Zamknij
REKLAMA

Stal Impex - następna generacja stali

00:00, 15.09.2020 | materiały partnera

Stal Impex to niezawodna marka produkująca rury oraz profile stalowe. Ma bardzo mocną pozycję na rynku krajowym, gdzie sprzedaje swoje produkty od 23 lat, ale firma na tym nie poprzestaje, oferując swoje rozwiązania w innych, bardzo konkurencyjnych lokalizacjach - na północy Ameryki. Warto dowiedzieć się o tym więcej!

Stal Impex - co to za firma? W jakiej produkcji się specjalizuje?

Stal Impex (dostępna pod adresem https://www.stalimpex.eu) to sprawdzona firma specjalizująca się w wytwarzaniu wysokoprzetworzonych wyrobów stalowych w postaci kształtowników. Jak wspomnieliśmy we wstępie - głównie chodzi o rury i profile stalowe, nie tylko zgrzewane, ale i w wersji ocynkowanej. Poza nimi dostępne są tunele foliowe zarówno hobbystycznie, jak i profesjonalne, namioty garażowe, bramy oraz ogrodzenia - wykonane metodą bezspawową. 

Siedziba spółki jest zlokalizowana województwie podkarpackim - w Krośnie, ale zakład produkcyjny w Gorlicach (województwo małopolskie). To właśnie tu znajduje się aż pięć linii technologicznych, dzięki którym sprawnie można wytwarzać rury, profile i agregaty cięcia wzdłużnego. Proces produkcji jest bardzo nowoczesny, dlatego Stal Impex oferuje nie tylko szeroki asortyment wyrobów, ale i błyskawiczną, niezakłóconą żadnymi przeszkodami realizację zamówień. 

Klient zawsze na pierwszym miejscu

Firma do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie, zawsze zapewniając klientom produkty idealnie dopasowane do potrzeb. Zależnie od tego, jakie one są, Stal Impex zapewnia profile stalowe wykonany ze stali niskowęglowej, konstrukcyjnej, które cechują się podwyższonymi parametrami wytrzymałościowymi. Mogą być ocynkowane, ale nie tylko - jeśli nie wiemy, jaki wyrób będzie dla nas najlepszy, eksperci Stal Impex podpowiedzą, pomagając w wyborze. 

Stal sprowadzana jest z najlepszych hut i obrabiana jest na doskonale wyposażonych liniach produkcyjnych. I tak już od ponad dwóch dekad firma Stal Impex zapewnia usługi związane z obróbką stali, zyskując przez ten czas grono zadowolonych klientów, jak i ogromne doświadczenie, procentujące w postaci najwyższej jakości produktów. Stal Impex obsługuje różne podmioty, zarówno niewielkie firm, jak i ogromne spółki. Teraz nadszedł czas na podbój nowych, konkurencyjnych rynków zagranicznych. W tym celu powołano nowoczesną platformę sprzedażową www.krostrade.com dla klientów z północnej Ameryki. Co oferuje ta anglojęzyczna strona?

Krostrade - dla klientów zagranicznych

Krostrade to tak samo intuicyjnie zaprojektowany serwis, co https://www.stalimpex.eu, gdzie znajdujemy wszystkie oferowane przez firmę produkty, dzięki czemu także klienci za oceanem mogą skorzystać z jakościowych rur, profili stalowych (zgrzewanych i w wersji ocynkowanej), tunelów foliowych, namiotów garażowych, bram oraz ogrodzeń. Zamawianie produktów jest bardzo proste i intuicyjne, a wiele wątpliwości rozwiewa dostępny na stronie blog, gdzie znajdziemy eksperckie artykuły. W ramach platformy zakupowej dostępne są odnośniki do kanałów w social media (Twitter, Facebook, Instagram), dzięki czemu szybko się można przenieść do tych popularnych kanałów społecznościowych, by dowiedzieć się jeszcze więcej ciekawych informacji i być na bieżąco z aktualnościami, między innymi promocjami.

Stal Impex to następna, jeszcze nowocześniejsza i niezawodna generacja stali. Teraz o tej jakości mogą przekonać się mieszkańcy krajów zachodnich!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA