Zamknij
REKLAMA

Wycena mieszkania w sieci - sprawdź, jak samodzielnie oszacować wartość nieruchomości!

09:23, 15.02.2021 | materiały partnera

Chcesz sprzedać nieruchomość, jednak obawiasz się, że nieumiejętnie przeprowadzona wycena mieszkania może skutkować niekorzystną dla Ciebie transakcją? Może, jednak nie musi - zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na oszacowanie wartości lokum w sieci. Jak zrobić to samodzielnie? Co zyskasz, współpracując ze specjalistami?

Kiedy warto zdecydować się na wycenę mieszkania online?

Zdarza się, że wycena mieszkania musi zostać dokonana przez rzeczoznawcę majątkowego. Okazuje się jednak, że nie zawsze jest to konieczne. W jakich sytuacjach warto zdecydować się na oszacowanie wartości nieruchomości online? We wszystkich, w których wycena nie musi być przedstawiona, jako oficjalny dokument urzędowy. Wówczas dobrym rozwiązaniem okaże się wyceniarka internetowa. Jak działa i czego możesz się spodziewać, korzystając z takiego narzędzia?

Wycena mieszkania online - co musisz wiedzieć o mieszkaniu, by poznać jego wartość?

Wbrew pozorom, korzystanie z wyceny nieruchomości online nie jest skomplikowane. Musisz podać podstawowe parametry, do których należą szczegółowe dane adresowe mieszkania, a więc - miejscowość, ulica, numer budynku i numer lokalu. Co otrzymasz w zamian?

Szczegółowy raport, czyli co dowiesz się, dzięki wycenie mieszkania online?

Wycena mieszkania na urban.one trwa zaledwie kilkanaście sekund. Po zakończonej analizie, opartej na informacjach zawartych w Bazie Cen Nieruchomości otrzymasz rzetelnie określoną wartość nieruchomości oraz kompletny raport. Znajdziesz w nim:

- wycenę mieszkania, przeprowadzoną w oparciu o realne ceny mieszkań z najbliższej okolicy;

- informacje na temat aż 10 transakcji sprzedaży mieszkań w najbliższej okolicy;

- informacje na temat bezpieczeństwa najbliższej okolicy, przygotowane w oparciu o autorską analizę oficjalnych, publicznych danych;

- informacje na temat dostępnych miejsc użyteczności publicznej, w tym również szkół, przedszkoli, sklepów i innych;

- analizę opłacalności najmu, jako alternatywy dla sprzedaży konkretnego lokum;

- analizę bieżących trendów w zakresie sprzedaży mieszkań, mających realny wpływ na końcową wycenę mieszkania;

Wycena na urban.one

Co jeszcze zyskasz, decydując się na wycenę mieszkania na urban.one? Przede wszystkim - pewność, że otrzymany raport spełni Twoje oczekiwania! Zwłaszcza że przed dokonaniem własnej analizy, możesz zapoznać się z przykładowymi wynikami wyceny mieszkania!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%