się ubezpieczyć?

Polacy chętniej wykupują ubezpieczenie samochodu, domu oraz polisy na życie, niż decydują się na bardziej szczegółowe propozycje. Cały czas wydaje nam się, że są to zbędne wydatki, choć praktyka pokazuje, że dodatkowe pieniądze mogą się przydać. Niezmiennie jednak ważne jest, co i na jaką kwotę podamy do ubezpieczenia. Gorlice na swoim terenie mają specjalistów, którzy pomogą nam dopasować idealną opcję i do naszych potrzeb i do konkretnego ryzyka. To właśnie wycena ubezpieczenia domu czy mieszkania lub innej nieruchomości musi być podstawą dobrze przygotowanej polisy. Bardzo często tego typu operacje wynikają z umów kredytowych. To kupno domu/samochodu staje się tym motywem, który w pewien sposób zachęca nas do tego, by sięgnąć po tanie ubezpieczenia. Z drugiej strony zawsze trzeba mieć na uwadze, że w przypadku kredytów cesję polisy przekazujemy do banku, więc w przypadku jakiegokolwiek nieszczęścia to właśnie jego interesy są najlepiej chronione.

Polisa szyta na miarę

W poszukiwaniu ubezpieczenia online warto przejrzeć oferty różnych firm. W wielu wypadkach sprawdzają się popularne rankingi. Tam bezpłatna wycena może być przeprowadzona na podstawie danych, jakie zawiera umowa kupna i sprzedaży samochodu. Po ich wpisaniu otrzymamy oferty różnych ubezpieczycieli, co pomoże nam wybrać tę najbardziej atrakcyjną. Wielu klientów będzie się sugerować nie tylko ceną, ale także marką ubezpieczyciela czy też renomą firmy. Co istotne, wycena ubezpieczenia samochodu jest możliwa bez wychodzenia z domu. Online mamy dostęp do najlepszych ofert, choć warto pamiętać o tym, że wybór konkretnej zawsze musi być związany z dokładną analizą warunków, umowy oraz treści polisy. Dzięki temu wówczas, gdy nastąpi szkoda, można liczyć na pomoc, która pomoże stanąć na nogi. Choć ubezpieczenia dotykają już niemalże każdego aspektu naszego życia, to warto pamiętać o tym, że powinny być one dopasowane do potrzeb i możliwości, a ich wycena zawsze powinna być rzetelna.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%