Zamknij
REKLAMA

Fotowoltaika - dofinansowanie, jak dostać?

14:09, 17.02.2021 | materiały partnera

Polacy przekonali się do korzyści, jakie płyną z posiadania własnego źródła energii. Dowodem na to jest wciąż rosnąca liczba paneli fotowoltaicznych na dachach i w ogrodach, zarówno w miastach jak i na wsiach. Niedrogi, ekologiczny i niezawodny system fotowoltaiczny jest dzisiaj w zasięgu przeciętnego, polskiego gospodarstwa domowego. Dofinansowanie do fotowoltaiki w programie Słoneczny Dom to jeden z powodów, przekonajmy się dlaczego…

Dotacje do fotowoltaiki: jak działa program Słoneczny Dom?

Dofinansowanie do fotowoltaiki znacząco zwiększyło dostępność do OZE i uatrakcyjniło tę technologię dla przeciętnego inwestora. Nic więc dziwnego, że sumaryczna moc instalacji fotowoltaicznych w Polsce jest jedną z najwyższych w Europie. Wśród wielu programów współfinansujących fotowoltaikę jest dotacja w programie Słoneczny Dom (patrz fotowoltaika dofinansowanie na www.brewa.pl/finansowanie/dofinansowanie-i-dotacje-do-fotowoltaiki.html).

Program ten skierowany jest do inwestorów prywatnych, którzy chcą wykorzystać dotacje do fotowoltaiki w postaci kredytu na preferencyjnych warunkach. Dzięki jednorazowemu dofinansowaniu, możliwe jest całkowite pokrycie kosztów inwestycji, a co za tym idzie szybka realizacja oraz natychmiastowe rozpoczęcie okresu zwrotu. To bardzo wygodna forma dofinansowania do fotowoltaiki – wszystko załatwimy przez Internet, praktycznie nie wychodząc z domu.

Fot. Fotowoltaika dofinansowanie

Program Słoneczny Dom - dofinansowanie fotowoltaiki w 24h?

Decyzja o przyznaniu kredytu udzielana jest w ciągu 24 h, a po uzyskaniu zgody, środki finansowe przelewane są do 30 dni. Fotowoltaika – dofinansowanie w programie Słoneczny Dom – wyróżnia się przede wszystkim jasnymi warunkami oraz bardzo wygodną i przejrzystą formą realizacji projektu.


Jak podaje brewa dobrze zaprojektowana i zrealizowana przez firmę instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego obniża rachunki za prąd nawet do ponad 90%. Przykłady rachunków przesłanych przez klientów przed i po założeniu paneli słonecznych znajdziecie na brewa.pl.

Fotowoltaika dofinansowanie – jakie korzyści z programu Słoneczny Dom?

Sam program ma kilka bardzo atrakcyjnych cech. Jedną z nich jest brak potrzeby uiszczania wpłaty własnej. To rzadko spotykany proceder w przypadku inwestycji o tej wartości (średnia cena instalacji fotowoltaicznej w Polsce to ok 30 tys zł). Bez wpłaty własnej, panele fotowoltaiczne są w zasięgu jeszcze większej grupy gospodarstw domowych, realnie zainteresowanych OZE.

Ukłon w kierunku kredytobiorcy to także możliwość odroczenia pierwszej spłaty raty aż o 3 miesiące, przy czym maksymalny czas spłaty kredytu według brewa.pl to aż 60 miesięcy. Program Słoneczny Dom pozwala więc na zainstalowanie małej elektrowni solarnej na naszym dachu, która pozwoli nam na produkcje niedrogiej i ekologicznej energii przez całe dekady – typowy dla fotowoltaiki okres gwarancyjny to aż 25 lat. To pokazuje jak niezawodny i trwały jest aktualnie oferowany w Polsce produkt, w postaci paneli fotowoltaicznych.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%