Zamknij
REKLAMA

Strzelnica w Krakowie – nie wiesz, gdzie strzelać? Wybierz Cracow Shooting Academy przy ul. Jana Surzyckiego 16!

00:00, 18.11.2020 | materiały partnera

Strzelanie jest w Polsce coraz popularniejsze. Nic może dziwić fakt, że strzelnice w Polsce bywają po prostu oblężone przez licznych klientów. Sprawia to, że z każdym rokiem jest ich coraz więcej, za to my, klienci, zastanawiamy się, którą z nich powinniśmy wybrać. Jeżeli szukacie strzelnicy naprawdę wysokich lotów, która znajduje się w Krakowie, koniecznie powinniście zdecydować się na Cracow Shooting Academy.

Ta krakowska strzelnica to prawdopodobnie najchętniej odwiedzana strzelnica w całym mieście, i to nie tylko przez mieszkańców Krakowa czy okolic, ale również przez bardzo wielu turystów, również tych zagranicznych.

O fakcie tym świadczą znakomite opinie o tym miejscu – wystarczy, że w wyszukiwarce Google wpiszemy jej nazwę, a naszym oczom ukaże się wizytówka, pełna znakomitych ocen i pochlebnych opinii. W momencie, gdy powstaje ten materiał, jest ich niemal 700 (!), co jest wynikiem wybitym, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę średnią ocena. Ta jest również nieprzeciętna, gdyż średnia ocen, z niemal 700 opinii, wynosi maksymalną do uzyskania wartość, czyli 5,0! Każdy, kto poszukuje opinii i recenzji na Mapach Google, wie, że to sytuacja niemal niespotykana.

strzelnica w Krakowie

Co jednak sprawia, że to właśnie Cracow Shooting Academy jest tak chętnie odwiedzana przez licznych klientów?

Przede wszystkim, na miejscu czekają na nas znakomici instruktorzy. To właśnie oni będą przeprowadzali z nami szkolenie, a dodatkowo będą dbali o nasze bezpieczeństwo. Oczywiście cała obsługa bezproblemowo posługuje się językiem angielskim.

Każdy z pracowników Cracow Shooting Academy to prawdziwy pasjonat – nie znajdziemy tutaj osób z przypadku. Od lat mają oni ogromną wiedzę, doświadczenie i umiejętności, jednak rozwijają się one z każdym kolejnym szkoleniem, kursem czy uzyskanym certyfikatem. Sprawiają one, że gdy trafimy na miejsce, czekać będą na nas prawdziwi profesjonaliści, którzy perfekcyjnie wprowadzą nas w świat strzelectwa. Dodatkowo naprawdę potrafią oni zarazić nas swoją pasją!

Bezpieczeństwo to podstawa

Szkolenie, które przechodzi każdy z klientów, to baza do tego, by zachować odpowiednie i naprawdę wysokie standardy bezpieczeństwa. Dzięki temu nie tylko my, ale i obsługa czy inni goście mogą czuć się naprawdę spokojni i bezpieczni. Poza szkoleniem, gdzie poznamy też podstawy strzelectwa, z właściwą podstawą strzelecką, czekają na nas odpowiednie środki ochronne, takie jak ochronniki słuchu czy okulary ochronne – wszystko po to, by strzelanie na Cracow Shooting Academy było dla nas bezpieczne i bardzo komfortowe.

Szkolenie sprawi również, że nawet osoby, które nigdy wcześniej nie trzymały w swoich rękach broni, będą mogły spokojnie nauczyć się tej sztuki i sprawnie strzelać do celu. Pracownicy strzelnicy mają olbrzymie doświadczenie w pracy z takimi osobami, stąd początkujący nie muszą bać się tego, że nie wiedzą jak strzelać - Cracow Shooting Academy to miejsce nie tylko dla osób z dużym doświadczeniem, ale również dla początkujących, szukających swojego hobby, uczestników wieczorów kawalerskich czy po prostu osób, które chcą sprawdzić, jak to jest strzelać z prawdziwej broni.

Z tego powodu na miejscu czeka na nas kilka, gotowych pakietów strzeleckich.

Pakiety Cracow Shooting Academy

Jeżeli tylko chcemy, możemy zdecydować się na jeden z pakietów, który został dla nas przygotowany. Pakietów strzeleckich jest aż 6, każdy jest inny, oferując nam inną liczbę strzałów z innych rodzajów broni. Dzięki temu każdy może wybrać ten, który pasuje do jego oczekiwań.

Pierwszy z pakietów będzie idealny dla osób niedoświadczonych, które do tej pory nigdy nie strzelały lub po prostu lubią strzelać z klasycznych pistoletów. Jednak nawet już tutaj na klientów czeka coś więcej. W ramach tego pakietu oddamy aż 30 strzałów, a w nasze ręce trafią faktycznie pistolety – Glock oraz Colt 1911, jednak będzie wśród nich również pistolet maszynowy czeskiej produkcji, czyli CZ Scorpion Evo.

Jeżeli jednak chcemy czegoś więcej, powinniśmy zdecydować się na jeden z kolejnych pakietów. W przypadku pakietu ostatniego, szóstego, czeka na nas aż 70 strzałów! Dodatkowo oddamy je z aż 6 różnych rodzajów broni, takich, jak Magnum .375, strzelba, UZI, Glock, Kałasznikow czy AR-15.

Jeżeli jednak żaden z sześciu pakietów nam nie odpowiada, polecamy stworzenie własnego pakietu. Opcja taka jest bardzo wygodna i możliwa nie tylko na miejscu, ale również na stronie internetowej Cracow Shooting Academy.

Wybieramy broń, która nas interesuje, dobieramy odpowiednią ilość amunicji, zapisujemy i rezerwujemy jednocześnie termin, który nam odpowiada. Co ważne, podczas przygotowania pakietu, cały czas śledzimy jego cenę – nic nas nie zaskoczy podczas zapisywania czy rezerwacji!

Jeżeli tylko chcemy, możemy wybierać spośród ponad 50 modeli broni – czekają na nas pistolety, pistolety maszynowe, strzelby, karabiny sztormowe czy nawet karabiny wyborowe. Spora część z nich to broń historyczna z XX wieku – to nie lada gratka dla fanów historii czy militariów. Dodatkowo nie wszystko strzelnice w Krakowie oferują nam tak szeroką opcję dostępu do broni historycznej.

Aby poznać wszystkie modele broni dostępne na tej krakowskiej strzelnicy oraz cennik, zapraszamy na stronę Shootingcracow.com.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%