Zamknij
REKLAMA

Wakacje dla aktywnych

08:35, 23.11.2020 | materiały partnera

 

Znudzony typowymi wakacjami w hotelu pełnym turystów? Szukasz ciekawszego rozwiązania, ale nie chcesz wydawać fortuny? Co powiesz na wspaniałą przygodę i swoje pierwsze wakacje na … pokładzie! Zobacz jak szybko i sprawnie oraz w rozsądnej cenie zorganizować urlop i to bez wychodzenia z domu.

Gdzie tanio wyczarterować jacht?

Zastanawiasz się, czy czarter jachtów motorowych jest na Twoją kieszeń? Dzięki platformom wynajmu łodzi online możesz zarezerwować wymarzoną jednostkę nawet 40% taniej! Skorzystaj z ofert od bezpośrednich właścicieli z całego świata i dobierz łódź idealną do swoich wakacyjnych planów! Czy wiesz, ze czarter motorówki jest możliwy już od 200 złotych za dobę? A co z wymaganymi uprawnieniami i patentem? Czy wakacje na pokładzie są tylko dla doświadczonych żeglarzy? Mamy dla Ciebie kolejną dobrą wiadomość!

Czarter bez patentu?

Jeśli martwi Cię brak uprawnień potrzebnych do sterowania jachtem motorowodnym, na pewno ucieszy Cię wiadomość, że w wielu europejskich krajach nie będzie Ci on potrzebny, jeśli zdecydujesz się na wynajem mniejszej jednostki. Czarter jachtów bez patentu jest także możliwy jeśli w oko wplata Ci duża motorówka. Wystarczy, że wynajmiesz ją wraz z usługą profesjonalnego skippera, który z chęcią zabierze Cię w miejsca z najlepszymi falami, najpiękniejszymi plażami i do zatoczek, w których możesz spróbować nurkowaniu lub snorkelingu!

Aktywny wypoczynek dla każdego!

Narty wodne, wakeboarding, deska SUP a może wolisz odrobinę adrenaliny na pontonie lub bananie? Decydując się nawet tylko na jednodniowy czarter motorówki podczas swoich wakacji nad morzem, możesz liczyć na niezapomniany czas z przyjaciółmi i rodziną. Nie ma lepszego sposobu na dodanie swojemu urlopowi oryginalności, niż wodne szaleństwa w gonie najbliższych. Spraw by kolejne wakacje były wyjątkowe!

Poznaj prawdziwą magię morza

Zarzuć kotwice w ukrytej zatoczce i zobacz skarby, które kryje morze. Odkryj najlepsze miejsca na nurkowanie i snorkeling z maską, fajką i płetwami. Nie martw się, nie musisz ich zabierać ze sobą z domu. Szukając odpowiedniej dla siebie motorówki, sprawdź wyposażenie dodatkowe lub napisz do właściciela łodzi. Doradzi Ci najlepsze miejsca i przygotuje sprzęt dla całej załogi!

Gotowy na zaplanowanie niezwykłych wakacji? Przełam nudę i wskakuj z nami na pokład!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA