Zamknij
REKLAMA

Pixel House - zamieszkaj w sąsiedztwie wielu możliwości

08:53, 29.12.2020 | materiały partnera

Decyzja o zakupie konkretnego mieszkania nie jest łatwa. Na rynku nie brakuje różnorodnych ofert, kuszących klientów wszelkimi wygodami miejskiego życia. Przy pogłębionej analizie potrzeb lokatorskich okazuje się jednak, że tylko nieliczne inwestycje spełniają kryteria najbardziej wymagających mieszkańców.  

Prestiżowe mieszkania 

Inwestycja Pixel House jest zrealizowana z troską o najmniejsze detale. Wrocław to miasto z bogatą historią, które dzięki eleganckiej i funkcjonalnej architekturze zyskuje miano nowoczesnej aglomeracji. Osiedle Pixel House składa się z 9 kondygnacji. Częścią charakterystyczną jest fasada od strony Legnickiej. Dzięki zastosowaniu podwójnej tafli szkła lokatorzy mogą w ciszy oddawać się swoim codziennym czynnościom, ponieważ stanowi ona warstwę izolacyjną dla dźwięków docierających z ulicy.

Na ostatnim etapie inwestycji dostępne są mieszkania o powierzchni od 31 do 95m2 . Każdy zainteresowany powinien znaleźć coś dla siebie, gdyż dostępne są lokale składające się nawet z 5 pokoi. Są to doskonałe mieszkania zarówno dla rodzin wielodzietnych, jak również osób zainteresowanych inwestycjami w nieruchomości. 

Dzielnica tętniąca życiem

Ulica Legnicka to doskonały adres, dla tych, którzy zamierzają aktywnie korzystać z uroków Wrocławia. Lokalizacja znajduje się kilka minut od rynku. Inwestycja jest również bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Znajdujące się obok przystanki tramwajowe i autobusowe są znakomitą alternatywą dla osób, nieposiadających własnego środka transportu. Nieopodal znajdują się również stacje kolejowe, Wrocław Mikołajów i Wrocław Popowice, dzięki którym można sprawnie wyjechać poza aglomerację miejską.

MojDom Deweloper Wrocław - Deweloper od 20 lat | Mojdom.com.pl


Rozległe zaplecze handlowo-usługowe to element wyróżniający inwestycje Pixel House. Znajdujące się naprzeciwko centrum handlowe Magnolia to miejsce kuszące mieszkańców nie tylko bogatą ofertą sklepów, ale również strefami gastronomicznymi oraz licznymi punktami rozrywki. 

Mieszkania dla wymagających

Kto powinien zdecydować się na zamieszkanie w Pixel House? Znajdujący się nieopodal park Popowicki z pewnością spodoba się miłośnikom aktywnego wypoczynku. Przemyślany układ pomieszczeń powinien zainteresować też inwestorów, chcących ulokować kapitał w nieruchomości o dużym potencjale zwrotu. Przytulnie zaaranżowane części wspólne pozwolą młodym małżeństwom na odnalezienie rodzinnego charakteru inwestycji. Mieszkania przy ulicy Legnickiej to dobry wybór, dla tych osób, które cenią sobie unikalną architekturę i lokalizację, umożliwiająca szybkie przemieszczanie się po mieście. 

Mój Dom – Deweloper rozumiejący potrzeby mieszkańców

WPBM Mój Dom S.A. rozpoczął swoją działalność w 1996 roku. W tym czasie zrealizował on dwadzieścia sześć inwestycji, składających się z 4300 lokali. Jego doświadczenie i profesjonalne podejście do projektowania przyjaznego mieszkańcom budownictwa zostało docenione licznymi nagrodami branżowymi. Wśród nich najważniejszymi są tytuły: Gazeli Biznesu, Przedsiębiorstwa Fair Play czy Dolnośląskiej Budowy Roku. Skontaktuj się z biurem sprzedaży, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych mieszkaniach w ramach inwestycji Pixel House.

 

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego "MÓJ DOM" S.A.
Znajdziesz nas pod adresem: Arkady Wrocławskie, sekretariat: VIII piętro
53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

lub na naszej stronie: MojDom.com.pl

Źródło: MojDom Deweloper Wrocław - Deweloper od 20 lat | Mojdom.com.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA