Zamknij
REKLAMA

Karmy dla psów - co wybrać?

10:04, 03.03.2021 | materiały partnera

Niejeden właściciel czworonoga odchodzi od zmysłów, kiedy jego pies nie chce jeść karmy, jaką ma w misce. A przecież tak się staramy wybierając odpowiednio zbilansowaną karmę dla naszych pupili.

  1. Co powinien jeść pies?
  2. Wybór karmy
  3. Receptura Piesotto
  4. Akcja dla Adopciaków

Co powinien jeść pies?

Sucha karma dla psa, to z pewnością wygodne rozwiązanie dla właściciela, ale czy na pewno jest to dobre dla psa? Najczęściej widzimy, jak pies niechętnie spoziera na karmę suchą i ostatecznie bez podania mu dodatków w formie na przykład karmy mokrej, posiłek nie zostaje zjedzony w całości. Czy karma sucha jest dobra dla psa? Porównuje się karmy suche do fast foodów dla ludzi, które również powodują otyłość, choroby wątroby, cukrzycę oraz nowotwory. Problemem jest przetwarzanie produktu, zdecydowanie nie powinno się karmić zwierząt wysoce przetworzoną żywnością. Czym więc karmić, kiedy nie mamy czasu na przygotowywanie dla psa posiłków? Jest jeden sposób, zdrowy i smaczny – to Piesotto – spersonalizowane i świeże jedzenie dla psa.

Wybór karmy

Naturalna i dobra karma dla psa Piesotto przygotowywana jest w niskich temperaturach oraz pakowana próżniowo. Do karmy nie są dodawane konserwanty, karma nie jest również głęboko zamrażana. Do ugotowania posiłków Piesotto używa się wyłącznie składników spożywanych przez ludzi. Na podstawie algorytmu, jaki znajdziemy na stronie, żywienie naszego psa zostanie dokładnie wyliczone i odmierzone. Jaka to wygoda, kiedy nie musimy się zastanawiać, co przygotować psu, a jedzenie zostaje nam dostarczone prosto do domu. Odpowiedni proces produkcji gwarantuje, że smak nigdy się psu nie znudzi, a do wyboru mamy delikatnego indyka lub soczystą wołowinę.

Receptura Piesotto

Skład Piesotto to ponad 50% prawdziwego mięsa oraz jakości Human Grade z dodatkiem owoców i warzyw. To smaczna i naturalna karma dla psa, gdzie porcje nie zawierają zbóż, glutenu, kukurydzy, soi, nabiału oraz jajek. Receptury zostały dokładnie przenalizowane i opracowane przez ekspertów w dziedzinie żywienia zwierząt. Możemy mieć pewność, że nasz pies każdego dnia otrzyma w pełni zbilansowany posiłek.

Akcja dla Adopciaków

Jeśli akurat adoptowaliśmy psa, mamy możliwość zdobycia za darmo gotowanego jedzenia dla psa, odebrania zestawu na nowy lepszy start za 1 złotych, składającego się z posiłków na 14 dni. Psa możemy adoptować z fundacji lub schroniska. To piękna i szlachetna akcja organizowana przez Piesotto.

Pamiętajmy również, by nie karmić psa resztkami ze stołu. Wiele z produktów jest nietolerowanych przez psy, mogą przez nie stracić zdrowie, a nawet życie. Powierzmy więc żywienie psów doświadczeniu ekspertów.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%