Zamknij
REKLAMA

Nowoczesne urządzenia dla firm

09:26, 12.10.2020 | materiały partnera

Wielu przedsiębiorców w związku ze specyfiką prowadzonej działalności lub też rozwojem firmy sięga po różnego rodzaju specjalistyczne urządzenia. Coraz częściej są to komputery oraz sprzęt peryferyjny, które pozwalają osiągnąć założone efekty. W wielu branżach sprawdza się na przykład ploter hp seria steel.

  1. Sprzęt do druku
  2. Gdzie wykorzystuje się ploter hp seria Wood?

Sprzęt do druku

Nowoczesny ploter HP DesignJet Studio Wood (914 mm) pozwala na wykonywanie wydruków wielkoformatowych. W ten sposób można tworzyć również wzorniki czy formy, a także tworzyć nadruki na różnego rodzaju materiałach – na przykład folii. Najczęściej po nowe plotery hp sięgają więc przedsiębiorstwa architektoniczne, drukarnie i pracownie graficzne. Tego typu urządzenia świetnie sprawdzają się do tworzenia map, projektów i dużych projektów.

Ploter na przykład marki HP DesignJet Studio Steel (914 mm) w to komputerowe urządzenie peryferyjne, które w pewnych aspektach przypomina drukarkę, choć skala jego działania jest zdecydowanie większa. Ten rodzaj sprzętu pozwala pracować na dużych płaskich powierzchniach i nanosić na nie obrazy. W efekcie model HP DesignJet Studio Steel będzie również umożliwiał wycinanie wzorów, a nawet grawerowanie, co sprawdza się rewelacyjnie przy różnego rodzaju zadaniach kartograficznych.

Gdzie wykorzystuje się ploter hp seria Wood?

Nowoczesne urządzenia mogą być stosowane w wielu różnych branżach. Ploter HP DesignJet Studio Wood (610 mm) może być przydatny na przykład do wykonywania grafik czy rysunków technicznych. Rewelacyjnie sprawdzi się do tworzenia projektów instalacyjnych i architektonicznych oraz form czy wzorników. To także niezbędne urządzenie do rejestracji wyników pomiarów. Poza tym że sprzęt musi być podłączony do komputera, to również wymaga odpowiedniego programu graficznego. Z zasady na HP DesignJet Studio Steel (610 mm) można przygotować wydruki w szeregu różnych formatów – nawet tych tradycyjnych, w kolorze lub też tonacji czarno-białej. Ze względu na swoje gabaryty plotery pojawiają się jednak w specjalistycznych firmach i pracowniach, które bazują na ich pracy lub też świadczą profesjonalne usługi. Wówczas urządzenia z segmentu HP DesignJet Studio Wood sprawdzają się doskonale. Plotery pozwalają wykonać wydruki wielkoformatowe, więc najczęściej sięgają po nie graficy, poligrafowie oraz architekci. Poza papierem można również nadrukowywać szkło, folię metal czy tekstylia, a to daje nieskończone wręcz możliwości dla dynamicznie rozwijającej się branży reklamowej.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA