Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto zrobić pierwszy krok w kierunku nauki programowania?

09:02, 02.04.2021 | materiały patnera

Rozważasz wybór ścieżki zawodowej? Chodzi Ci po głowie programowanie, lecz boisz się, że nie dasz sobie rady? Pod okiem specjalistów, krok po kroku nabędziesz umiejętności cenione na rynku pracy. Programowanie jest zawodem przyszłości, który otwiera przed Tobą doskonałe perspektywy. Nauka programowania to element, do którego warto podejść poważnie, aby otworzyć sobie drzwi do tej atrakcyjnej profesji.

Weź sprawy w swoje ręce i nauczy się programowania!

Programista z całą pewnością otwiera listę zawodów przyszłości. Już teraz zapotrzebowanie na specjalistów znających języki programowania, potrafiących tworzyć sklepy internetowe i aplikacje na smartfony jest bardzo duże. Wraz z postępującą cyfryzacją popyt ten będzie tylko rosnąć. Jeżeli zależy Ci na zdobyciu konkretnego fachu, dzięki któremu zdobędziesz dobrze płatną pracę i stabilizację, kurs Python od podstaw może okazać się strzałem w dziesiątkę. Daj sobie szansę na zdobycie świetnego zawodu, realizację interesujących projektów i solidne wynagrodzenie.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Kodilla?

Zdobądź świetny zawód w najstarszej szkole programowania online w Polsce! Wypełnij darmowy test predyspozycji i sprawdź, czy ta profesja jest dla Ciebie. Nawet jeżeli okaże się, że nie, czekają na Ciebie jeszcze inne zawody przyszłości. Rozwijaj się w branży z perspektywami! Jak wynika z raportu opublikowanego przez Instytut Badań Rynku i Opinii DRB, Kodilla jest najchętniej wybieraną szkołą programowania.

Szkolenie Java Developer – poznaj program kursu i zapisz się już dziś!

Postaw pierwszy krok na swojej zawodowej drodze. Zacznij od solidnej nauki rzemiosła. Przejdź 9-miesieczne szkolenie, składające się z 10 modułów. Opanuj programowanie w Javie 8. Przed Tobą 660 godzin nauki (od 6 do 9 miesięcy) pod opieką mentora. Podczas szkolenia poznasz podstawy języka programowania Java. Opanujesz również zarys programowania obiektowego. Dowiesz się również więcej na temat dobrych praktyk programisty. Przystąpisz również do tworzenia swojego pierwszego samodzielnego projektu. Pod okiem profesjonalisty poznasz również framework Spring, wymagany przez wielu pracodawców. Weźmiesz również udział w projekcie grupowym. Poznasz język oraz opanujesz narzędzie Hibernate. Koniec kursu to zaprojektowanie i napisanie aplikacji w języku Java. Daj sobie szansę na zdobycie kwalifikacji poszukiwanych na rynku pracy. Uzyskaj umiejętności, które dadzą Ci przewagę rynkową i zapewnią dobrze opłacane stanowisko w jednej z prestiżowych firm.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%