Zamknij
REKLAMA

Najlepsze filmy Marvela

11:01, 26.11.2020 | materiały partnera

Są tu jacyś fani Marvela? Z pewnością tak, to nie ulega żadnym wątpliwościom. W końcu każdy z nas miał w pewnym momencie fazę na jakieś uniwersum. I pewnie nie inaczej jest w tym przypadku. Wybraliśmy kilka najlepszych i najciekawszych produkcji prosto ze stajni Marvela, które naprawdę warto zobaczyć. Widzieliście już któryś z tych filmów, albo zamierzacie to zrobić?

Avengers: Koniec gry

Co zobaczymy w tej części? Thanos dołożył wszelkich starań do tego, aby zrównać wszechświat z ziemą w wyniku czego Iron Man i Nebula utknęli na planecie Tytan. Kapitan Ameryka podejrzewa z kolei, że sygnał alarmowy przed wszystkimi niszczycielskimi wydarzeniami zablokował Nick Fury, aby móc wprowadzić posiłki. Dlatego właśnie Avengersi postanawiają działać. W walce z Thanosem swoje siły zbierają nie tylko oni, ale również Ant-Man i Kapitan Marvel. „Avengers: Koniec gry” na pewno się wam spodoba!

Iron Man

Film opowiada o miliarderze, Tonym Starku, który jest głównym dostawcą broni dla rządu USA. Jego życie całkowicie się zmienia, kiedy po testach z nową bronią jego konwój zostaje zaatakowany, a on sam porwany przez rebeliantów. Ranny od pocisku jest zmuszony do skonstruowania potężnej broni dla Razy - ich przywódcy. Tony jednak konstruuje zbroję, która pomoże mu pozostać przy życiu i umożliwi mu ucieczkę. Kiedy powraca do Ameryki - zmienia wszystko. Będzie pracował nad zaawansowaną konstrukcją - nad zbroją, która zapewni mu nadludzką siłę i ochroni przed atakami.

The Incredible Hulk

A oto i kultowa ekranizacja wspaniałej opowieści o jednym z najpopularniejszych superbohaterów. Od czasu napromieniowana naukowiec Bruce Banner szuka lekarstwa, które pozwoli mu uwolnić się od tego, co dzieje się z nim, kiedy ma za dużo stresu. W takich momentach naukowiec zamienia się w wielkiego, zielonego mutanta - Hulka. Naukowiec jest na dobrej drodze, aby znaleźć remedium, ale wszystko może ulec zniszczeniu, bo oto pojawia się ktoś potężniejszy niż on…

Avengers: Wojna bez granic

A oto i one! Spektakularne, wielkie starcie na śmierć i życie. Avengersi, wraz z superbohaterami, muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeżeli mają w planach pokonać potężnego Thanosa, który ma plan na zniszczenie. „Avengers: Wojna bez granic” to prawdziwa gratka dla każdego wielkiego fana Marvela. Oczywiście zobaczycie tam nie tylko Iron Mana i Kapitana Ameryki, ale wiele, wiele więcej superbohaterów.

A wy jakie filmy od Marvela lubicie najbardziej? Koniecznie dajcie znać.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA